Jump to content
Dogomania

Sznupka spod Śmietnika zamieszkała na salonach i ma dom


konfirm13

Recommended Posts

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='konfirm13']Dzieki :). Miałam (dawno temu) dwa białe Wistary(właściwie, należały do Córki) i szczury nie są mi obce. To bardzo madre zwierzęta. Razem z nami i szczurzycami, mieszkała nasza poprzednia ONka
A Pani - rzeczywiscie, bardzo sensowna :). I poczytałam sobie o Świnoujściu - naprawdę piękne miasto[/QUOTE]

Haha no to my mamy 3 ogony (chłopaczki) i też są córki :D

Link to comment
Share on other sites

Poczytuję watek od początku i bardzo kibicuję sznupce.
Na FB w grupie wizyty przed i poadopcyjne znalazłam talkie propozycje

[B]SZCZECIN, Wołczkowo, Tanowo, Mierzyn, Police, Komarowo, Goleniów... woj. zachodniopomorskie:[/B]
[B]Karolina Mądry:[/B] - ja się zgłaszam na Szczecin, Wołczkowo, Tanowo, Mierzyn, Police, Komarowo, Goleniów, wszystkie miasta nadmorskie w województwie zachodniopomorskim. W zasadzie dojadę wszędzie w Zachodniopomorskim.
[URL]https://www.facebook.com/profile.php?id=100000465165036[/URL]
_____________________

[B]SZCZECIN, GORZÓW WLKP., ŚWINOUJŚCIE i okolice: [/B]
[B]Izabela Orzeł: [/B]- Szczecin,Gorzów wlkp,Swinoujscie i okoliczne miejscowosci.
[URL]https://www.facebook.com/izabella.orzel[/URL]
________________________

Link to comment
Share on other sites

Witam i[B] bardzo dziękuje za wsparcie - co byśmy bez Was i innych dobrych duszków i ....Czarownic zrobiły?
[/B]
Jest[B] kolejny chętny domek dla Bafi [/B]- i znowu - z ogłoszeń i spełniajacych się czarów Ziutki i dorzucania do saganka tajemnej magii Inki (dzięki stokrotne)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250389-II-edycja-OGŁOSZENIOWY-dla-mestudio-20-ogł-3-zł-do-20-02-godz-22-00/page13[/URL]
Jak napisałam, Pani jest z okolic Łodzi, ma dwójke dzieci 11 i 5 lat(a Bafi uwielbia dzieci, bo to i one pozwoliły jej przeżyć pod tym śmietnikiem, dzieląc się z nia drugim śniadaniem ). Pani oczywiście, tez sie zgadza na PA.
Zapisałam w kajeciku kontakt i obu Domkom powiedziałam, że czekamy na sterylkę i dojście do formy po operacji Bafulca(to jej drugie imię)
Te dane z fb - zaraz oblukam -[B] cancer 43 bardzo dziękuję :)[/B]. Potwierdza się, że wszysto znajdziesz na fejsie ;)
Odpowiedziała mi na pw [B]Kochana Cioteczka pola53[/B], mieszkająca za Szczecinem w przeciwna strone od Świnoujścia, pisząc, że[B] Cioteczka Tatankas[/B] mieszka w tym pięknym mieście. Niedługo do Niej napiszę i zapytam, czy moę nam (mnie i Bafi) pomóc ?

[B] Lizka, bardzo żałuję, że w swoim czsie nie zdobiłam zdjęć Buki i szczurów. I - to se ne wrati ;)[/B]

A Bafulec zajął kanapę Bliss i chrapie. Blisia, śpi na kafelkach pod dzwiami w przedpokoju, ale sunie bardzo ładnie się tą wspólną kanapą(u nas - brązowa) dzielą :)

[IMG]http://www.keko.pl/images/thumbnails/3//kim4sza1.jpg[/IMG]


Jak jedna ja zwolni, to ta druga - hyc na zwolnione miejsce ;). Posłanko Bafi - wygodne i ciepłe, ale nez "plecków" i "boczków", gości tylko przejściowo Bliss, a Bafi tam czasem sypia,traktując je, jak dużą poduszkę. Cóż, kanapa rządzi ;)

[B]Dziękuję za obecność na wątku i wsparcie, pomoc, rady, przesyłanie dobrych fluidów :loveu:.[/B]

[B]Inka, masz już wątek owieczkowy?[/B] Może jak nie Bafi, to Owieczka pójdzie do któregoś domku? Póki co, czekamy na sterylkę, chuchając i dmuchając na oba domki - bo zdecydowanie - sensowne :)

Link to comment
Share on other sites

Na sterylkę trzeba czekać ale po sterylce jak się wygoi to nie ma co czekać, więc najlepiej domki sprawdzać teraz na spokojnie. Ja bym poprosiła kogo z łodzi zeby sprawdził domek. a domkom zwyczajnie trzeba powiedziec ze są jeszcze inni chętni i wybrany zostanie ten domek który będzie oferował lepsze warunki dla Bafi - bo przecież to o jej szczęście tu chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']Na sterylkę trzeba czekać ale po sterylce jak się wygoi to nie ma co czekać, więc najlepiej domki sprawdzać teraz na spokojnie. Ja bym poprosiła kogo z łodzi zeby sprawdził domek. a domkom zwyczajnie trzeba powiedziec ze są jeszcze inni chętni i wybrany zostanie ten domek który będzie oferował lepsze warunki dla Bafi - bo przecież to o jej szczęście tu chodzi.[/QUOTE]

Masz rację:). Po powrocie z podwójnego psiego spaceru, napiszę pw do Cioteczki Tatankas, zajrzę na fb i poszukam Cioteczek z Łodzi i okolic :). Kłopot w tym, że telefonicznie, oba domki są wspaniałe :)

Link to comment
Share on other sites

ale czyms sie muszą różnic , moze jedni w mieszkaniu inni w domku i wtedy pytanie co lepsze dla bufi? albo podczas pa nalezy spytac czym bedzie karmiona i jak jeden domek np powie purina a drugi pedigree to wiesz ze na purine, o i pytanie ile pies bedzie siedział sam, im wiecej osob w domu tym wieksza szansa na popoludnia wsród ludzi ale tez warto spytac o godziny pracy... i to tez ci moze powiedziec który domek lepszy.. jak są 2 to zawsze mozna trochę powybrzydzać ;)

Link to comment
Share on other sites

Konfirm, Owca ma wspólny wątek z innymi tymczasmi mestudio, co potem - zobaczymy.
Pewnie założę, tylko muszę się postarać nie przekombinować, jak z Klusinym początkiem wątku... :oops:


Dobrze, że jest alternatywny chętny domek w Łodzi - myślę, że domkom też trzeba powiedzieć, że część decyzji zależeć będzie również od kwestii transportowych... :hmmmm: Zawsze to chyba trochę łatwiej, jak bliżej.
Chociaż ja się jakoś tej Łodzi boję, źle mi się zaczęła kojarzyć, strasznie jej dużo na CzK... :shake: Sprawdźcie [U]starannie[/U]. :kciuki:

Żeby nie przegrzebywać na piechotę całych CzK można np. wpisać w google: dogomania adres-potencjalnego-domu numer-telefonu, bo wujek Gugiel dużo wie i ładnie podpowiada. ;)


[quote name='malagos']Moze zapytać malawaszkę czy ma nastanie jakieś średnie czarne sznaucerki do zapsienia ewentualnych nadwyżkowych domów?[/QUOTE]
Przecież jeszcze kolejny czarnulec kudłaty czeka w szafce... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']ale czyms sie muszą różnic , moze jedni w mieszkaniu inni w domku i wtedy pytanie co lepsze dla bufi? albo podczas pa nalezy spytac czym bedzie karmiona i jak jeden domek np powie purina a drugi pedigree to wiesz ze na purine, o i pytanie ile pies bedzie siedział sam, im wiecej osob w domu tym wieksza szansa na popoludnia wsród ludzi ale tez warto spytac o godziny pracy... i to tez ci moze powiedziec który domek lepszy.. jak są 2 to zawsze mozna trochę powybrzydzać ;)[/QUOTE]

[B]Dzięki za podpowiedzi - będę pytać :) .[/B] W sumie, to chyba wybór między jednym DS BDB, a drugim - nie gorszym. Z jednej strony, Pani , która już miała dwa psy schroniskowe(ostatnia 7 letnia, duplikat Bafi, żyła u Niej 10 lat), z drugiej
równie miła Pani, która ma dwójkę dzieci. A Bafi - do dzieci wymarzona, ale Pierwsza Pani z dorosłym dzieckiem i małym wnuczęciem - też super. Osiołkowi w żłoby dano...... ;)

[quote name='Cantadorra']Hop! Jest z okolic Łodzi.[/QUOTE]
[B]Znaczy nick: Hop! ?
[/B]
[quote name='inka33']Konfirm, Owca ma wspólny wątek z innymi tymczasmi mestudio, co potem - zobaczymy.
Pewnie założę, tylko muszę się postarać nie przekombinować, jak z Klusinym początkiem wątku... :oops:


Dobrze, że jest alternatywny chętny domek w Łodzi - myślę, że domkom też trzeba powiedzieć, że część decyzji zależeć będzie również od kwestii transportowych... :hmmmm: Zawsze to chyba trochę łatwiej, jak bliżej.
Chociaż ja się jakoś tej Łodzi boję, źle mi się zaczęła kojarzyć, strasznie jej dużo na CzK... :shake: Sprawdźcie [U]starannie[/U]. :kciuki:

Żeby nie przegrzebywać na piechotę całych CzK można np. wpisać w google: dogomania adres-potencjalnego-domu numer-telefonu, bo wujek Gugiel dużo wie i ładnie podpowiada. ;)




Przecież jeszcze kolejny czarnulec kudłaty czeka w szafce... :([/QUOTE]

[B]Dzięki za sugestie :). Owca - też kudłata - czyż nie? [/B]

A [B]ten kolejny mieszkaniec bafinej budki z wyrzuconych szafek, nie jest kudłaty,[/B] tylko ma sierść jak np ON krótkowłosy. Młodziak, pewnie jeszcze urośnie. Jest czarny, podpalany(więcej czarnego, niż podpalania) i....lata całym Światem, jak mówią karmiące go Panie i narzekają, że wszystko z budki wyciąga. Bafi nic takiego nie robiła - dbała o obejście ;). Ma klapniete uszy i brązowe znaczenia nad ciemnymi oczami. Przyjrzałam mu się, bo zaczepia czasem "nasze" suki ;). To całkiem inny typ psa, niz Bafi, czy....Max i - zupełnie inna bajka......

[B]Miałam dzisiaj nakręcić film, jak to Bafi(i Bliss - każda z osobna), biegają za piłką po śniegu, ale ponieważ pada marznący deszcz i białe połacie zamarzają z wierzchu, to w trosce o całość psich łap - zrezygnowałam.[/B] Pomimo, że zabrałam i piłeczkę i aparat i wysłuchałam instrukcji TZ-a jak kręcić ;).
Ogladałam tylko gawrony ślizgające sie po białych połaciach jak na łyżwach i wybierałam ścieżki i uliczki pokryte przemieszanym śniegiem i piaskiem. Na tych oczyszczonych wcześniej do żywego betonu, zaległa idealna lodowa gładź, na której rozjeżdżały się i cztery psie łapy i moje dwie nóżki. Na boki, w szpagacie ;(. Na szczęście, bez upadków i potłuczeń, przetrwałyśmy psacerek ;) - jak pisze Inka :)

[B]Do Cioteczki tatanka, wysłałam pw :)[/B]

Edited by konfirm13
Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13'][B]Dzięki za sugestie :). Owca - też kudłata - czyż nie? [/B][/QUOTE]
Ale nie sznupkowa.


[quote name='Mazowszanka2']Tak,[B] Hop![/B] to jest nick.
Z Łodzi jest jeszcze [B]Karilka[/B], też się bardzo udziela na dogo. I tylko nie jestem pewna czy z małej czy z dużej litery.[/QUOTE]
Z Łodzi jest mnóstwo osób!
Choćby [B]Marycha35[/B] - podejrzewam, że też chętnie pomoże.

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzięki za odwiedziny :).[/B] Wici w zachodniopomorskie rozsyłam, do łódzkiego, też niedługo zacznę.
Jak Bafi znajdzie(i pojedzie) dom, to się zapłaczę(nie wiedziałam, że sznupki są takie przekochane). Od znajomej właścicielki sznaucera średniego imieniem Szot, słyszałam, że nieznośne i szczekliwe - Bafi - jak w ogłoszeniu napisałam - cichutka. szczeka jak ktoś chodzi pod drzwiami, na Męża, jak mnie obejmie i na mnie, jak za wolno jej podaję jedzonko. A oprócz tego - cisza i błogi spokój. Pojętna, bystra, straszna przylepka. Klei sie do nas i cała jest radościa i miłością. Psia, więc taka prawdziwa, niefałszowaną. No, miód na serce:).

Jak Bafi będzie w DS, to chętnie skontaktuję z innymi domkami - bezbafiowymi :) - UUUUps - puk, puk - oby nie zapeszyć :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...