Jump to content
Dogomania

mój TOFIK - Fisio najkochańszy pobiegł za TM do zobaczenia Majuchu


Kejciu

Recommended Posts

[quote name='anica']Też zaciskam :kciuki: żeby tych dobrych dni ,było jak najwięcej :)
... ciekawe co dzisiaj powie lekarz?[/QUOTE]

Po południu mam nadzieję się czegoś więcej dowiem o karsivanie a wystepowaniu guzków u psiaków które go otrzymują - może to zbieg okoliczności a może rzeczywiście coś w tym jest bo u Toficzka pojawil się guzek na plecykach.
Tofik słabiutki jest - Ziutka była u nas wczoraj więc jej lepiej ocenić stan Tofika bo ja widzę go na codzień ale jeśli ja zauważyłam że slabiuni to Ziutka potwierdzi pewnie.
Widziała jak Tofik pałaszuje jedzonko hehe minuta i miska pusta :)
dobrze że kochany ma apetyt :)

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, synuś strasznie sabiutki jest :(
Ledwo chodzi, dupka mu się przewraca, ale jak dostał miskę z papu to ulala :D chwila i nie było całej zawartości, biedna Sabcia czekała grzecznie, że może coś jej się ostanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']I jak się Wam żyje?[/QUOTE]

Ciężko....dzisiaj do 3 w nocy głaskanie, przytulanie i wychodzenie na dwór....kwilenie, kwilenie i kwilenie.... takie po cichutku jakby wiedział że musze się wyspać do pracy ale pogadać sobie troszkę chciał :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj troszkę chłodniej na dworku przynajmniej w nocy.
Jakiś dziki kocurek chciał przypolować w nowy na Tofika :) skradał się i skradał jakby do ataku - i jak chciałam go pogonić
to wogóle się mnie nie bał więc olaliśmy go z Tofikiem i poszliśmy do domku :)
Rano słodko sobie spał jak wychodziłam do pracy - teraz najbliższe dwa tyg mam zmianę na 9-17 i niestety pociąg powrotny mam o 18
czyli godzinę czekam i pociąg jedzie ponad godzinę - przez wczorajszą burzę byłam w domu dopiero po 19.20
Dobrze że rodzice zajęli się zwierzyńcem.
Najbardziej nie lubię tych zmian do 17 :( a rozkład PKP na wakacje dali taki że lepiej nie gadać :(
Rano jakoś mnie tak coś nutrowało że Tofikowi dawno fotki nie robiłam żeby mu cyknąć i zrobiłam jak brzuszek wywalony na boczek i
z noskiem w podusi śpi :)
Jak dzidziuś :)
Jeśli bym dzisiaj w miarę wcześniej wróciła to podlecę do lecznicy i zważymy się bo dawno nie ważyłam króla
ciekawe ile teraz waży - te łapinki też może słabiutkie bo przytył w szybkim dosyć czasie ale na stawy cały czas podajemy
nutradyl.
Ostatnio Tofik smakuje gotowane ziemniaki - jako wypełniacz aby nie był głodny i by nie tył :)
Pozatym dzień za dniem nam mija....:)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam wszystkich razem z Tofikiem na bazarek jaki zlepiliśmy dla Fundacji Jamniki Niczyje

link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256191-Kosmetyki-na-JAMNIKI!!!!-do-30-07?p=22363429#post22363429[/URL]

Na bazarku same nowe kosmetyki - KOSMETYKI NA JAMNIKI! :)

Link to comment
Share on other sites

Łapinki słabe są chyba u wszystkich staruszków, widzę że Jasi plączą się jak jest trochę okrąglejsza i jak była chudziutka i kruchutka , ot chyba następny urok starości:) ja też podaję czasem gotowanego ziemniaka, kiedyś wet mi zalecił jako prebiotyk( po którymś krwawieniu z żołądka) tylko ma być ugotowany bez soli w samej wodzie i najlepiej zgnieciony na papkę ,mieszałam z ugotowanym np kurczakiem czy serduszkami :)

Kejciu czy Twój lekarz wyraził jakieś opinie na temat karsivanu i guzów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Łapinki słabe są chyba u wszystkich staruszków, widzę że Jasi plączą się jak jest trochę okrąglejsza i jak była chudziutka i kruchutka , ot chyba następny urok starości:) ja też podaję czasem gotowanego ziemniaka, kiedyś wet mi zalecił jako prebiotyk( po którymś krwawieniu z żołądka) tylko ma być ugotowany bez soli w samej wodzie i najlepiej zgnieciony na papkę ,mieszałam z ugotowanym np kurczakiem czy serduszkami :)

[B]Kejciu czy Twój lekarz wyraził jakieś opinie na temat karsivanu i guzów?[/B][/QUOTE]

Tak powiedział że nie ma to żadnego związku - ani karsivan ani pojawianie się guzków tak mi powiedział

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...