Jump to content
Dogomania

Nasz niedźwiadek ma super dom:) Dziękujemy:)


ocelot

Recommended Posts

Mamy problem , opiekunka z dt do którego niedźwiadek miał jechać trafiła dziś do szpitala i będzie operowana w związku z czym nie może przyjąć do siebie nowego psiaka , musimy szybko znaleźć nowe miejsce dla niedźwiadka .

edit:
W piątek niedźwiedź może jechać do Dt , transport jest płatny , koszt pewnie nie mniejszy niż 250-300zł .

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OMG 300 zł za przejechanie 200 km, to chyba jakiś żart? :crazyeye:
No chyba że ze Szczecina jedzie :lol:

Jak coś dajcie znać to ja z TZtem pojadę za koszty paliwa i oleju, z TBG do Tomaszowa i z powrotem ;) Ewentualnie mogę przy okazji zabrać jakiegoś innego psiaka na trasie, wtedy koszty by się rozłożyły :)

EDIT: koszty to ok 160 zł z obliczeń TZta, no max 180 zł. Do wglądu oczywiście paragony

Link to comment
Share on other sites

SŁUCHAJCIE ! DZWONIŁA ANIA ! MAJĄ GO ! :):):)

Szukały go kawał czasu, bo nie było psa nad jeziorem. Przejechały całą wieś wzdłuż i w poprzek. Bardzo przytomnie zostawiły numer telefonu, i kiedy już zrezygnowane wracały, jakaś dobra dusza zadzwoniła, że JEST!

Ekipa ratunkowa wróciła. Niedźwiadek NA PEWNO nie lubi jeździć samochodem. Burczał przy pakowaniu do auta, ale siedzi i jedzie :))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Luziu - jestem w kontakcie tel. z Ocelotem. Pyta, kiedy mogłabyś jechać z tym leśnym ludkiem ? Wskazany pośpiech..[/QUOTE]

Trasa do pokonania w jakieś 7 h, jest szansa że jutro, zależy tylko o której skończę pracę :)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jeśli ktoś z Tomaszowa, czy czegoś na trasie potrzebuje sprawdzonego PDT (Tarnobrzeg) dla psiaka, to dajcie znać - może mógłby się zabrać transportem razem z niedźwiadkiem :)

A i rozmawiałam z Ocelot, jest padnięta, ale zdążyła mi powiedzieć, że nie da rady przelać kasy na transport jutro Luzi - czy ktoś z darczyńców nie wpłacił jeszcze i mógłby poratować chociaż stóweczką? Bo oni bidni :shake:

Link to comment
Share on other sites

Już nie będę dziś Ocelot głowy zawracać, bo pewnie śpi, ale może jutro się coś wykombinuje.
Z tego co wiem nie mają nawet skąd pożyczyć, dojazd tam. Jeśli ktoś z Was da radę przelać jej chociaż to 100 , resztę na powrót może jej dać przecież Ocelot na miejscu :)

Ona ze wszystkiego się rozliczy (wszelkie paragony itd wstawi na wątek) ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja niecierpliwie już czekam na niedźwiadka. Imię pewnie przyjdzie jutro , jak się bliżej poznamy (chociaż z miejsca kojarzy mi się z takim Teddym :evil_lol:).

Już w nocy planowałam, czy da radę oszczędzić jego sierść, czy będzie trzeba ogolić do skóry :stupid:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...