Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

I sa pierwsze efekty. Dostałam takie zapytanie. Odpisałam krótko jak wygląda sprawa adopcji (wizyta, umowa, zgoda na kolejną wizytę) - ale poprosiłam też o kontakt z Dorą :)

Pani Ewa:
Witam serdecznie czy ogłoszenie jest nadal aktualne w sprawie kotek? Czy istnieje możliwość dowozu pod adres zamieszkania i jak wygląda kwestia adopcji. Nigdy nie adoptowalam zwierzaka kota mialam Tiger miał 3,5 tyg jak go uratowalam przed topieniem kociąt przez właściciela byl pozniej wykastrowany i na specjalnej diecie ponieważ od kociej suchej karmy strasznie tył.

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Baltimoore napisał:

Cieszę się strasznie, że Mruczuś złapany otrzymuje pomoc.

Napisz jaka jest aktualna kwota długu w lecznicy i zaczniemy spłacać.

 

19 godzin temu, sharka napisał:

zamówiłam 7-dniowe odświeżanie, może będzie skuteczniejsze niż wyróżnienie :)

 

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Kocham Cię, sharka :)
Kajtusiowi też zrobiłam na Wrocław i wykupiłam odświeżanie, więc może by się udało im znaleźć domy... i byłby wspólny transport... tak sobie marzę...

Bardzo dziekuje:)

Juz nie raz pisalam,ze sama nie dalabym rady,jestem wdzieczna za kazde dobre slowo:) za pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

I sa pierwsze efekty. Dostałam takie zapytanie. Odpisałam krótko jak wygląda sprawa adopcji (wizyta, umowa, zgoda na kolejną wizytę) - ale poprosiłam też o kontakt z Dorą :)

Pani Ewa:
Witam serdecznie czy ogłoszenie jest nadal aktualne w sprawie kotek? Czy istnieje możliwość dowozu pod adres zamieszkania i jak wygląda kwestia adopcji. Nigdy nie adoptowalam zwierzaka kota mialam Tiger miał 3,5 tyg jak go uratowalam przed topieniem kociąt przez właściciela byl pozniej wykastrowany i na specjalnej diecie ponieważ od kociej suchej karmy strasznie tył.

 

Pani Ewa nie dzwonila do mnie.Mysle,ze to moglby byc dobry dom.Czy ona chcialaby adoptowac 2 koteczki?Gdzie mieszka?

Wczoraj mialam chyba z 10 telefonow,kotki nadal czekaja.....zadnego sensownego telefonu.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, DORA1020 napisał:

Pani Ewa nie dzwonila do mnie.Mysle,ze to moglby byc dobry dom.Czy ona chcialaby adoptowac 2 koteczki?Gdzie mieszka?

Pani Ewa z tego co zrozumiałam, chciałaby adoptować dwie kocinki. Odpowiedziała na ogłoszenia z Wrocławia, więc pewnie jest gdzieś stamtąd.
Też czuję, że to mógłby być dobry dom. Mam nadzieję, że zadzwoni. Trzymam mocno kciuki.

Ogłoszenie na Lublin faktycznie ma sporo odkryć, te wrocławskie równiez i podejrzewam, że dzwonią ludzie, którzy nie powinni mieć nawet chomika. Ale dobrze, że chociaż jakieś zainteresowanie jest.

Link to comment
Share on other sites

Ciagle dzwonia ludzie pytajac o dwie koteczki,a przeciez u Madie sa 4 kotki,ktore rowniez szukaja domow.

Dzwonil wprawdzie pan z Bialoleki,ale myslal,ze koteczki sa w Bialołece,do Piaseczna nie pojedzie.

Dzwoni duzo osob,gubie sie juz w tych telefonach

dzwonila jakas pani z Wroclawia,ale nie wiem czy to byla pani Ewa,mowila,ze kotki sa za daleko

Tyska moglabys napisac do niej,zeby zadzwonila,jesli nadal chce adoptowac 2 koteczki

jesli chcialaby dwie kicie to szukalabym transportu do Wroclawia,chociaz to naprawde bardzo daleko.

Wstepnie /po tylu telefonach/ mam dom dla jednej,w Krakowie

kobieta poczeka az druga znajdzie dom,najlepiej w Krakowie,to pojechalyby obie

Moim marzeniem jest,zeby obie zostaly adoptowane,ale na razie nikt nie zadzwonil,ze chce adoptowac obie.

Link to comment
Share on other sites

I nie mam dobrych wiesci o Mruczusiu2.

Rozwala klatke,szaleje,gryzie kraty,wyrzuca wszystko z kuwety,miauczy nieustnnie.

Nie dziwie sie,kotek wiekowy,ok.7-8lat,podrzucony w ubieglym roku  starszej kobiecie,w poblizu gdzie karmie koty.

Identyczna sytuacja byla z Mruczusiem1.

Ten kocurek chodzil sobie wlasnymi drogami i nagle zostal uwieziony.Chociaz wypuszczony z klatki nie szleje,jest spokojny.

Lubi byc glaskany.

Jednak wetka mowi,ze po wyleczeniu musze go zabrac.Nie moze czekac w klatce na szczepienia i kstracje.

Ma zapalenie gornych dróg oddechowych.

Musze mu znalezc dom tymczasowy,inaczej wroci na dzialke.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Poker napisał:

Prawie co tydzień jedzie psiowóz spod Kielc do Wrocławia. Może by i koty zabrał?

I tak musialabym szukac transportu do Kielc.

A mysle,ze trudno byloby zgrac tak,zeby ktos zabral i dowiozl na konkretna godzine,w konkretne miejsce.

Ale musi byc ten dom,zeby sie nad tym zastanawiac.Moez udaloby sie przez balablacar,gdyby p.Ewa chciala adoptowac 2 koteczki

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

W koncu się jej udało :)

Miałam kolejne zapytanie z Wrocławia o czarną kotkę oraz z Kransegostawu o Zefirka. W obu przypadkach poprosiłam o kontakt telefoniczny z Dorą. Nic więcej nie wiem... ale trzymam kciuki.

W spr  Zefirka nikt nie dzwonil

druga koteczka tez wstepnie znalazla dom,ale czekam na wizyte przedadopcyjna,ktora zrobi elik

nie jest to pewne na sto procent

szukam kogos kto zrobi druga wizyte

tam dom jest pewny,wizyta to tylko formalnosc,jednak musi sie odbyc

elik mieszka po drugiej stronie krakowa i jest to daleko od niej

wiec szukam kogos kto mieszka blizej

elik mowila,ze to od strony Bialego Pradnika

miejscowosc Tomaszowice

kto jest jeszcze z krakowa? kto moglby sie zaangazowac?

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, DORA1020 napisał:

W spr  Zefirka nikt nie dzwonil

druga koteczka tez wstepnie znalazla dom,ale czekam na wizyte przedadopcyjna,ktora zrobi elik

nie jest to pewne na sto procent

szukam kogos kto zrobi druga wizyte

tam dom jest pewny,wizyta to tylko formalnosc,jednak musi sie odbyc

elik mieszka po drugiej stronie krakowa i jest to daleko od niej

wiec szukam kogos kto mieszka blizej

elik mowila,ze to od strony Bialego Pradnika

miejscowosc Tomaszowice

kto jest jeszcze z krakowa? kto moglby sie zaangazowac?

AniaB jest z Krakowa i jest mobilna.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam bardzo mocno kciuki! byłoby cudnie gdyby siostrzyczki znalazły dom :)

PS: Może chętnym na siostrzyczki podsuwać Zefirka i inne kociaki?

Niestety.... koteczki maja 3,5 miesiaca,a kocurki Zefirek,Kminek i Irysek maja juz pol roku

wszyscy chca male koteczki

Jedna z fundacji oglosi 2 kocurki i Misie na fb

jesli wizyta w krakowie bedzie na tak,bede szukala transportu do krakowa,gdyby ktos cos wiedzial prosze o info,bede wdzieczna....

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, DORA1020 napisał:

Radosci przeplataja sie ze smutkami:(

Odszedł Mruczus/w moim zdjeciu profilowym/[*]

Kocurek w srednim wieku znalazl wspanialy DS

bardzo wspoczuje Pani,ktora go adoptowala i pokochala calym sercem.

Eh....smutno mi:(

Tak bardzo Ci wspoczuje i Pani. Wiem co czujecie...Brykaj Mruczusiu za teczowym mostem!

Link to comment
Share on other sites

Otrzymalam od Bakusiowej 100zl

bardzo dziekuje:):)

pieniazki przeznacze na wyroznione na olx ogloszenia zwierzakow i karme dla kotkow

juz mi sie skonczyla,ta,ktora dostalam od Baltimoore

Jedna z czarnych blizniaczek juz w DS,druga czeka na adopcje w DT w Krakowie

Misia,ktora byla u Madie tez pojechala do DS

Dziekuje Baltimoore za pomoc:):)

Szukam domu dla 8-9letniego kocurka,nie bedzie mogl dlugo siedziec w lecznicy,do wyleczenia/jeszcze ok.tygodnia/

pozniej musi trafic znowu na ulice,a po zapaleniu oskrzeli nie bedzie to dla niego dobre

Baltimoore,bardzo Ci dziekuje za pomoc:) bez niej nie poradzilabym sobie........wiesz o tym.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...