Jump to content
Dogomania

Nasz niedźwiadek ma super dom:) Dziękujemy:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja tak sobie myślę, że to cudo znajdzie dom zaraz po fryzjerze - może warto wrzucić go do jakiegoś hotelu, nawet pod Warszawą, bo pobędzie tam dosłownie kilka dni, a tutaj do mnie kawał drogi i kupa kasy pójdzie na sam transport.
Szkoda, że Anja nie może z Julkiem poczekać :evil_lol:

Tu na Gumtree znalazłam trochę:
[url]http://www.gumtree.pl/fp-hotel+dla+ps%C3%B3w/mazowieckie-warszawa/l3200001?isSearchForm=true[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jakaś pani na FB interesuje się kudłaczem. Ma dzwonić do Ocelota. Jest w stanie wziąc go za tydzień. Wczoraj jakaś inna babeczka (ale blisko W-wy) oferowała dt, gdyby Tarnobrzeg nie wyszedł. Może przytrzymac go u p. Ewy przez tydzień , zamiast rzeczywiście targać do tego Tarnobrzegu ?

Link to comment
Share on other sites

psa nie mamy gdzie przetrzymać, więc i czipa nie sprawdzimy.
nikt z fb do mnie nie dzwonił. Ani o DT ani o DS
[h=5]Na dzień dzisiejszy sytuacja psiaka wygląda bez zmian.
Transportu nie mamy. Tymczasowego lokum w okolicach też nie.
pewnie, że dobrze by było, żeby znalazł się dt bliżej, ale cisza na razie.[/h]

Edited by ocelot
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Anka, dbaj o siebie, nie szarżuj!![/QUOTE]

Nadrabiam 3 miesiące leżenia w łóżku :)

[quote name='Marlena:)']A ja tak sobie myślę, że to cudo znajdzie dom zaraz po fryzjerze - może warto wrzucić go do jakiegoś hotelu, nawet pod Warszawą, bo pobędzie tam dosłownie kilka dni, a tutaj do mnie kawał drogi i kupa kasy pójdzie na sam transport.
Szkoda, że Anja nie może z Julkiem poczekać :evil_lol:

Tu na Gumtree znalazłam trochę:
[URL]http://www.gumtree.pl/fp-hotel+dla+psów/mazowieckie-warszawa/l3200001?isSearchForm=true[/URL][/QUOTE]

Oj i nie może i już nie chce , czekam bardzo aż się zacznie , bo już zaczyna wielki brzuch dokuczać .

[quote name='Livka']śliczny psiak :loveu:
porzucony czy zaginiony ... ?
a wiemy już czy to chłopczyk czy dziewczynka ?[/QUOTE]

Psiak jest wspaniały , na moje oko waży max 25 kg , ma ogrom futra i sprawia wrażenie dużego , ale do olbrzyma mu sporo brakuje , ma koło roku , zachowuje się jak głupiutki dzieciak jeszcze :) Na pewno chłopak :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam zaprosić na bazarek bez CW , nie dla Niedźwiadka , ale dla reszty naszych podopiecznych :
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246014-kawa-herbata-bi%C5%BCuteria-r%C4%99kodzie%C5%82o-prawie-wszystko-bez-CW-do-12-8?p=21166057#post21166057"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246014-kawa-herbata-bi%C5%BCuteria-r%C4%99kodzie%C5%82o-prawie-wszystko-bez-CW-do-12-8?p=21166057#post21166057[/URL]


Konto dzisiaj jeszcze porozsyłam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Poczytałam wątek.

Napiszcie gdzie psiak trafił (chodzi mi o miejscowość), jak sie zachowuje, czy to pies czy sunia ?

Poproszę o konto, to wpłacę jednorazowo.[/QUOTE]

Psiak jutro trafi do DT pod Tomaszowem Maz .To pies ,jeśli chodzi o zachowanie to pewnie więcej będzie wiadomo po kilku dniach , na razie wiemy ,że to dzieciak głupiutki i tak się zachowuje .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Psiak jutro trafi do DT pod Tomaszowem Maz .To pies ,jeśli chodzi o zachowanie to pewnie więcej będzie wiadomo po kilku dniach , na razie wiemy ,że to dzieciak głupiutki i tak się zachowuje .[/QUOTE]

Aniu, czy niedźwiadek jedzie do Ciebie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...