Jump to content
Dogomania

Handzia55

Members
 • Content Count

  3,727
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Handzia55

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam na wątek psiaka koczującego na dworcu... :( Szukamy dla niego pomocy, miejsce, pieniążków na leczenie... http://www.dogomania.com/forum/topic/145728-rufi-wyrzucony-na-ulicę-koczuje-bez-nadziei-przy-dworcu-pkp-potrzebujemy-pomocy/ Pozdrawiam A.

 2. Handzia55

  Czy pies jest w stanie zagłodzić sie sam ?

  Ja dosmaczam suchą karmę krótko obgotowaną wątróbką z kurczaka. Rozgniatam widelcem na dnie psiej miski i obtaczam w tym suchą karmę. Wypróbowane na kilku psich niejadkach, działa bezbłędnie.
 3. Handzia55

  Pies w miejscu publicznym

  A ja usłyszałam, że kundel to powinien w budzie siedzieć, a nie autobusem jeżdzić, bo ludzi pchły oblezą.  Pies jest mały, trzymałam  go na rękach, zachowywał się bez zarzutu, bo jest przyzwyczajony  i lubi jeżdzić autobusem.
 4. Krwiak sam się nie zrobił, musiał być jakiś uraz. Aniu nie rób sobie wyrzutów. Chciałaś dla niego jak najlepiej. Przytulam Cię mocno.
 5. Kurczaczku trzymam kciuki za ciebie, zdrowiej szybko i do domciu zmiataj.
 6. Taaaaaaa i ludziska pomyślą, że hodowlę terierów australijskich zakładam.
 7. Patrzę, patrzę i widzę mojego. Kurczak to pewnie jakiś kuzyn Filusia. Filka też Eliza zgarnęła z ulicy w Jędrzejowie.
 8. Pozdrawiam Gacusiów i wszystkich dobrych ludziów zgromadzonych na tym wątku.
 9. Hihi :smile: :smile:  Kopalnia diamentów pracuje pełną parą! :) Mój diamencik z tejże właśnie kopalni pozdrawia świątecznie Elizę, wszystkich fanów tego wątku oraz wszystkie psiury, które, dzięki Niej, dostały nowe, lepsze życie. :iloveyou: :x-mas: :iloveyou: :tree1: :Dog_run: :Dog_run:
 10. Handzia55

  Szerlok pocieszyciel

  Wyrazy głębokiego współczucia i przytulam Cię mocno do serca.
 11. Widziałam zdjęcia Gacusiow  na innym wątku! Cudne są.
 12. Handzia55

  Blacky za TM, Bilbo zostaje u nas!

  Blacky, chłopie, nie ma lekko! :mdrmed:  Mnie dzisiaj  chciało zabić wredne kocidło! :placz:  I to czym!  Jajami! :mdleje: Zwalił z szafki  pudełko z kurzymi. Pańcia mówiła, że tam było 15 szt. Wszystkie się potłukły. Jakieś slabe były... ;-)  Roznieśliśmy na łapach tę jajecznicę po całej chałupie, bo przecież musiałem pogonić drania. :mad:  Pańcia jak przyszła do domu to powiedziała, że nas pozabija. :2gunfire: :2gunfire:  Ale ona tylko tak sobie gada. Mogła te jajka schować do lodówki, a nie zostawiac na szafce. To tyle na dzisiaj. Trzymaj się koleś! Filuś Filusiński :Dog_run:
×