Jump to content
Dogomania

Nasz niedźwiadek ma super dom:) Dziękujemy:)


ocelot

Recommended Posts

[COLOR=#000000]dziękujemy bardzo [/COLOR]:smile::smile:
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]deklaracje stałe :[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Magdalena S. - 20 zł.
Ocelot -10zł
Ania!-50zł (od września)
Farmerka63-20zł


Razem :100zł

Jednorazowe :
Anja2201-10zł
Malawaszka/sznaucery -100zł
Farmerka63 - 100 zł.

Razem : 210zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kombinuj Aniu. Ja mam małą obsesję - ostatnio na fb dołączyłam do wydarzenia - pod Tesco koczowała sunia bardzo podobna do naszego kudłacza, tylko cała czarna..Ludziska deliberowali TYDZIEŃ. W końcu jak się znalazł DT gotów startować po małą, to suczka zniknęła :(

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mamy miejsce za karmę, opiekę wet i fryzjera. Plus ewentualnie karma dla drugiego psiaka:) Czyli dobrze było uzbierać jeszcze 100 zł. deklaracji stałych, bo nie wiadomo ile nasz zwierzak je.
i szukamy transportu.
Tomaszów Mazowiecki - Tarnobrzeg

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [COLOR=#000000]dziękujemy bardzo [/COLOR]:smile::smile:
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]deklaracje stałe :[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Magdalena S. - 20 zł.
Ocelot -10zł
Ania!-50zł (od września)
Farmerka63-20zł
sybisia - 10 zl.
katarzyna C. - 10 zł.
teresa118 - 30 zł.


Razem :150zł

Jednorazowe :
Anja2201-10zł
Malawaszka/sznaucery -100zł
Farmerka63 - 100 zł.

Razem : 210zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[/INDENT]

Edited by ocelot
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Nie znam miejsca.
napisała do mnie Marlena:)propozycja jest bardzo interesująca. nie współpracowałam wcześniej.[/QUOTE]
Jeżeli to miejsce jest nie sprawdzone to proponuję sprawdzić.Kogoś poprosić o wizytę i opinię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marlena:)']To tylko ja :roll: - jestem teraz wolna, tylko ta odległość taka trochę lipna :razz: bo ja teraz znowu na podparpaciu przez jakis czas będę ..[/QUOTE]

Witaj Marlena :) dawno sie nie spotkałyśmy na dogo :)
To sunieczka Nela, którą wyciągałam z kliniki i przekażywałam Pati-c w dalszą drogę, na dt u Marleny właśnie. Ale mi się słodziak przypomniał :loveu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197151-Nela-miała-szczęście-MA-CUDOWNY-DOM-)-[/URL])

Edited by Energy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Witaj Marlena :) dawno sie nie spotkałyśmy na dogo :)
To sunieczka Nela, którą wyciągałam z kliniki i przekażywałam Pati-c w dalszą drogę, na dt u Marleny właśnie. Ale mi się słodziak przypomniał :loveu:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/197151-Nela-mia%C5%82a-szcz%C4%99%C5%9Bcie-MA-CUDOWNY-DOM-%29-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/197151-Nela-miała-szczęście-MA-CUDOWNY-DOM-)-[/URL])[/QUOTE]

Hej :) A bo czasem trzeba sobie od Dogo odpocząć ;)
Gdybyś wiedziała w jakie miejsce trafiła ta mała szkaradka :loveu:
Mój TZ do tej pory mówi o jej nowym Pańciu "Aaa to ten co ciągle woła: Moja Sunia, nie oddam Suni! - za każdym razem kiedy wpadamy w odwiedziny i ona się cieszy na nasz widok" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...