Jump to content
Dogomania

Szerlok pocieszyciel


Recommended Posts

Wielka zasługa Mamy w tym, że jesteście teraz tak zjednoczeni, że wspieracie Ją i siebie...

 

Irenko - moja diagnoza to "zapalenie naprężacza powięzi szerokiej uda". Niestety, cudowne wkłucie chyba przestało działać, bo od nocy z niedzieli na poniedziałek znów przeżywam horror :(

 

Ściskam i ciepłe myśli ślę,

M.

Link to comment
Share on other sites

Wielka zasługa Mamy w tym, że jesteście teraz tak zjednoczeni, że wspieracie Ją i siebie...

 

Irenko - moja diagnoza to "zapalenie naprężacza powięzi szerokiej uda". Niestety, cudowne wkłucie chyba przestało działać, bo od nocy z niedzieli na poniedziałek znów przeżywam horror :(

 

Ściskam i ciepłe myśli ślę,

M.

 

Ta Twoja diagnoza brzmi straszliwie skomplikowanie. A oprócz "cudownych wkłuć" nic innego na to nie działa? Jakaś rehabilitacja, gimnastyka, joga czy inne cuda? Trzymam za Ciebie kciuki, naprawdę starość się nie udała, ktokolwiek ją wymyślił! I to zarówno w ludzkim jak i zwierzęcym (i roślinnym) wydaniu.

Link to comment
Share on other sites

Wkłucie się niestety okazało pomocne na bardzo krótko :( Co prawda ból w miejscu wkłucia faktycznie zelżał, ale za to w innym miejscu pojawił się ze zdwojoną siłą :( Potrzebna jest rehabilitacja (ale właściwa!!!), odpowiednie ćwiczenia, pozycje i zmniejszenie masy ciała. Jola_li podpowiedziała mi jeszcze wizytę u takiego fizjoterapeuty, który oprócz tradycyjnych działań, nakleja specjalne plastry - takie, jakie można teraz zaobserwować u sportowców np. na zawodach lekkoatletycznych. O takie: http://rehmedis.pl/kinesio_taping.html

Tak, starość się stwórcy nie udała. Moja znajoma dentystka do jego bubli zaliczała także zęby ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też, tym bardziej, że właśnie używane zgodnie z przeznaczeniem, nie bolą. Ale czasami sytuacja wymaga od nas poświęceń i właśnie teraz muszę jeździć samochodem, a nie pociągiem (co mnie zmuszało do chodzenia).

Ta sama sytuacja uniemożliwiła mi jak dotąd zainstalowanie wyjścia dla psów, żebym nie musiała się martwić, że im doopki przymarzają do podłoża, jak mnie nie ma i żebym przestała robić za odźwiernego we własnym domu. Już wszystko jest przygotowane, sklejka sklejona, dziura wycięta, drzwiczki wstawione, pozostaje tylko wyjąć szybę z drzwi na taras i wstawić sklejkę. Miał dziś przyjść pan Marian i to zrobić, ja niestety wróciłam do domu dopiero po 12-ej, kiedy on już przestał pracować u pana Izydora. Muszę go jeszcze przeprosić, że się umawiam, a potem mnie w domu nie ma.

 

Dawno już nie wstawiałam zdjęć Panicza. Oto dwie wcale niezmarznięte doopki przytulone na jednej kanapie. Tak sobie myślę, że z diabłem tasmańskim taka scena nie byłaby możliwa.

 

uypef.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wszystko się zgadza. Szerlok to miniatura owczarka długowłosego. Oprócz ogona, który pochodzi z ogona strusia. Micha to istotnie śniadanie do łóżka wliczone w cenę. A kto bogatemu zabroni?

 

10gl2j6.jpg

 

Ranek. Pani szykuje się do wyjazdu. Psy nieszczęśliwe. (zwróćcie uwagę na budę Dziuniaska - aksamitna! To ta sama filozofia co śniadanie do łóżka wliczone w cenę).

 

2w6x6l0.jpg

 

Uosobienie nieszczęścia. Pańcia mnie opuszcza!

Link to comment
Share on other sites

Nasza też nam się wydawała mniejsza od typowego ONka te 2 lata temu, jak ją braliśmy ze schroniska. Była wtedy bardzo wychudzona i chyba młodsza, niż miała w papierach(2 lata). Urosła wzdłuż, wszerz, zmieniła kolorystykę.Teraz w kłębie ma 61 cm. I tylko ogon ma  zawsze okazały - lisią kitę :).

 A jakiego wzrostu jest Szerlok?

Link to comment
Share on other sites

Sobota, 5.30 rano

 

2iw6edk.jpg

 

 

PS Ponieważ opowiadałam Wam o Mamie, napiszę i to, chociaż to nie jest dobra wiadomość. Mama dwa dni temu zapadła w śpiączkę, ma duże trudności z oddychaniem, robi to bardzo chrapliwie i co kilka oddechów przestaje oddychać. Spodziewamy się najgorszego w każdej chwili.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...