Jump to content
Dogomania

Głuchy TRUFEL w DS, trzymamy kciuki za nowy domek!


gluchypies

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gluchypies']Dziękuję Wam za przybycie i wsparcie! Odpowiadam na pytania, bo mam info od opiekunki Trufla:

OPCJE CO DALEJ:
W tym momencie jest sprawdzany jeden potencjalny DS :) Rodzinie podoba się Trufel, poznali go, a w weekend Trufel ma do nich trafić - zatem jest szansa, że znajdzie dom!

Jeśli jednak się coś nie powiedzie, opiekunka Trufla nie chce, by trafił do schronu - jest opcja, by poszedł do płatnego DT. Czyli nasze deklaracje bardzo by się przydały, za wszystkie bardzo dziękuję!

Na pierwszej stronie uzupełnię informacje o Truflu (m.in. że jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony).[/QUOTE]

No to ja za ten potencjalny domek stały mocno kciukam. To byłaby najlepsza opcja, o ile to dobry domek i Trufelka zechce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Zapisuje tylko:([/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']przybiegam i ja ....dziewczynki zapytajcie proszę o miejsce u Ulka12 lub Emiś nikt więcej na tą chwilę nie przychodzi mi do głowy :([/QUOTE]

[quote name='yolanovi']No to ja za ten potencjalny domek stały mocno kciukam. To byłaby najlepsza opcja, o ile to dobry domek i Trufelka zechce.[/QUOTE]

Dziękuję za odwiedziny! Z tego co zrozumiałam, to obecna opiekunka Trufla ma jakiś PDT na wszelki wypadek, nie wiem jeszcze w jakiej cenie.

yolanovi - ten domek chce Trufelka, tylko kwestia, żeby on się tam zaaklimatyzował itp. Różnie to bywa, trzeba mieć inne opcje na wszelki wypadek, ale trzymajmy kciuki, żeby się udało :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Poczytałam... I trzymam kciuki. Przykro mi, ale jestem tak bardzo pod kreską, ze nie mam jak pomóc.[/QUOTE]

Dziękujemy za przybycie!

[quote name='salibinka']Jestem - na zaproszenie. Jedyne, co mogę zrobić w tej chwili, to go ogłosić w Dzienniku Polskim. Potrzebowałabym jedynie tekst i zdjęcie w większym niż tu rozmiarze na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Super, dziękuję! Jeśli się nie uda z tą rodziną, to na pewno poproszę Cię o to ogłoszenie po weekendzie - napiszę maila.

[quote name='Martika@Aischa']no to za domek i szczęście Trufelkowe zaciskamy z całych sił !!!!!!! :)[/QUOTE] Dziękujemy za kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie.
Ja teraz mam głuchą i ślepą sunie. Nie ma z nią żadnych problemów.
Wcześniej też miałam głuche psy i muszę powiedzieć, że są o wiele grzeczniejsze niż te co słyszą. Są to zupełnie NORMALNE psy.

Jedynie jak mogę pomóc, to miejscem u mnie, ale niestety płatnym, bo ostanio troszkę mi się nazbierało psiaków które mam na własnym utrzymaniu.

Link to comment
Share on other sites

Pies moich rodziców od 3 lat jest zupełnie głuchy, ze starości. Od tego czasu nie boi się burzy, petard i mało szczeka ( bo nic go tak bardzo nie pobudza jak wcześniej odgłosy z ulicy)
niestety daje Dt tylko szczeniakom a i tak na kilka miesięcy mam zawieszone, ale choć bazarkiem może poratuję Trufla

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam na wątek, i widzę, ze sporo się tu dzieje..........

Czekam z niecierpliwością czy wypali DS, a jeśli nie, to trzeba dalej zbierać deklaracje i szukać miejsca w DT/hoteliku.

Makila - dziękuję za ofertę płatnego DT, w razie niepowodzenia z DS, gluchypies na pewno to rozważy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...