Jump to content
Dogomania

mój TOFIK - Fisio najkochańszy pobiegł za TM do zobaczenia Majuchu


Kejciu

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']A jaką ma "obstawę" do tego słodkiego spania! :) Sabina-pielęgniarka ;)[/QUOTE]

Oj tak Saba coraz częściej kładzie się koło Tofika, nawet tak że dupkami się dotykają i coraz częściej można zaobserwować jak przebywa w jego towarzystwie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']No widzisz, a o Sabę bałaś się najbardziej :)[/QUOTE]

Saba to typowa jedynaczka schroniskowa :D dlatego obawy były największe.
8 lat temu gdy adoptowałam bardzo schorowanego jamnika Krecika ( który już za TM ) widziałam ją jak biegała z dwójką rodzeństwa luzem między psami które się na maluszki rzucały...
niestety schroniskowa rzeczywistość..
Jak Krecik powędrował za TM pojechałam adoptować innego pieska i po wielu problemach wzięłam w końcu Sabcię :)

Długo przejawiała zachowania jedynaczki ale biorąc pod uwagę ilość zwierzaków jaka w ostatnim roku sie u nas pojawiała z wizytami ( wcześniej takich zwierzakowych odwiedzin nie mieliśmy nigdy ) no to i Sabcia się przekonała - czuje że nie została odepchnięta więc jej pozycja nie jest zagrożona :)

Link to comment
Share on other sites

I okazyjnie udało mi się znowu kupić karmę suchą 3kg Royal Canin Gastro Intestinal za 70zł 3 kg z wysyłką :)


No to teraz jeszcze leki na ten miesiąc - dzisiaj o 10 było tyle ludzi w lecznicy że czekałabym jeszcze do tej pory - wybieram się na 18 po Benakor F bo nam się kończy
Poza lekami Tofik zabezpieczony karmowo i podkładowo na jakiś czas ;)

Link to comment
Share on other sites

Tofik dzisiaj pół nocy wył.... i nie było sposobu aby go uspokoić...
trzęsie się jakby z zimna nawet w domu :(
dzisiaj chyba czeka nas wizyta u weta :(

Jak wychodziłam z domu spał - odsypiał nieprzespaną dla nas wszystkich już kolejną noc..
to niesamowite że jednego dnia czuje się dobrze a już np. po kilku godzinach w nocy jest takie straszne załamanie samopoczucia :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ech, Tofiniu... starość nie radość, smutek nie wesele :([/QUOTE]... teraz też tak mówię Nutusiu... ale dopiero teraz! ... nie wszystkie staruszki tak mają! moja poprzednia sunia była z nami od maleńkiego ,przez prawie 20lat! i tak.... spokojnie przeszła przez "Jesień życia" ... ehhhh:shake:! czy to może te wszystkie które żyją w dobrobycie ,mają spokojną starość... a te biedactwa o które nikt nie dbał?!... męczą się bo wszystko wychodzi na starość?:-( u nas z Jasią też podobnie! ....tyle że teraz mamy dobry czas :) Kejciu , siły!:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...