Jump to content
Dogomania

Maleńka dwunóżka/zostaje na zawsze w DT!


Ajula

Recommended Posts

[quote name='Olena84']Dokłądnie o tym samym pomyślałam, tylko do przelewu nie trzeba adresu, prędzej na przesyłce będzie[/QUOTE]

no fakt :( kilka przesyłeczek z tego co wiem doleciało do odbiorców więc może rzeczywiście po nitce do kłębka ;)
może rzeczywiście coś się stało? życie niestety funduje nam bez przerwy jakieś "niespodzianki"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']no fakt :( kilka przesyłeczek z tego co wiem doleciało do odbiorców więc może rzeczywiście po nitce do kłębka ;)
może rzeczywiście coś się stało? życie niestety funduje nam bez przerwy jakieś "niespodzianki"[/QUOTE]
Ale ona się loguje na dogomanię! Nawet dziś po 20 się logowała!
To co my mamy ją szukać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']Aliga bazarek zakończyła 08.05. Logowała się na dogo kilka razy w tym czasie. Mogła się już wytłumaczyć, poprosić o czas na załatwienie tego. Ostatni raz logowała się dziś o 20.27.
Teraz ma już bana.[/QUOTE] Czy to znaczy, że aliga zorganizowała bazarek na dwunóżkę, zebrała pieniądze za fanty i nie przekazała pieniędzy Stonce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Czy to znaczy, że aliga zorganizowała bazarek na dwunóżkę, zebrała pieniądze za fanty i nie przekazała pieniędzy Stonce?[/QUOTE]
Tak, zrobiła bazarek, z którego uzbierało się 225 zł. Podałam konto, ale pieniądze dla Stelli nie weszły do dziś. Na moje pw z zapytaniem o wpłatę nie otrzymałam odpowiedzi. Co najmniej dwie osoby nie dostały kupionego towaru. Na pytanie pw od sleepingbyday o to kiedy wreszcie otrzyma zakupione rzeczy, aliga odpowiedziała, że miała choroby w rodzinie, ale już teraz wyśle. Nie wysłała do dziś.
Przez ten czas logowała się na dogomanię, ale nie raczyła napisać na bazarku nawet słowa wyjaśnienia.
Ostrzegłam ją, że wpiszę na Czarne Kwiatki. Bez reakcji -więc wpisałam.
Następnie napisałam na jej bazarku, że jak się nie odezwie, to zgłoszę do moda. Po tym ostrzeżeniu logowała się na dogo, ale nie zareagowała.
Wczoraj jeszcze wieczorem o 20.27 logowała się.
Potem zgłosiłam do moda i dostała bana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ale jeśli ma bana, to nawet gdyby nagle się "ocknęła" i tak nie będzie mogła ani się wytłumaczyć ani rozliczyć bazarku...[/QUOTE]

Napiszcie o tym na wątku bazarkowym. Może ktoś będzie miał adres zwrotny na przysłanym przez nią fancie.

Link to comment
Share on other sites

Jestem wściekła, ale uważam, że nie powinnyśmy szukać do niej dojścia i domagać się zwrotu pieniędzy.
Nie ona pierwsza, i nie ostatnia nie rozliczyła się z bazarku. Były jeszcze gorsze akcje na dogo, pamiętacie kilka lat temu jak jakieś cwane małolaty zbierały kasę na leczenie psa, którego zdjęcia wzięły z amerykańskiego internetu. Nawet udało się je namierzyć, pokrzywdzeni darczyńcy założyli sprawę w sądzie - skończyło się niczym :roll:

Szkoda naszych nerwów i czasu na szukanie aligi.

Co do bana - nie wiem, na ile czasu dostała. Jeśli będzie chciała naprawić tą sytuację, po prostu niech wpłaci na konto Fundacji, które podawałam. Zresztą jest ono w drugim poście tego wątku.
Jak dostanę wiadomość z fundacji, że jest wpłata - napiszę o tym. Powiadomię również moda.
Aliga na dogo była już ponad 2 lata, więc umie się tu poruszać, nawet jeśli ma bana. Czytać może. Skontaktować się z kimś z nas też. A już na pewno może zrobić bez problemu wpłatę, jeśli zechce.

Link to comment
Share on other sites

Mam tyle roboty, że nie wyrabiam, ale jeszcze na szybko wstawię nowe fotki Stelli

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ncd8b4j-34Y/U7Wyocuc3NI/AAAAAAAAFgM/NwzuzZTGhCY/w650-h432-no/01.07.3a.jpg[/IMG]


[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QgisrovHquw/U7WyrMvhZNI/AAAAAAAAFgc/M16bqVV2pXI/w640-h341-no/01.07.5a.jpg[/IMG]

Szczęściara z niej, że do stonki trafiła :)

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VFxPCmT6ajQ/U7WytWc8IEI/AAAAAAAAFgs/O9ZoGvJKiAc/w640-h471-no/01.07.6a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka40']
Mam nadzieję, że Stelcia ma się dobrze.
[/QUOTE]
Stelcia ma się bardzo dobrze :) Krzysiek widział ją w niedzielę i się nacieszyć nie może, że taka wesoła i fajniutka :loveu:
Taki z niej mały kochany skarbek.
Dopisałam nowe wpłaty, po zapłaceniu za czyszczenie ząbków zostało na koncie Stelki 170 zł.
Dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Link to comment
Share on other sites

KUKU! :)
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-VFxPCmT6ajQ/U7WytWc8IEI/AAAAAAAAFgs/O9ZoGvJKiAc/w640-h471-no/01.07.6a.jpg[/URL]

:loveu:

przepraszam, ale nie pojmuję kradzieży wszelakiej i bezkarności :shake:
dla 225 zł tak się zeszmacić? gratuluję! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...