Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Witam, chciałam nieśmiało zapytać czy mogę zgłosić sunię, która błąka się od jakiegoś czasu w okolicach wsi Zawada w woj. lubelskim. Sunia była bardzo przestraszona w czasie łapania jej, koleżanka nie zdążyła zrobić zdjęcia od razu, dopiero w poczekalni lecznicy o tym pomyślała :( Suczka ma bardzo wyciągnięte sutki, widać, że rodziła ile się dało... Waży ok. 13-15kg.

Wątek

posty z 27-go stycznia 2016 i kolejne.

Koszt sterylki 150 zł.

Miejsce sterylizacji Gabinet weterynaryjny "Vita-Wet" ul. Spadek 18 Zamość


 

 

suczynka z zawady.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja z nietypowym zapytaniem.
Tym razem chodzi o kastrację, o psa jednym słowem - był zagrożony uśpieniem (groźba realna), wzięłam go na DT, czy byłaby szansa na refundację zabiegu? koszt 150 zł. Przychodnia Weterynaryjna "4Łapy"w Kozienicach, możliwe, że cena będzie niższa.

http://www.dogomania.com/forum/topic/334631-numir-czy-jest-agresywny-czy-jest-po-prostu-psem-w-potrzebie/

niestety zainteresowaniem nim jest znikome, a jest psiakiem już starszym, nie można czekać z kastracją, może być, że jej brak, to przyczyna jego kłopotów, bo bardzo jest pobudzony.

12729344_1116338295052468_12238970276144

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ja chciałabym zgłosić kolejną suczkę spod Zamościa, biega po wsi, już zdążyła się oszczenić, szczeniaki płci męskiej ludzie ze wsi pozabierali, została mała sunia-córeczka oraz jej mama, niewielka ważąca do 10kg suczynka, która za chwilę znowu będzie mieć cieczkę... Krystyna nie zapanuje nad tym,potrzebna szybka sterylka. U nas koszt wynosi 150zł

56d5d26896ab0_suczkazzawady3.jpg.a4f129f

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 28.01.2016o22:23, handzia napisał:

Witam, chciałam nieśmiało zapytać czy mogę zgłosić sunię, która błąka się od jakiegoś czasu w okolicach wsi Zawada w woj. lubelskim. Sunia była bardzo przestraszona w czasie łapania jej, koleżanka nie zdążyła zrobić zdjęcia od razu, dopiero w poczekalni lecznicy o tym pomyślała :( Suczka ma bardzo wyciągnięte sutki, widać, że rodziła ile się dało... Waży ok. 13-15kg.

Wątek

posty z 27-go stycznia 2016 i kolejne.

Koszt sterylki 150 zł.

Miejsce sterylizacji Gabinet weterynaryjny "Vita-Wet" ul. Spadek 18 Zamość


 

 

suczynka z zawady.jpg

Sunia po zabiegu.

20160128_152933.thumb.jpg.e76ff1308c7252

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nie mogę się zalogowac jako ostatniaszansa  z uporem maniaka dogomania pisze do mnie Psiaszansa , wszystko jako ostatniaszansa utraciłam , istnieje Akcja  coś jeszcze na koncie mamy, nie mamy czasu normalnie zjeśc - non stop schronisko, Niemniej postaram się to poskładać deklaracje na razie sterylizujcie  a pisać [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Proszę o zakwalifikowanie do zwrotu kosztów  sterylizacji suni o imieniu Karolcia zabranej ze schronu w Radysach.  Jestem wpłacającą deklarowiczką od bardzo dawna.

Tu są dane : Gabinet Weterynaryjny AS ,ul. Królowej Jadwigi 24,67-100 Nowa Sól, koszt 250 zł, termin 28 maja. Wątek suni :

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

DZIEKUJE!!!!

 

mam tylko mały problem:

1. aby fundacja pokryła koszty sterylizacji trzeba wypełnić załacznik, który powinien być do pobrania, ale niestety nie ma go w poście nr 1 (jest nieaktywny link)

2. Czy dane do Faktury z postu nr 1 są aktualne??

3. Nie ma banerku Akcji Sterylizacji. A po zabiegu trzeba go umieścić na watku suni

Ktoś może pomóc??? plis?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Witam. Chciałabym zgłosić do sterylizacji bezdomną suczkę z okolicy Zamościa ( wieś Sitaniec). Sterylka aborcyjna już się właściwie odbyła, ponieważ był to ostatni moment. Czy mogę liczyć na pokrycie kosztów w kwocie 170zł ? Jestem stałą deklarowiczką.

 

zdjęcie zrobione podczas pierwszej wizyty u weta:

 

suczka z Sitańca2.jpg

 

te dwa po sterylce:

 

 

suczka z Sitańca4.JPG

 

 

suczka z Sitańca 3.JPG

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestem płatnikiem Akcji (zaczęłam wpłacać jako konfirm13, ale dogo mnie przekształciło w konfirm31 ;)) od ponad dwóch lat.

 Chcę zgłosić do Akcji bezdomną ONkę Herę, będącą pod opieką Kejciu i Ziutki

he2.jpg


http://www.dogomania.com/forum/topic/334709-dom-tymczasowy-kasandra/?page=22

Bardzo proszę o pomoc dla suni i dla Dziewczyn, które pomagając "z własnej kieszeni" licznym bezdomniakom, zadłużone są po przysłowiowe kokardki. Kwota za sterylizację jeszcze nie jest znana, ale ponieważ to ONka i wiekowa,  sądzę, że nie mniej niż 300 - 400 zł. Dziewczyny zapłacą z własnej kieszeni i poproszą o wystawienie rachunku na Ostatnią Szansę. przesyłając stosowną dokumentację. Po zabiegu, umieszczą stosowne zdjęcia tu i na wątku suni i jak będzie taka możliwość , wkleją banerek

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam :) Chciałam zgłosić do sterylizacji sunię, która mieszkała w melinie, ciągle rodziła szczeniaki:(

Suczka-mama rodziła na łańcuchu, na łańcuchu karmiła małe, na łańcuchu spędziła większość swojego życia. I tak pewnie wyglądałoby jej  c a ł e  życie,gdyby nie łapała kur i kaczek,ale ona łapie i zjada,więc zapadł na nią wyrok. Sunia musi znaleźć inne lokum. Na początek chcemy ją wysterylizować. 

Sunia nie ma własnego wątku, info o niej zawarte jest na wątku zbiorczym psiaków pod opieką kudlataja 

Koszt zabiegu 150 zł, odbędzie się w gabinecie w Janowie Lubelskim.

P1012123.JPG

 

P1012127.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 13.06.2016 o 11:46, konfirm31 napisał:

Witam. Jestem płatnikiem Akcji (zaczęłam wpłacać jako konfirm13, ale dogo mnie przekształciło w konfirm31 ;)) od ponad dwóch lat.

 Chcę zgłosić do Akcji bezdomną ONkę Herę, będącą pod opieką Kejciu i Ziutki

he2.jpg


http://www.dogomania.com/forum/topic/334709-dom-tymczasowy-kasandra/?page=22

Bardzo proszę o pomoc dla suni i dla Dziewczyn, które pomagając "z własnej kieszeni" licznym bezdomniakom, zadłużone są po przysłowiowe kokardki. Kwota za sterylizację jeszcze nie jest znana, ale ponieważ to ONka i wiekowa,  sądzę, że nie mniej niż 300 - 400 zł. Dziewczyny zapłacą z własnej kieszeni i poproszą o wystawienie rachunku na Ostatnią Szansę. przesyłając stosowną dokumentację. Po zabiegu, umieszczą stosowne zdjęcia tu i na wątku suni i jak będzie taka możliwość , wkleją banerek

 

 

rezygnujemy z pomocy bo nawet nie wiemy czy byśmy ją otrzymały ponieważ nie było odpowiedzi. 

Niech skorzystają inni z kolejki,

Konfirm dziękujemy za chęć pomocy :*

Link to comment
Share on other sites

Witam, proszę o pokrycie kosztów sterylizacji suczki Sary, zabranej przeze mnie z ulicy w Zawadzie. Sara znajduje się w hoteliku u Murki, dziś będzie miała zabieg w Janowie Lubelskim. Piszę tak w ostatniej chwili, gdyż sterylizacja miała być dopiero za 2 tygodnie, ale zwolnił się termin i Sarunia będzie miała zabieg wcześniej. dziś będę znała koszt. Info o Sarze na stronie 74.

aa286bfb858b3e57gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...