Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

sprawa suni GABI   Marta M    brzoska lub  "Gajowa" bardzo prosze o dane do przelewu czyli twój adres inaczej przelew nie przejdzie a ja Was uduszę dzisiaj robie przelewy i ... zapłacone suka Nana od tamb, suka Tosia od mazowszanka13

 

O ja pierdziu, a taka byłam dumna i blada, że pięknie wszystko wypełniłam :siara:

 

Adres Gajowej, bo jej konto, podam jak tylko poznam.

 

 

PRZEPRASZAM!!!

Link to comment
Share on other sites

Po otrzymaniu zielonego światła został zrobiony zabieg dla naszej suczki Bezy. W dniu dzisiejszym wysłałam wniosek wraz z oryginałem i ksero faktury. 

Całkowity koszt zabiegu to 216zł.

 

Tutaj zdjęcie Bezuni po sterylce:

 

1zx2l41.jpg

 

 

I wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/143091-co-b%C4%99dzie-dalej-z-bez%C4%85-jest-d%C5%82ug-nie-mamy-pieni%C4%99dzy-pomocy-szczeniaki-i-mama-w-swoich-domach/

 

Fakturę i opis dostałam jutro robie przelewy

Link to comment
Share on other sites

ja też mam zaległości, nie wchodzę regularnie na ten wątek i pogubiłam się z numerami kont i wpłatami

 

Konto jest jedno Alior Bank 65 2490 0005 0000 4600 9550 7105  spróbuje ogarnąć choć będzie ciężko nie z lenistwa czy niechęci ale... nasze schronisko i cholerny wirus  atakuje szczepione psy ! Walka zawzięta, na szczęście  większość zdrowieje. Niestety są i ofiary śmiertelne :(  Proszę o wyrozumiałość.

A przy gdyby ktoś zechciał zagłosować na krakvecie na nasze boguszaki  będziemy ogromnie wdzięczne. Na dzisiaj jest ich 199 psów i 4 kociaki. Ewa

Link to comment
Share on other sites

ulituję się
tylko ... wezmę wolne, może w okolicach trzech króli
przeprasza, przez 2 miesiace byłam wyłączona z czeluśni netu w tym dogo
ale mam nadzieje, że wraz z końcem roku to się skończy i będę normalnie wychodziła z pracy

no i już mi trochę wkurw przeszedł na tabelkę i dogo - bo poprzednio uzupełniłam rozliczenia, naumialam sie tabelki, wstawiłam na dogo i dogo sie zmieniło i tabelka poleciała w kosmos
wrócimy do tradycyjnej formy rozliczeń :)

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę liczyć na zwrot za sterylkę (aborcyjną) suni zgarniętej na bdt z opuszczonej żwirowni pod Wrocławiem (sunię i jej brata wziął pod dach mój kolega z pracy, bo u mnie są szczenięta i nie miałam możliwości).
Termin (na dniach, bo czas nagli), lecznicę i orientacyjny koszt podam w poniedziałek (tak około 220-250 zł, kolega będzie negocjował).

Jestem stałą deklarowiczką od 2012 roku, wpłaciłam ostatnio do końca 2014 roku.

 

Wątek suni:

http://www.dogomania.com/forum/topic/144808-parka-m%C5%82odych-mikropsiak%C3%B3w-z-opuszczonej-%C5%BCwirowni-szuka-domu/#entry15990885

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...