Jump to content
Dogomania

Kosmaty Gałganek

Members
 • Content Count

  2,425
 • Joined

 • Last visited

About Kosmaty Gałganek

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kosmaty Gałganek

  Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO

  Słodka mordka :)
 2. [quote name='Alicja'] poprawiacz chodzi i cały czas kombinuje czy pańcia czegoś do łóżka do jedzonka nie dostanie :) [/QUOTE] Zawsze wiedziałam, że to mądra bestyjka :loveu: [QUOTE]Jeszcze kilka dni i będzie z góreczki :)[/QUOTE] To super :)
 3. Kosmaty Gałganek

  Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi

  Dzisiaj przechodziłam z psami obok domu, gdzie po ogrodzie biegał właśnie grzywacz. I tak zaraz sobie o Was pomyślałam. Jak on zasuwał przy tym płocie i dookoła domu. Moje psy oczopląsu dostały :evil_lol:
 4. Kosmaty Gałganek

  Futerka duże i małe

  Widziałam go, przepiękny.Teraz będę codziennie wpadać na poniaste forum, żeby podglądać :evil_lol:
 5. Kosmaty Gałganek

  Erman-prawie doberman

  [url]http://i57.tinypic.com/2z5lik3.jpg[/url] Świetny jest, szczególnie z taką miną :loveu: Ma w sobie coś mocno sympatycznego, kiedy się ogląda zdjęcia to nie sposób się nie uśmiechać. I energii chyba też sporo ma :mdrmed:
 6. [quote name='Majkowska']No to zapraszam Z briardami jeszcze nie mieliśmy przyjemności (znałam tylko sukę do której Wald sie nie zbliżał bo ona była nakręcona i kąsała, i młodziaka który go popasał więc też Wald się trzymał jak najdalej od niego) . Skąd bierzesz psa?ok, tylko błagam, chodźmy gdzieś indziej wreszcie. Już mi się skały przejadły...[/QUOTE] Briardy potrafią pasać inne psy :evil_lol: Ale moje potrafią się też normalnie bawić, chociaż słowo "normalnie" w przypadku Tosia to jakoś tak nie gra. Nastawiamy się na suczkę z El'bridorado tylko nie briardkę, a bearded collie. Ta sama hodowla z której jest Toś.
 7. Kosmaty Gałganek

  Erman-prawie doberman

  [url]http://i57.tinypic.com/1767sy.jpg[/url] Ale piękny :)
 8. Kosmaty Gałganek

  Cipsy moje kochane

  [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/689/60725838.jpg[/url] Rewelacyjne zdjęcie, sama słodycz :)
 9. Kosmaty Gałganek

  Rastafara = Królik + ON

  [quote name='Onomato-Peja'][CENTER] A ja mam już w sumie wakacje, kończę kompletować ubranko dla roweru - czekam na ostatnie sakwy, załatwiam przegląd, tyryryry i sobie pojeżdżę, gdzieś dalej. Pierwszą większą podróż planuję na woodstock - 400km w jedną stronę. :) [/CENTER] [/QUOTE] Podziwiam :) i życzę udanej wyprawy i zabawy :)
 10. Kosmaty Gałganek

  Dumka na trzy serca, czyli Foxi, Kreon (*) i Duma

  [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/eria1001/03_zps7623d036.jpg[/url] Jak zwykle piękna i ta postawa :loveu: [QUOTE][COLOR=#3E3E3E] Dumek w pełnej swej dwuletniej okazałości[/COLOR][/QUOTE] Dwuletniej? :crazyeye: Kiedy ten czas minął? [QUOTE][COLOR=#3E3E3E]Foxi trochę choruje [/COLOR]:-([COLOR=#3E3E3E] - ma polipy w pęcherzu , czeka ją operacja po po powrocie z urlopu od Tekli, bo widać że to biduli doskwiera , ale poza tym wyniki badań ma jak młody bóg wszystkie i humor jej nie opuszcza[/COLOR][/QUOTE] Oj, biedna :calus:Ale najważniejsze, że wyniki dobre i humor dopisuje. Trzymam kciuki za bezproblemową operację i szybko powrót do formy już po niej.
 11. [url]http://i58.tinypic.com/oa40zp.jpg[/url] Ale to ładne i bardzo pomysłowe. Ja pierwszy raz, więc przede wszystkim napiszę, że masz cudowne piesy i będę sobie wpadać i podglądać ;):)
 12. Kosmaty Gałganek

  Futerka duże i małe

  Wykąp i moje :modla: Jaki uchachany, chyba mu się podobało :)
 13. Super :multi: Dobrze, że już się wyjaśniło i to w ten najlepszy sposób :)
 14. Kosmaty Gałganek

  Akizabo team- Bobik, Kiss, Indi

  Gratulacje :klacz:
×