Jump to content
Dogomania

~ Mała Karusia i jej dzieci mają swoich ludzi i cudne domki :)


malagos

Recommended Posts

  • Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich w tym wątku. Spieszę (no... może nie tak bardzo) donieść, że znana tu Karusia (obecnie MUSZKA) znalazła swoje miejsce u mnie. Mieszka teraz w Otwocku, na osiedlu Ługi, w bloku na pierwszym piętrze. Jest tu już prawie dwanaście dni. Idealna. Cicha, spokojna, wdzięczna. Dobrze je i śpi. Na wstępie byłyśmy u weterynarza. Psia książeczka uzupełniona. Zaprzyjaźniamy się. Chodzimy na spacery. Jest gdzie. Ze wschodniej strony zieloną łąka, cała w gęstych, wysokich chaszczach, tuż tuż sosnowy las. Wszędzie widać "psie" ścieżki. Martwią mnie tylko liczne (bardzo) ślady "łomżingu", a generalniej to "piwingu" albo wysokoprocentowego "alkoholingu" ("ale te ludzie brudzo!"). Muszka wyleguje się teraz na mojej wersalce, co chwilę łypnie na mnie okiem i znów się rozciąga na całą długość. Gdyby umiała mówić, pewnie chciałaby, żeby serdecznie pozdrowić uczestniczki (-ów) tego forum, co niniejszym czynię.
:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MariaMuszka']Witam wszystkich w tym wątku. Spieszę (no... może nie tak bardzo) donieść, że znana tu Karusia (obecnie MUSZKA) znalazła swoje miejsce u mnie. Mieszka teraz w Otwocku, na osiedlu Ługi, w bloku na pierwszym piętrze. Jest tu już prawie dwanaście dni. Idealna. Cicha, spokojna, wdzięczna. Dobrze je i śpi. Na wstępie byłyśmy u weterynarza. Psia książeczka uzupełniona. Zaprzyjaźniamy się. Chodzimy na spacery. Jest gdzie. Ze wschodniej strony zieloną łąka, cała w gęstych, wysokich chaszczach, tuż tuż sosnowy las. Wszędzie widać "psie" ścieżki. Martwią mnie tylko liczne (bardzo) ślady "łomżingu", a generalniej to "piwingu" albo wysokoprocentowego "alkoholingu" ("ale te ludzie brudzo!"). Muszka wyleguje się teraz na mojej wersalce, co chwilę łypnie na mnie okiem i znów się rozciąga na całą długość. Gdyby umiała mówić, pewnie chciałaby, żeby serdecznie pozdrowić uczestniczki (-ów) tego forum, co niniejszym czynię.
:) :) :)[/QUOTE]

Witaj MarioMuszko :multi: Miło Cię widzieć na dogo i miło czytać takie wspaniałe wieści o Karusi, która została Muszką. Najserdeczniejsze pozdrowienia dla Ciebie i masa głasków dla Muszki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MariaMuszka']Wszystkim :smile:[/QUOTE]

MarioMuszko kochana za adopcję byłej Karusi - serdecznie dziekuję za relacje z pierwszej ręki. Z drugiej strony - bardzo proszę, MarioMuszko o wieści w przypadku jakichkolwiek problemów z Muszką, Jej zdrowiem, zachowaniem - zawsze pomożemy bo od tego jesteśmy, po prostu. :) Mizianka dla Muszki i serdeczne dziękuję dla MariaMuszka - pamiętaj o nas :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MariaMuszka']Dziękuję, Podmcent, na pewno nie raz i nie dwa o to i owo zapytam.
:smile:
Teraz, na przykład, co Muszka - Karusia lubiła jeść?[/QUOTE]


Skonsultowałyśmy z Ziutką info i mamy wiadomość z pierwszej ręki od Malagos :)

Karusia jadła przeważnie gotowany ryż i makaron z udkiem lub innym mięskiem, z suchej karmy jadła Boscha ale tylko odrobinkę - no i za parówkę czy kawałek kiełbasy dałaby się pokroić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Witaj MarioMuszko :multi: Miło Cię widzieć na dogo i miło czytać takie wspaniałe wieści o Karusi, która została Muszką. Najserdeczniejsze pozdrowienia dla Ciebie i masa głasków dla Muszki :)[/QUOTE]


zacytuję i przyłączę się do powitania z wielką radością :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MariaMuszka']Dziękuję, Podmcent, na pewno nie raz i nie dwa o to i owo zapytam.
:smile:
Teraz, na przykład, co Muszka - Karusia lubiła jeść?[/QUOTE]

A u mnie Muszka wciągała suchą karmę aż jej się uszka trzęsły. Za to oczy wychodziły jej z orbit na biały ser :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...