Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Możemy zgłosić sunię do sterylizacji aborcyjnej?

 I ja pytam. Chodzi o bezdomną sunię -  Pomidorowa z tego wątku - post nr 844

http://www.dogomania.com/forum/topic/137796-bezdomniaki-makowskiemazowsze/page-43#entry16123031

Nie było czasu na wcześniejsze ustalenia. Musiałam działać natychmiast. Zapłaciłam gotówką z własnej kieszeni - 230zł. Mam fakturę na całą sumę  - wystawioną na Akcję. Jeżeli będzie zgoda na refundację, wyślę i ją i potrzebne dokumenty na Ostatnią Szansę. Jeżeli otrzymam tylko część zwrotu, różnicę wpłacę na  konto

Też wpłacam swoją cegiełkę na Akcję

Link to comment
Share on other sites

Moje dziewczynki pojechały już dzisiaj do dt w Warszawie.

 

Bardzo proszę o odpowiedź, od sterylizacji minęły już dwa tygodnie. Jutro (tzn dzisiaj) muszę rozliczyć się z wetami...nie wiem co mam im powiedzieć. Na kogo wystawiać faktury....

Sterylizacja to połowa kosztów, które muszę zapłacić w lecznicy za dwie bezdomne sunie....

Link to comment
Share on other sites

Na starym watku prosilam o pomoc w sterylizacji suczki husky .

Post z dnia 03.09.2014 #64 

 

Czy byłaby możliwość sterylizacji ( najprawdopodobniej aborcyjna -musimy sprawdzić) suczki , ale ma właścicielkę tylko sytuacja jest skomplikowana.

Dziewczyna ma 2 dzieci -mąż ja zostawił ma 3 suczki i kota. Bardzo dba o zwierzęta -Jedna sunia adoptowana ze schroniska a 2 przygarnięte z ulicy.

Suczka w typie husky często ucieka i niestety za każdym razem ma szczeniaki ;(

Rodzina żyje za tysiaka na 3 osoby +zwierzęta. 

 

Dostalam zgode 8 wrzesnia na sterylke  i zwrocicie 70% 

 

 

Mozemy robic sterylke ?? Sprawa pilna 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za pomoc dla Soni. Z braku banerka, w poście rozliczeniowym zapisałam, że sterylka została opłacona przez Ostatnią Szansę.

 

Przepraszam, że dopiero teraz, ale dogo tak zgłupiało, że nie z każdego komputera można wstawić zdjęcie :(

 

W lecznicy, tuż przed położeniem na stół... (obok kolegi moment wcześniej pozbawionego jajek ;))

 

20150129_184642.jpg

 

I już w domku, po wszystkim...

 

20150131_143223.jpg

 

 

I jeszcze pytanie - fakturę wysłałam pocztą, zwrot miał być bezpośrednio na konto lecznicy - czy doszła i została już może zapłacona? MUSZĘ dobrze żyć z moim Doktorem ;)

 

 

SONIA i NESIA  ZAPłACONE 02.03.2015

Link to comment
Share on other sites

 I ja pytam. Chodzi o bezdomną sunię -  Pomidorowa z tego wątku - post nr 844

http://www.dogomania.com/forum/topic/137796-bezdomniaki-makowskiemazowsze/page-43#entry16123031

Nie było czasu na wcześniejsze ustalenia. Musiałam działać natychmiast. Zapłaciłam gotówką z własnej kieszeni - 230zł. Mam fakturę na całą sumę  - wystawioną na Akcję. Jeżeli będzie zgoda na refundację, wyślę i ją i potrzebne dokumenty na Ostatnią Szansę. Jeżeli otrzymam tylko część zwrotu, różnicę wpłacę na  konto

Też wpłacam swoją cegiełkę na Akcję

 

Zgłoszenie przyjęte  faktura plus zgłoszenie dokładnie wypelnione  jeżeli zapłacone gotówką musi to byc napisane na fakturze a na zgłoszeniu komu z danymi i adresem i na jakie konto zwracamy

Link to comment
Share on other sites

Na starym watku prosilam o pomoc w sterylizacji suczki husky .

Post z dnia 03.09.2014 #64 

 

Czy byłaby możliwość sterylizacji ( najprawdopodobniej aborcyjna -musimy sprawdzić) suczki , ale ma właścicielkę tylko sytuacja jest skomplikowana.

Dziewczyna ma 2 dzieci -mąż ja zostawił ma 3 suczki i kota. Bardzo dba o zwierzęta -Jedna sunia adoptowana ze schroniska a 2 przygarnięte z ulicy.

Suczka w typie husky często ucieka i niestety za każdym razem ma szczeniaki ;(

Rodzina żyje za tysiaka na 3 osoby +zwierzęta. 

 

Dostalam zgode 8 wrzesnia na sterylke  i zwrocicie 70% 

 

 

Mozemy robic sterylke ?? Sprawa pilna 

 

 

 tylko dlaczego tak późno ?  Zgłoszenie przyjęte zwrot 70 %   wypelnić dokładnie druk zgłoszeniowy

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o odpowiedź, sunie już dawno po zabiegu, a ja nie wiem co powiedzieć wetom. Dziewczynki siedzą jeszcze w lecznicy.

W międzyczasie zdarzył się wypadek i Czekoladka (sunia po prawej) miała robiony ponownie zabieg, bo szwy puściły :(

Czarna miala w brzuchu pięć szczeniaków :(

Będę miała bardzo dużo do zapłacenia w tej lecznicy, mam nadzieję, że koszt sterylek uda się pokryć z Akcji Sterylizacji?

 

2v3it1k.jpg

 

Zgłoszenie przyjęte  kastrować :)

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Akcja Sterylizacja Dogo  mamy 2070,16 zł  z uwagi na ogrom zajęć w schronisku i przy sprawach fundacji zalegamy z bieżącymi informacjami i odpowiedziami tu na dogo bardzo proszę pisać do mnie na [email protected] oczywiście nadal zgłaszamy suki do kastracji tutaj na wątku. Po porządkowaniu rachunków, faktur i opłatach wydaje mi się,ze wszystko jest opłacone na bieżąco .

Link to comment
Share on other sites

Jestem stałą deklarowiczką,bardzo proszę o pokrycie kosztów sterylizacji suczki nazwanej przez Murkę Nafta. Sunia nie ma swojego wątku,za dużo nie mogę o niej pisać na dogo,dla jej dobra; Murka wstawiła jej fotki na wątku swojego hoteliku,a ja na szczebrzeszyńskim:

http://www.dogomania.com/forum/topic/104386-hotelik-u-murki-w%C4%85tek-informacyjny/page-69

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bezdomne-ze-szczebrzeszyna-brak-sponsor%C3%B3w-dlugi/page-340

 

Nafta została wysterylizowana dzisiaj w Janowie Lubelskim,sprawa była pilna,ponieważ małej zaczynała się cieczka.

Koszt sterylizacji to pewnie 150zł,jeszcze nie rozmawiałam z Murką.

 

P1011758_zpsrylo1blz.jpg

 A ja dostanę odpowiedź ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chciałabym poprosić o pomoc w sterylizacji Fanny wyciągnietej z Radys, która przebywa w hoteliku.
http://www.dogomania.com/forum/topic/146279-fanny-z-radys-urocza-delikatna-wra%C5%BCliwa-czekoladka-ju%C5%BC-w-hoteliku/
 
Sterylizacja odbędzie się 9 kwietnia
Dane gabinetu:
Vetmozga.com Usługi Weterynaryjne
Zbigniew Mozga ul. Jasna 18b
96-100 Skierniewice koszt: ok. 250 zł

 

Zdjecie: http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_03_2015/post-150523-0,44528000-1427643245.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam ,poszła moja deklaracja na kwiecień i maj.

Chciałabym poprosić o sterylizację malutkiej suczki Kasi, znalezionej na ulicy we wsi pod Krasnobrodem:

30wa1c2.jpg

 

Suczka obecnie jest bezpieczna i przebywa w dt. u mojego znajomego. Wstępnie umówiłam sterylkę na 21.04, bo są kolejki

w gainetach i proszę o zgodę. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...