Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

kolejna kobietka

Members
 • Content count

  37100
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

kolejna kobietka last won the day on October 25 2016

kolejna kobietka had the most liked content!

About kolejna kobietka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

3523 profile views
 1. Śledziłam losy Iryska na bieżąco. Niestety mam już za dużo zobowiązań finansowych, więc wpłacę na razie jedynie jednorazowo jakiś grosik. Będę zaglądać i mieć Iryska na uwadze.
 2. W końcu wyróżnili ----> klik mar. gajko ogłoszenie Kasi wystawiłam grzecznościowo i chyba jedynie raz ponawiałam jej ogłoszenia, tak samo było z wyróżnieniem. Nie jestem w stanie ogłaszać i zajmować się wyróżnianiem ogłoszeń Kasi regularnie, nawet jeżeli w tym wypadku to ty płacisz za wyróżnienie a nie ja. Mam niestety za dużo zobowiązań w stosunku do innych psów. W tym wypadku zrobiłam wyjątek gdyż ogłoszenia wszystkich "moich" psów mam wyróżnione i szkoda było nie skorzystać z gratisu od nich.
 3. No niestety od 7 marca czekam na obiecane wyróżnienie ogłoszenia ----> klik gdzie wskazałam ogłoszenie Kasi, jak na razie nie zostało wyróżnione, napisałam do nich już kilka wiadomości, poczekam jeszcze 2 dni, jak nie wyróżnią to wyróżnię z tych 15 zł, które mam w skarbonce Olx. .
 4. W związku z tym, że wystawiam od wielu lat ogłoszenia na Olx i zapewne na licznie wykupywane wyróżnienia, mam dostać gratis wyróżnienie Maxi na wskazane przeze mnie ogłoszenie. Ogłoszenia wszystkich innych psów, które ogłaszam dla innych osób mam wyróżnione, więc wskazałam Kasię, której już wcześniej wystawiłam ogłoszenie. Jak je wyróżnią to dam znać. Jeżeli mam coś w nim zmienić to dajcie znać: https://www.olx.pl/oferta/kaska-w-typie-cane-corso-CID103-IDoOnbs.html Na dogo zajrzę dopiero jutro w godzinach raczej wieczornych, więc w razie czego już jutro się tym zajmę.
 5. Bazarek zakończony.

  Zapraszamy :)
 6. Bazarek zakończony.

  hopsa
 7. Bazarek zakończony.

  Zapraszamy :)
 8. Bazarek zakończony.

  hopsa
 9. Bazarek zakończony.

  Zapraszamy!
 10. Bazarek zakończony.

  Zapraszamy :)
 11. Bazarek zakończony.

  Zapraszamy :)
 12. Bazarek zakończony.

  Zapraszamy :)
 13. Bazarek zakończony.

  hopsa
 14. Bazarek zakończony.

  Zapraszamy nieustannie :)
×