Jump to content
Dogomania

Sznupka spod Śmietnika zamieszkała na salonach i ma dom


konfirm13

Recommended Posts

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj, zapomniałyśmy napisać, żeby podłożyć podkład higieniczny pod zadek, bo zwieracze jeszcze "porażone"...:shake:

U mnie żadna nie jest po sterylce, a też dywan musiałam dziś prać po powrocie z pracy :mad: W dodatku dywan był zwinięty, ale i tak udało się nalać na sam rożek!!!:angryy:

Aha, i przy ostatnim wpisie zapomniałam napisać, że trzymam kciuki za ZDROWIE wspaniałego, wyrozumiałego konfirmowego TZ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania0112']nie przejmuj się wymioty i popuszczanie dzisiaj mogą się zdarzyć....
[/QUOTE]
No, to się zdarzyło ;)
Naszą wysterylizowaną(własną) sukę 12-14(?) lat temu, odbieraliśmy zupełnie wybudzoną. Taką Śpiącą królewne. mam pierwszy raz ;)
[quote name='AnkaG']W trakcie wybudzania z narkozy wsio sie zdarza :)
Niech się tfu tfu szybciutko goi :)[/QUOTE]
Tfu, tfu. Reszta, jw.

[quote name='Nutusia']Oj, [B]zapomniałyśmy napisać, żeby podłożyć podkład higieniczny pod zadek, bo zwieracze jeszcze "porażone"...:shake:[/B]

U mnie żadna nie jest po sterylce, a też dywan musiałam dziś prać po powrocie z pracy :mad: W dodatku dywan był zwinięty, ale i tak udało się nalać na sam rożek!!!:angryy:

Aha, i przy ostatnim wpisie zapomniałam napisać, że[B] trzymam kciuki za ZDROWIE wspaniałego, wyrozumiałego konfirmowego TZ! :loveu:[/B][/QUOTE]
Wy zapomniałyście, ja - nie pomyślałam. Grunt, że wszyscy zdrowi ;)
TZ kochany i wyrozumiały, ale........uciekł do Warszawy (żart) się leczyć i teraz ma wyrzuty sumienia, że mnie samiutką zostawił ;)(prawda).
Wyszłam z Bliss, wróciłam. Bafi machała ogonkiem i stała pod drzwiami - no, to wyszłyśmy. Odetchnęłyśmy świeżym powietrzem i wróciłyśmy do domu :)
Zdjęcia sterylkowe (z telefonu, marna jakość)

[B]Zielone na czerwonym ;)[/B]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/625/cd7e0c41c30deaabmed.jpg[/IMG][/URL]

[B]Bliss mi ustąpiła swojej kanapy - poszła na kafelki ;)[/B]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/625/cf47f569a4336830med.jpg[/IMG][/URL]

[B]No, to leżę sobie na/w kanapie Bliss[/B]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/625/3e51d5aab5d70dacmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konfirm13']Nie wiedziałam :smile:
Dla mnie, to była tylko ta od wampirów (Buffy), tyle, że spolszczona i ufarbowana na czarno ;-). Bafi ma i wąsy i bródkę i kosmate brwi.Kiedyś(miałam 10-11 lat;-)) próbowałam się uczyć włoskiego z samouczka, który mój Tata "dostał" w Armii Andersa. Niewiele się nauczyłam, do wąsów - nie doszłam ;-)

Właśnie odwiedziła nas jedna z Pań Opiekunek Bafi - jej ulubiona. [B]Bafi wstała, porzygała się, zamerdała ogonkiem i położyła.[/B] Jak Pani wyszła, zauważyłam, że Bafulec całkiem obficie zmoczył posłanko,....i dywan w trzech miejscach. Znaczy - siusiu było :smile:. Dywan z sisiek czyszcze i suszę, posłanko - zmienione. Idę puścić pralkę. Z wychodzeniem na spacer z Bafi - nie muszę się spieszyć ;-)[/QUOTE]

Cudne posterylkowe powitanie...! :evil_lol:

Pozdrawiam całe stadko, włącznie z wyjechanym elementem męskim! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Krysiu, wysłałam Ci pw w sprawie Elbląga i wizyty :)[/QUOTE]

Dzięki :). Przeczytałam, odpisałam :) CDN....:)
[I] Edit - wysłałam, jak napisałaś :)
[/I]
Inka, [B]takie są czułe psie powitania[/B](w niektórych przypadkach) i obie o tym wiemy :) I - doceniamy(byle - nie za często ;))

Edited by konfirm13
Link to comment
Share on other sites

Witam. [B]Spałyśmy dobrze.[/B] Dziewczyna jest sprytna niemożliwie - wie, ze choremu wszystko wolno ;). Późnym wieczorem, jak poszłam się myć, [B]wskoczyła mi na posłane łózko. Zgoniłam[/B] - bez litości;).Poranek powitał mnie kolejnym narzyganiem - tym razem w nocy, w kuchni na kafelkach - brawo! Bafi! - jak juz musisz, to tyllko tak!

Rano Bafi[B] zrobiła na psacerku wszystko co trzeba[/B]. Wróciłyśmy do domku i... [B]zgłosił się telefonicznie kolejny domek - Toruń.[/B] Znowu przemiła Pani i rodzina z dziećmi. Zgadzaja się na PA. Podała dane. Powiedziałam, że są jako nr 4 w kolejce, ale będę w kontakcie.
[B]Halo, kto jest z Torunia?[/B]
A kiedy[B] otworzyłam pocztę - tam był miły@ wsprawie....Bafi.[/B] Odpisałam, że Bafi ma już cztery chętne domy, ale jeżeli Pani się zgadza, to [B]skontaktuję ją meilowo z Koleżanką, która prowadzi adopcje sznaucerów[/B].
A Bafi noc przespała grzecznie, grzecznie przeczekała poranny spacer Bliss, ale [B]- zaczęła interesować sie brzuchem, lizać fartuszek, wsadzać pod niego nos [/B]- chyba ten mój kupiony, był ciaśniejszy i lepszy, niż doktorski no i miał ciasne mankiety, a nie wycięcia :(. Dzwoniłam do kołnierza - dzisiaj ma dojechać . W tej sytuacji, wychodząc w obiad, ubiorę Bafi w dodatkowe zabezpieczenie :( A może - kołnierz dojdzie wcześniej?
[B] Bafi nadal bez apetytu. [/B]Zupki nie chciała, samego pasztetu - też nie. Łyknęła parę chlipów mleka(przypomniało mi się, że jedna z Pań kupowała jej codziennie mleko). Resztę mleka z miseczki, wypiła Bliss

Link to comment
Share on other sites

O jezusie - to ja nie rozumiem, dlaczego Malawaszka ma jeszcze do adopcji choćby pół sznaucera!!!!! :)
Z Torunia jest Ilona - kiedyś się bardzo udzielała na dogo, teraz już nie. Chyba nawet pracuje/pracowała w TOZ. Podam Ci Krysiu na PW nr jej komórki. Zadzwoń, powołaj się na mnie (Magda/Nutusia od Tośki ;)). Jestem pewna, że jeśli tylko będzie mogła - pomoże :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O jezusie - to ja nie rozumiem, dlaczego Malawaszka ma jeszcze do adopcji choćby pół sznaucera!!!!! :)
Z Torunia jest Ilona - kiedyś się bardzo udzielała na dogo, teraz już nie. Chyba nawet pracuje/pracowała w TOZ.[B] Podam Ci Krysiu na PW nr jej komórki.[/B] Zadzwoń, powołaj się na mnie (Magda/Nutusia od Tośki ;)). Jestem pewna, że jeśli tylko będzie mogła - pomoże :)[/QUOTE]

[B] Dziękuję. Zapisałam :)

Malagos(buziaki), dzwonił do mnie Twój Kontakt na Elbląg.[/B] Przemiła dziewczyna. Zadzwoniłam do Pana, czy nadal chetny i nagrałam sie na pocztę głosową. Czekam na odpowiedź.[B]
Mam też od Marychy35 (dzięki :)) - Kontakt na Łódź. [/B]Zaraz napiszę, tylko odsapnę( z emocji).

Link to comment
Share on other sites

a to pani z torunia możliwe że dzwoniła też do mnie w sprawie naszego Agenta tylko muszę poprosić hotel o info czy miał kontakt z dziećmi - ludzie dzwonią, piszą o różne psy, nie zawsze coś z kontaktu wynika, ale fajnie że coś się dzieje!!! Ja wczoraj wyprawiłam do DS mojego Absurda i od razu wczoraj przywiozłam kolejną sznaucerową bidę olbrzymkę więc ile by domków nie było to sznupów i tak jest więcej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a to [B]pani z torunia możliwe że dzwoniła też do mnie w sprawie naszego Agenta tylko muszę poprosić hotel o info czy miał kontakt z dziećmi - ludzie dzwonią, piszą o różne psy, nie zawsze coś z kontaktu wynika, ale fajnie że coś się dzieje!![/B]! Ja wczoraj wyprawiłam do DS mojego Absurda i od razu wczoraj przywiozłam kolejną sznaucerową bidę olbrzymkę więc ile by domków nie było to sznupów i tak jest więcej :([/QUOTE]

Wiem o tym .[B] I o tym również, że podaż przekracza popyt :([/B] - dla wszystkich ras i "w typie rasy" i dla "mongrel dogs", co brzmi mniej pejoratywnie, niż - kundel.....

Link to comment
Share on other sites

Bafi odzyskała apetyt. Zjadła nie tylko ugotowaną i zmiksowaną zupkę z kurczakiem, ale i chrupki. Wszystko oczywiście, w ilości racjonalnej, bo - dawkowanej ;).
Teraz padła i śpi. Ta duża, wybiegana (krótko , acz intensywnie), za patykiem po śniegu - też śpi. No, cudowne psy ;)
Malawaszko, wysyłam pw. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']Konfirm,napisze o Filutku,tylko musze odetchnac.W nocy kilka godzin walczylismy o psa,ktory mial rozszerzenie zoladka,a z tego juz chwila do skretu.Jestem "przejechana",wykonczona emocjonalnie i dopiero stres ze mnie schodzi.[/QUOTE]

Trzymaj się.Wspieram emocjonalnie. Filutka - już wysłałam - może do Ciebie zadzwonią?

[quote name='from_wonderland']Wizyta PA w Elblągu odbędzie się we wtorek ;)[/QUOTE]

Jeszcze raz Ci dziękuję i trzymam kciuki za wtorek - Idziesz jak burza :)

Wszystkim dziękuję i proszę o dalsze Kciukanie.
Nutusiu - bardzo dziękuję

Teraz - czekamy na wyrok losu. Który domek przypadnie Bafi? Słoneczko, śpi obok na podłodze i nie wie, że ważą się jej losy .......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...