Jump to content
Dogomania

Handzia55

Members
 • Content Count

  3727
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

1 Follower

About Handzia55

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam na wątek psiaka koczującego na dworcu... :( Szukamy dla niego pomocy, miejsce, pieniążków na leczenie... http://www.dogomania.com/forum/topic/145728-rufi-wyrzucony-na-ulicę-koczuje-bez-nadziei-przy-dworcu-pkp-potrzebujemy-pomocy/ Pozdrawiam A.

 2. Ja dosmaczam suchą karmę krótko obgotowaną wątróbką z kurczaka. Rozgniatam widelcem na dnie psiej miski i obtaczam w tym suchą karmę. Wypróbowane na kilku psich niejadkach, działa bezbłędnie.
 3. A ja usłyszałam, że kundel to powinien w budzie siedzieć, a nie autobusem jeżdzić, bo ludzi pchły oblezą. Pies jest mały, trzymałam go na rękach, zachowywał się bez zarzutu, bo jest przyzwyczajony i lubi jeżdzić autobusem.
 4. Krwiak sam się nie zrobił, musiał być jakiś uraz. Aniu nie rób sobie wyrzutów. Chciałaś dla niego jak najlepiej. Przytulam Cię mocno.
 5. Patrzę, patrzę i widzę mojego. Kurczak to pewnie jakiś kuzyn Filusia. Filka też Eliza zgarnęła z ulicy w Jędrzejowie.
 6. Pozdrawiam Gacusiów i wszystkich dobrych ludziów zgromadzonych na tym wątku.
 7. Hihi :smile: :smile: Kopalnia diamentów pracuje pełną parą! :) Mój diamencik z tejże właśnie kopalni pozdrawia świątecznie Elizę, wszystkich fanów tego wątku oraz wszystkie psiury, które, dzięki Niej, dostały nowe, lepsze życie. :iloveyou: :x-mas: :iloveyou: :tree1: :Dog_run: :Dog_run:
 8. Wyrazy głębokiego współczucia i przytulam Cię mocno do serca.
 9. Widziałam zdjęcia Gacusiow na innym wątku! Cudne są.
 10. Blacky, chłopie, nie ma lekko! :mdrmed: Mnie dzisiaj chciało zabić wredne kocidło! :placz: I to czym! Jajami! :mdleje: Zwalił z szafki pudełko z kurzymi. Pańcia mówiła, że tam było 15 szt. Wszystkie się potłukły. Jakieś slabe były... ;-) Roznieśliśmy na łapach tę jajecznicę po całej chałupie, bo przecież musiałem pogonić drania. :mad: Pańcia jak przyszła do domu to powiedziała, że nas pozabija. :2gunfire: :2gunfire: Ale ona tylko tak sobie gada. Mogła te jajka schować do lodówki, a nie zostawiac na szafce. To tyle na dzisiaj. Trzymaj się koleś! Filuś Filusiński :Dog_run:
×
×
 • Create New...