Jump to content
Dogomania

Kosmaty Gałganek

Members
 • Posts

  2425
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kosmaty Gałganek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Alicja, tak strasznie mi przykro. Pamiętam jak Jola napisała, że jej Gucio odszedł, nie mogłam uwierzyć, łza pociekła. Nie wiedziałam jeszcze, że za chwilę i ja pożegnam mojego Pepe, a teraz u Ciebie to samo. Parszywy czas jakiś. Bardzo Ci współczuję. Mój Pepe odszedł tydzień temu, wiem jak ból rozrywa serce. Trzymaj się, myślami jestem z Tobą.
 2. Nawet nie wiem co napisać, bardzo, bardzo mi przykro. Trzymaj się jakoś :calus:
 3. [quote name='Alicja'] poprawiacz chodzi i cały czas kombinuje czy pańcia czegoś do łóżka do jedzonka nie dostanie :) [/QUOTE] Zawsze wiedziałam, że to mądra bestyjka :loveu: [QUOTE]Jeszcze kilka dni i będzie z góreczki :)[/QUOTE] To super :)
 4. Dzisiaj przechodziłam z psami obok domu, gdzie po ogrodzie biegał właśnie grzywacz. I tak zaraz sobie o Was pomyślałam. Jak on zasuwał przy tym płocie i dookoła domu. Moje psy oczopląsu dostały :evil_lol:
 5. [url]http://files.tinypic.pl/i/00571/p82ba93q5bpa.jpg[/url] Świetne zdjęcie :) To z wodą to bardzo dobry pomysł, przynajmniej pod balkonem będziesz miała spokój. Swoją drogą niektórzy ludzie to mają zdrowo porąbane pod kopułą.
 6. [quote name='junoo'] a masz tam już konto? ja tam jestem pod tym samym nickiem :)[/QUOTE] Wiem, już Was namierzyłam :diabloti: Teraz jak będziesz tam wrzucała więcej zdjęć niż tu to wszystkich o tym poinformuję, a Dogomania czasami bywa agresywna :evil_lol: Konta nie mam ale kto wie, kto wie. [url]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10429373_674693419278478_6525349030807950397_n.jpg[/url] Jakie to słodkie :loveu:
 7. Gdzie można zobaczyć najprzystojniejszego Grzywka? Wiadomo gdzie :loveu: i dlatego Was cały czas podglądam ;)
 8. Zaczęłam sobie zaznaczać, które zdjęcia skomentować ale wyszło mi ich za dużo :evil_lol: Na jednych wygląda dostojnie, na innych jak wesoły, szczęśliwy wariat, tu siedzi, tam pędzi i wszystkie te zdjęcia fajne ;) Ale to zdjęcie musiałam tu wrzucić ... [URL]http://i62.tinypic.com/2u9k18y.jpg[/URL] ... [B]piękny[/B] :loveu::loveu:
 9. [QUOTE][COLOR=#000000]Ogólnie czekam na poprawę samopoczucia[/COLOR][/QUOTE] To za to trzymam kciuki :) A taki najlepszy poprawiacz nastroju pewnie gdzieś się tam kręci i merda ogonem :loveu: Przesyłam dobre wibracje, niech już będzie "z górki".
 10. Widziałam go, przepiękny.Teraz będę codziennie wpadać na poniaste forum, żeby podglądać :evil_lol:
 11. Ślicznie mu w tej obróżce :loveu: Ja powoli zaczynam chorować na czarnego pona :evil_lol:
 12. [url]http://i57.tinypic.com/2z5lik3.jpg[/url] Świetny jest, szczególnie z taką miną :loveu: Ma w sobie coś mocno sympatycznego, kiedy się ogląda zdjęcia to nie sposób się nie uśmiechać. I energii chyba też sporo ma :mdrmed:
×
×
 • Create New...