Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

ja byłabym ustysfakcjonowana jakim kolwiek dofinansowaniem... suczka 30 kg - 430 zł sterylka. czy moge liczyc na wasza pomoc? uzbierałam już fanty na bazarek, niedługo go wystawię, ale takiej sumy to na pewno nei da mi sie zebrac :(

 

 

Blackgerl  jesteś deklarowiczem ? Jeżeli nie możesz liczyć na 50%  zwrotu , zdjęcie suki, gdzie przebywa, bezdomna  ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

na razie kastrujcie  obecnie opłacona suka Łatka  przypominam do zwrotu na konto AS 50%  czyli 100 zł

konto dla przypomnienia  Fundacja Ostatnia Szansa 01-494 Warszawa ul. Jana Blatona 4 lok 141  Alior Bank  65 2490 0005 0000 4600 9550 7105

 

Dziękuję, zaraz wykonam przelew zwrotny

 

edit: już przelane

Link to comment
Share on other sites

BARDZO proszę aby przysyłać faktury z wypełnionym drukiem zgłoszeniowym , czekam na faktury na razie dostałam tylko od Magdaleny na suke Łatka . Pozdrawiam . Ewa

Ja swoją fakturę ze zgłoszeniem wysłałam w piątek poleconym, jest przelewowa do 28 października ;). Dziękuję :) . 

 

Jula już wygojona 

6o3ogdyj1wbn_t.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Blackgerl  jesteś deklarowiczem ? Jeżeli nie możesz liczyć na 50%  zwrotu , zdjęcie suki, gdzie przebywa, bezdomna  ? Ewa

przeprasza, ze tak długo sie nie odzywalam w tej sprawie. duzo sie działo. watek suni w moim podpisie. zebrało sie trochę wiecej fantów, takze bede wystawiać bazarki. co prawda ciezko z czasem i siłam, ale muszę dac rade.

 

sunia już wysterlizowana i zabezpieczona weterynaryjnie. jakoś z kosztami idzie, licze na bazarki. takze mysle ze zrezygnuje z dofinansowania tej suczki. myślę ze są bardziej potrzebujące, takze mam nadzieje ze one dostana pomoc. my chyba sobie poradzimy, na poczatku wygladało to bardzo słabo, daltego sie tu zgłosiłam.

 

niestety tel zero !!! na chwile obecną :( w pierwszym momencie był zainteresowanie, ale nawet nie dostałam żadnej ankiety spowrotem! także sunia dalej u mojej rodziny...

Link to comment
Share on other sites

Jestem  na razie dosyc marne ale środki są jak dalej tak pójdzie to zakończy działalnośc akcja sterylizacji. Czyli cztery  suki do kastracji ?

Od dreag, Ulka12, pinczera_gizmo  oraz backgerl .  Jak będa po 400 zł każa to koniec z funduszami :(  Chyba jednak trzeba zrobić strone na fb moje Drogie Koleżanki  co Wy na to kto będzie mi pomagał ? Ewa

 

Jeszcze nie dotarł zwrot za sterylizację suni ode mnie . Wiadomo coś w tej sprawie. Opisana faktura poszła już dawno.

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym poprosić o pomoc w sterylizacji suczki MILKI, mamuśki szczeniąt zgarniętej ze wsi pod Mińskiem Mazowieckim i przebywającej w BDT u DoPi.

http://www.dogomania.com/forum/topic/333912-przerażona-sunia-i-jej-maluchyproszą-o-karmę-szczepienia-po

 

Jeszcze na wsi, w oborze.

 

8ea07075cb34d82cmed.jpg

 

30 grudnia o godz. 10.00.
Centrum Zdrowa Zwierząt Marta i Dariusz Traczyk
ul. Okulickiego 9, Nowy Dwór Mazowiecki
ustalona cena: 200 zł

 

Dodatkowo wysłałam prośbę mejlem na podany wyżej adres.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...