Jump to content
Dogomania

farmerka63

Members
 • Posts

  3149
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Converted

 • Location
  Wielkopolska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

farmerka63's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. No to czas najwyższy to zmienić ( w sensie nawyki większości ) i ogarnąć tego Grafisia, bo nam się tu chłopak szlachetnie zestarzeje ;) Mamy już z Elik kontakt telefoniczny - BARDZO SIĘ CIESZĘ :D I wstępnie obgadaną zmianę taktyki.
 2. Nie jestem specem od ogłoszeń , wydarzeń na FB, ale próbuję się zorientować, jak ugryźć temat. Elik : znalazłam ogłoszenie Grafiego na olx. To jest on i namiary na Ciebie, tak ? https://www.olx.pl/oferta/grafi-pies-do-pokochania-CID103-IDfdxi9.html#880ced3886 Sporo wyświetleń i ŻADNEGO telefonu ??? A gdzie on jeszcze jest jeszcze ogłaszany ? Przepraszam za pytanie, ale nie uczestniczę aktywnie w grafisiowym wątku, a jedynie płacę ...stąd moja niewiedza.Oświećcie mnie, kobitki,pliiiisss.
 3. Chyba Grafi pobił rekord dogomanii w szukaniu domu :( To dla mnie niewytłumaczalne - ani chory, ani okaleczony, może urodą nie powala, ale przecież nie straszy, niestary...Może go na FB wrzucić ? Dziewczyny - bujamy się z tym psiakiem już ponad 3 lata ...
 4. Elik - spokojnie, kochana. Ja tylko się zmartwiłam, że przelałam nie tam gdzie trzeba - zdarzają mi się takie potknięcia :) ...Z ogródkiem też "nie zdanżam' - czekają zadołowane w miednicy karpy rabarbaru. Czas już na fasolkę szparagową i ogórki. KIEDY???
 5. Elik - dotarła moja wpłata ? Przelałam w ub.wtorek 120 zł...
 6. Wpłaciłam przed chwilką za kolejne 4 miesiące - tytułem wyrównania zaległości . GONIĘ WAS ;)
 7. Hejka. Uzupełnię , uzupełnię - jak tylko wpadną mi jakieś "extrasie" na osobiste konto ;) P.S. ...farmerka63 jestem... ;)
 8. ..."kielonki" :D Wiosenne zbawcze ożywienie zauważyłam - SUPER. Dziewczyny - doczytałam, że zmienicie numer konta. Proszę o informację - uzupełnię moje deklaracje.
 9. Przepraszam za "deklaracyjne" zaległości. Mam trochę ciężki finansowo czas, ale to minie razem z zimową, ponurą aurą. Uzupełnię wszystkie wpłaty na 100%. Pozdrawiam wszystkich lojalnych opiekunów Grafiego :)
 10. Przepraszam za "deklaracyjne" zaległości. Mam trochę ciężki finansowo czas, ale to minie razem z zimową, ponurą aurą. Uzupełnię wszystkie wpłaty na 100%. Pozdrawiam wszystkich lojalnych opiekunów Grafiego :)
 11. Malwo - podaję mój mail - może tak się skontaktujemy i pogadamy ? [email protected]
 12. Przelałam przed chwilą stałą deklarację za kwiecień, maj i czerwiec - z małym bonusikiem ;)
 13. Malwo - ja dostaję na skrzynkę mailową zawiadomienia, że ktoś mi wysłał wiadomość na dogo - i wtedy loguję się i liścik odbieram. Może warto spróbować ?
 14. Wpłacam deklarację za styczeń-luty-marzec z małym % i przeprosinami za zaleganie. Prawdę mówiąc bywam na nowym dogo incydentalnie - głównie z powodu Grafisia :( Rewolucja portalu nikomu chyba nie wyszła na zdrowie...
 15. Biegnę do banku przelać deklaracje za listopad i grudzień + małe conieco od Mikołaja ;)
×
×
 • Create New...