Jump to content
Dogomania

Zibi - 2 lata w przytulisku G ! Chłopak aklimatyzuje się w nowym domu :)


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 688
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zibiczek już swobodnie porusza się między ogrodem a domem. Nie muszę używać forteli żeby go ściągnąć do domu. Otwieram drzwi a on sam wbiega radośnie i kieruje się do kuchni. Zawsze dostaje wtedy mnóstwo pochwał. Lubi dobrze i dużo zjeść co wiele ułatwia. Ogólnie to bardzo mądry pies i spokojnie nadawał by się do pracy, tyle że uparty i trzeba z nim współpracować a nie wymuszać. Wadą jest to że jest zazdrosny ale myślę że to jest do wypracowania jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Mądra główka z Zibcia naszego:):):)

Przyda się???

[quote name='sleepingbyday'][B][COLOR=#000000]Hej uwaga! znów mam możliwość załatwienia darmowych usg narządów wewnętrznych dla psów i kotów w ramach warsztatów specjalistycznych dla weterynarzy. odbędą się w tę niedzielę - 9 marca w w Hotelu Groman, Al. Krakowska 76 w Starym Sękocinie (Warszawa). Chętnych proszę o PW.[/COLOR][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

zajrzyjcie proszę do Cejlona [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251189-CEJLON-nic-nie-ma-psi-staruszek-ledwo-chodz%C4%85cy-pom%C3%B3%C5%BC-%21%21%21?p=21903174#post21903174"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21903174[/URL]

psinek wychudzony, zbieramy choć 5 zl . .. . ma miejsce u kikou.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Zibiczek już swobodnie porusza się między ogrodem a domem. Nie muszę używać forteli żeby go ściągnąć do domu. Otwieram drzwi a on sam wbiega radośnie i kieruje się do kuchni. Zawsze dostaje wtedy mnóstwo pochwał. Lubi dobrze i dużo zjeść co wiele ułatwia. Ogólnie to bardzo mądry pies i spokojnie nadawał by się do pracy, tyle że uparty i trzeba z nim współpracować a nie wymuszać. Wadą jest to że jest zazdrosny ale myślę że to jest do wypracowania jeszcze.[/QUOTE]

Jest zazdrosny o Ciebie? Fika do innych psów?
Jak bawisz się z nim piłką, oddaje zabawkę?

[quote name='Nutusia']No, to pora iść na swoje, Zbyniu...[/QUOTE]
Zibi ma ogłoszenia od halszki? :oops: Pogubiłam się już we wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

Zibi jest zazdrosny o człowieka generalnie. Przez ostatnie dni było trochę gości tutaj w celach adopcyjnych i Zibi pakuje sie na kolanka i każe się głaskać. I jak już opanuje te kolanka odgania intruzów wystawiając zęby. Widzę że inne psy nie traktują tego aż tak poważnie i nie ma na razie spięć. Z piłką różnie, raz zostawia a raz nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rutta']


Zibi ma ogłoszenia od halszki? :oops: Pogubiłam się już we wszystkim.[/QUOTE]
ogłoszenia Zibiemu robiłam jak jeszcze był w "G" i wyglądają tak : [URL]http://poznan.lento.pl/uroczy-zywiolowy-zibi-marzy-o-swoim-domku-,1615758.html[/URL] być może ma nowe,niestety nie jestem na bieżąco....jeśli nie ma to zrobię,tylko proszę o tekst,miejscowość,imię i nr.do kontaktu :)

Link to comment
Share on other sites

Umówiłam chłopaka na kastrację w poniedziałek godz. 15, niestety płatną. Koszt 150zł, proszę w razie czego wyrazić sprzeciw lub powiedzieć czy potrzebny osobny rachunek, bo będę kastrować 3 psy i rachunek będzie zbiorczy.
Po za tym cieszy się życiem. Z psami nie ma problemu dopóki nie chodzi o dobra, szczególnie o kolanka człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...