Jump to content
Dogomania

Handzia55

Members
 • Content Count

  3,727
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Handzia55

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Handzia55

  Czy pies jest w stanie zagłodzić sie sam ?

  Ja dosmaczam suchą karmę krótko obgotowaną wątróbką z kurczaka. Rozgniatam widelcem na dnie psiej miski i obtaczam w tym suchą karmę. Wypróbowane na kilku psich niejadkach, działa bezbłędnie.
 2. Handzia55

  Pies w miejscu publicznym

  A ja usłyszałam, że kundel to powinien w budzie siedzieć, a nie autobusem jeżdzić, bo ludzi pchły oblezą.  Pies jest mały, trzymałam  go na rękach, zachowywał się bez zarzutu, bo jest przyzwyczajony  i lubi jeżdzić autobusem.
 3. Taaaaaaa i ludziska pomyślą, że hodowlę terierów australijskich zakładam.
 4. Patrzę, patrzę i widzę mojego. Kurczak to pewnie jakiś kuzyn Filusia. Filka też Eliza zgarnęła z ulicy w Jędrzejowie.
 5. Hihi :smile: :smile:  Kopalnia diamentów pracuje pełną parą! :) Mój diamencik z tejże właśnie kopalni pozdrawia świątecznie Elizę, wszystkich fanów tego wątku oraz wszystkie psiury, które, dzięki Niej, dostały nowe, lepsze życie. :iloveyou: :x-mas: :iloveyou: :tree1: :Dog_run: :Dog_run:
 6. Handzia55

  Blacky za TM, Bilbo zostaje u nas!

  Blacky, chłopie, nie ma lekko! :mdrmed:  Mnie dzisiaj  chciało zabić wredne kocidło! :placz:  I to czym!  Jajami! :mdleje: Zwalił z szafki  pudełko z kurzymi. Pańcia mówiła, że tam było 15 szt. Wszystkie się potłukły. Jakieś slabe były... ;-)  Roznieśliśmy na łapach tę jajecznicę po całej chałupie, bo przecież musiałem pogonić drania. :mad:  Pańcia jak przyszła do domu to powiedziała, że nas pozabija. :2gunfire: :2gunfire:  Ale ona tylko tak sobie gada. Mogła te jajka schować do lodówki, a nie zostawiac na szafce. To tyle na dzisiaj. Trzymaj się koleś! Filuś Filusiński :Dog_run:
 7. Dziś przelałam 20 zł dla Filusia -Gacusia. To wpłata jednorazowa. Jeśli będę mogła to w styczniu znów coś przeleję.
 8. Zapisuję wątek. Tylko tyle mogę zrobić w tej chwili.
 9. Zaglądam do przystojniaka. Nic nie pisałam ale czytam wszystko systematycznie.
 10. Hej dziewczyny! :hand:  Co tam u Was? Pogońcie swoją pańcię żeby coś napisała i jakieś fotki wrzuciła. :hand:
 11. A mnie ten wątek znowu zginął. Strasznie lubię podczytywać co u tomcużkowych panienek słychać. :loveu:  Filusiński pozdrawia piękne panie. :Dog_run:
 12. Czytałam ten wątek od deski do deski bo to był chyba najcudowniejszy wątek jaki śledziłam na dogo. Bruno, niezwykły psiaku, śpij spokojnie. Skradłeś serca wielu ludzi i zostaniesz w naszej pamięci na zawsze.
×