Jump to content
Dogomania

ania68

Members
 • Posts

  3550
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ania68

 1. Jestem na zaproszenie Malwy <3 Jednorazowo wpłacę 10 zł. potem zobaczę. Straszna bieda u mnie :( Proszę o nr konta.
 2. Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :) Huzio szczęśliwy :) Dziękuję :)
 3. Usiatko moja kochana <3 to najwspanialsza wiadomość od bardzo, bardzo dawna :) Płaczę jak bóbr. Dziękuję wszystkim. Nie chcę wymieniać aby kogoś nie pominąć. Cudownie, cudownie :) Chyba się dziś upiję :) podwójna okazja bo mąż ma urodziny :) Modlę się aby było dobrze...
 4. Super. Bardzo się cieszę, że Huzar zmienił miejsce zamieszkania. Może mu to pomoże w opanowaniu strachu? Może pomoże w znalezieniu domu? Całkowicie ufam Usiatej i wiem, że będzie mu tam dobrze :) Ania75 masz całkowitą rację. Eliczku, w zeszłym tygodniu albo nawet jeszcze w poprzednim przelałam moją deklarację za lipiec, i chyba jestem ślepa bo jej nie widzę w rozliczeniu.
 5. elik, czy mogę przesłać do Ciebie paczkę z fantami? jeżeli tak, to prześlij na priv adres. Niestety, nie mam jak inaczej pomóc :(
 6. Ja też zaglądam. Bardzo smutna wiadomość. Tym bardziej, że nagła. Kojarzę Diunę B. Eh :( Szczere kondolencje dla rodziny i bliskich.
 7. Święta, święta i po świętach. Pozdrawiam wszystkich, którzy kibicują Huzarowi :)
 8. Witajcie, przyszłam z wątku Huzara. Mała ma szczęście, że została dostrzeżona. Wpłacę coś jednorazowo. Iza daj nr konta. Miałam, ale gdzieś się zawieruszyło.
 9. Jestem na zaproszenie u małej suni. Dajcie nr konta, wpłacę jednorazowo jakiś grosik.
 10. Przyszłam się przywitać i życzyć wszystkim wielbicielom Huzara Wesołego Alleluja. A jemu samemu cudownego i szybkiego domku, bo z bardzo ciężkim sercem tu wchodzę :( Żal czytać :( Coraz więcej wartościowych ludzi odchodzi z dogo. Boją się pomagać aby nie zostać oskarżonym o oszustwo lub złe traktowanie psa. Sama dostałam od znajomej fanty na bazarek aby wspomóc jakąś biedę, ale nie zrobię tego, bo zwyczajnie się boję, że będę ciągana po sądach, a na to nie mam czasu ani pieniędzy. I tak się zastanawiam... Czy kilka osób będzie w stanie rozłożyć na łopatki portal dogomania? Wszystko do tego zmierza. Aaaa... I jeszcze wspaniała wiadomość-missiaa uzbierała 350 000 i jest już w klinice w Niemczech. Wszystkim, ktòrzy ją wsparli finansowo ogromne podziękowania :)
 11. Usiata love you :) Piękny, zadbany Huzar z ulubioną piłeczką i w nowej obroży :)
 12. Dziewczyny, zjawiłyście się na wątku Huzara bo co? Uważacie, że dzieje mu się krzywda? Nic mu nie jest!!! Rok temu był kluchą (państwo karmili go kurzymi porcjami rosołowymi) zalecenie było aby schudnął i tak się stało. I dobrze dla niego. A skoro tu przybyłyście to odpowiedziałyście na apel missiaa? Ona bardzo potrzebuje pomocy. Jej dziecko może umrzeć jeśli jej nie pomożemy. To jest ważne!!!! Huzarowi nic nie jest. Brakuje mu domu i dlatego wszyscy postarajmy się aby go znalazł jak najszybciej. Razem z mamą i siostrą uratowały setki psów z Olkusza.
 13. Witajcie, założycielka tego wątku-missiaa potrzebuje pomocy. Na fb zamieściła taki wpis: Kochani bardzo Was proszę o pomoc dla mojego synka u którego zdiagnozowano poważną wadę serduszka. Zbieramy pieniążki, żeby mógł urodzić się w Niemczech i tam mógł trafić od razu w ręce najlepszego kardiochirurga z możliwych. Bez operacji nie ma szans by żyć :-( Koszty są ogromne, a czasu niewiele ponad miesiąc. Bez pomocy nie zdobędziemy takiej sumy - ponad 330 000 złotych. Będę ogromnie wdzięczna za każdą najdrobniejszą wpłatę, przekazanie 1% przy rozliczaniu PITa i za każde udostępnienie. link: http://corinfantis.org/podopieczni/56-pilna-pomoc/628-tomus-kubik Pomogła tylu psom. Teraz ona jej potrzebuje.
 14. Piękny nasz Huzar jest :) oczy jakby inne? A teraz z innej beczki. Karolina znana na dogo jako misiaa potrzebuje pomocy dla swojego nienarodzonego dziecka. Na fb pisze tak: Kochani bardzo Was proszę o pomoc dla mojego synka u którego zdiagnozowano poważną wadę serduszka. Zbieramy pieniążki, żeby mógł urodzić się w Niemczech i tam mógł trafić od razu w ręce najlepszego kardiochirurga z możliwych. Bez operacji nie ma szans by żyć :-( Koszty są ogromne, a czasu niewiele ponad miesiąc. Bez pomocy nie zdobędziemy takiej sumy - ponad 330 000 złotych. Będę ogromnie wdzięczna za każdą najdrobniejszą wpłatę, przekazanie 1% przy rozliczaniu PITa i za każde udostępnienie. link: http://corinfantis.org/podopieczni/56-pilna-pomoc/628-tomus-kubik
 15. elik, czy moja lutowa wpłata dotarła? Czy wysłałam ją w kosmos? A moje zdanie o oczach Huzara jest takie, że on wypatruje piłeczki, którą wprost uwielbia. Chyba, że się mylę? Aaaa i Huzar miał niedawno robione badania, które sponsorowała Usiata (love you). Tak dla przypomnienia.
 16. Trzymaj się Ewo i nie poddawaj. Twoje zwierzęta jeszcze długo Cię będą potrzebować :) Wpłacę grosik.
 17. Doprawdy piękne ma oczy Huzar. Czy ktoś się w nich kiedyś zakocha? Huzar jest chyba ostatnim psem z Olkusza bez domu na dogo? edit: Aha, zapomniałam dodać, że moja deklaracja 50 zł. miesięcznie nadal aktualna bezterminowo.
 18. Witajcie :) dzisiaj poszedł przelew dla Huzara. Przepraszam, że mnie tak mało na dogo :( Zdrowie szwankuje :(
×
×
 • Create New...