Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Na druku jest prośba o zwrot  na prywatne konto przy czym  niestety nie zauważyłam,że jest do zapłaty 250 zł  a nie "zapłacono gotówka "  dzisiaj zrobiłam przelew  na konto Aurelii . Drogie Panie pilnujcie takich rzeczy  zawsze na rachunku czy fakturze jeżeli ktoś ze swoich środków pokrył zabieg musi być napisane "zapłacono gotówka /karta  ". Ja i Agnieszka  już ledwie zipiemy mamy chore psy w schronisku ,kursujemy schronisko -kliniki weterynaryjne . Prosze o wyjaśnienie  tego rachunku. UWAGA !!! od tej chwili jeżeli nie będzie zapisane na druku ( zaznaczone ) jestem lub nie jestem deklarowiczem czy inne nieprawidłowości - zwracam fakturę czy rachunek nie opłacone. Ewa

Bardzo dziękuję i obiecuję poprawę :):)

auraa dostała już wpłatę, dziękujemy :)

Zaraz wkleimy fioletowy banerek. Bo niebieski gdzieś zniknął.

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze raz ja :)

Chciałabym zgłosić jeszcze jedną suczkę TOSIĘ, która przebywa w bdt u elik.

Tosię wraz z ok.trzydziestką innych psów wyciągnęła ze schronu mordowni na południu Polski  ewu

Watek jest zbiorczy: http://www.dogomania.com/forum/topic/142458-male%C5%84stwa-ze-schronu-b%C5%82agaj%C4%85-o-ratunek/

Pierwotnie zwrot za sterylkę miał być z Fundacji Kastor, ale miejsce Tosi zajął kolega z wątku Rysio, który właśnie idzie do domu.

 

PICT0004.JPG

 

Sterylka ma się odbyć prawdopodobnie w poniedziałek . Koszt zabiegu 180 zł ( ze zniżką ).

 

Gabinet Weterynaryjny "Nasze Zwierzaki"

ul. Majora 5B/ LU2

31-422 Kraków

tel. 12/417-38-24

strona internetowa

http://naszezwierzaki.net/o-nas/

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę ubiegać się o zwrot za sterylke ,która zrobiłąm na cito bo sunia wykańczała się pod drzewem na ropomacicze....

Koszt 190 zł,lecznica Royal Vet w Zamościu  .Jestem stałym deklarowiczem .Nie mam foty z lecznicy bo byłą afera ...sunia dwa razy wydostałą się z klatki ..

f6388759c33413bcmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu pytałam o możliwość sterylki i dostałam pozytywną odpowiedź.

Chciałam tylko spytać o jaki zwrot możemy się ubiegać, jeżeli nie jesteśmy deklarowiczami.

 

Chodzi o Bezę z tego wątku - zabrana w trybie pilnym z wiejskich warunków, jako, że skończyła cieczkę to musieliśmy się spieszyć, w obawie przed ciążą. Sunia w dniu dzisiejszym pojechała na zabieg.

 

184296665_4_644x461_sliczna-beza-ma-nies

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/143091-alarmowa-sytuacjadwie-suczki-i-dwa-szczeniaki-pomoc-potrzebna-na-wczoraj/

 

 

Proszę o ostatnią zgodę, a prześlemy wszelkie stosowne dokumenty :)

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę ubiegać się o zwrot za sterylke ,która zrobiłąm na cito bo sunia wykańczała się pod drzewem na ropomacicze....

Koszt 190 zł,lecznica Royal Vet w Zamościu  .Jestem stałym deklarowiczem .Nie mam foty z lecznicy bo byłą afera ...sunia dwa razy wydostałą się z klatki ..

f6388759c33413bcmed.jpg

 

Tak  jak najbardziej dobrze ,że się udało

Link to comment
Share on other sites

Uwaga  uprzejmie proszę czytać pierwszy post tego wątku tam jest czarno na białym zasady korzystania z Akcji Sterylizacja . Oprócz faktury pobieramy druk zgłoszeniowy i tam zamieszczamy wszelkie dane  podkreślamy jestem / nie jestem deklarowiczem.

Osoby nie  bedące deklarowiczami otrzymują zwrot w wys 50 % kosztów całego zabiegu 

Mazowszanka, Bambino - kastrujemy  ta bezdomnośc :)  Trzymajcie mocno kciuki za nasze boguszaki jest źle mamy epidemię :( Ewa

Link to comment
Share on other sites

Własnie mam pytanie apropos druku zgłoszeniowego, pewnie banalne, ale się zamotałam...

dwie pierwsze pozycje - data i miejsce - czy ma być to data i miejsce wypełnienia zgłoszenia, czy przeprowadzenia sterylizacji??

 

 

data zgłoszenia  data sterylizacji jest na fakturze :)

 

Jeżeli chodzi o datę zgłoszenia to w takim razie o jakie miejsce chodzi ??

Błagam o odpowiedź to może jeszcze zdążę przed wysłaniem poprawić (wysyła kto inny).

Link to comment
Share on other sites

Uwaga  uprzejmie proszę czytać pierwszy post tego wątku tam jest czarno na białym zasady korzystania z Akcji Sterylizacja . Oprócz faktury pobieramy druk zgłoszeniowy i tam zamieszczamy wszelkie dane  podkreślamy jestem / nie jestem deklarowiczem.

Osoby nie  bedące deklarowiczami otrzymują zwrot w wys 50 % kosztów całego zabiegu 

Mazowszanka, Bambino - kastrujemy  ta bezdomnośc :)  Trzymajcie mocno kciuki za nasze boguszaki jest źle mamy epidemię :( Ewa

To chyba było o mnie..., jak napisałam post, to dokładnie przeczytałam 1 post i doczytałam, że oprócz faktury jeszcze druk zgłoszeniowy+kopia faktury. Sorry, za kłopot. życzę zdrowia waszym boguszakom

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zgłosić suczkę Melę z wątku kieleckiego, jest u mnie w BDT.
Zabieg umówiony na jutro (nie mogłam zgłosic wcześniej, bo akurat dogo padło).
Lecznica: Świętokrzyskie Centrum Weterynarii, Ściegiennego 81/1, Kielce.
Przewidywany koszt ok. 200 zł (zależy, czy przekroczy wagę 20 kg).
Jestem deklarowiczem.

http://www.dogomania.com/forum/topic/70531-alarm-kielce-prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach-info-i-foto-str1/


8_zpsd18d256e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Po otrzymaniu zielonego światła został zrobiony zabieg dla naszej suczki Bezy. W dniu dzisiejszym wysłałam wniosek wraz z oryginałem i ksero faktury. 

Całkowity koszt zabiegu to 216zł.

 

Tutaj zdjęcie Bezuni po sterylce:

 

1zx2l41.jpg

 

 

I wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/143091-co-b%C4%99dzie-dalej-z-bez%C4%85-jest-d%C5%82ug-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-pomocy-szczeniaki-i-mama-w-swoich-domach/

Link to comment
Share on other sites

 

Chciałabym zgłosić suczkę Melę z wątku kieleckiego, jest u mnie w BDT.
Zabieg umówiony na jutro (nie mogłam zgłosic wcześniej, bo akurat dogo padło).
Lecznica: Świętokrzyskie Centrum Weterynarii, Ściegiennego 81/1, Kielce.
Przewidywany koszt ok. 200 zł (zależy, czy przekroczy wagę 20 kg).
Jestem deklarowiczem.

http://www.dogomania.com/forum/topic/70531-alarm-kielce-prosimy-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach-info-i-foto-str1/


Mela już po zabiegu (koszt 205 zł, bo waży ponad 20 kg):

15_zpsd5923d8d.jpg


Mogę wysyłać fakturę?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...