Jump to content
Dogomania

Nasz niedźwiadek ma super dom:) Dziękujemy:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT][INDENT] [COLOR=#000000]Podaję konto naszej maleńkiej fundacji i tak pieniążki wpływają i na to konto i na to, więc dla porządku niech wplywają na jedno. To co zostanie na moim prywatnym koncie przeleję na fundacyjne po prostu; jeszcze będe musiala się rozliczyć za wzorajszą jazdę w te i we wtę po wsiach z dziewczynami.
[/COLOR][B]Amicus Canis Fundacja na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych
ul.Kolbe 2/4
97-200 Tomaszów Maz.
[COLOR=#000000]Nr konta 65203000451110000002613570


z dopiskiem " dlaNiedźwiadka z Lasu "[/COLOR][/B][COLOR=#000000]
dziękujemy bardzo [/COLOR]:smile::smile:
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]deklaracje stałe :[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Magdalena S. - 20 zł. (VIII)
Ocelot -10zł (VIII)
Ania!-50zł (od września) (VIII)
Farmerka63-20zł (VIII)
sybisia - 10 zl.
katarzyna C. - 10 zł.
teresa118 - 30 zł. (VIII)
Poker - 20 zł. (5 miesięcy)
Razem :170zł

Jednorazowe :
Anja2201-10zł (wpłynęło)
Malawaszka/sznaucery -100zł (wpłynęło)
Farmerka63 - 100 zł. (wpłyneło)
malwa - 30 zł. (wpłynęło)

Razem : 210zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[/INDENT]

[/INDENT]
Wpływy sierpień:
Ilona M - 30 x 2 = 60 zł.
Ania! - 30 zł.
Sznaucery - 100 zł.
Teresa118 - 30 zł.
Malwa - 30 zł.
Farmerka63 - 120 zł.
Anja2201 - 10 zł.
ocelot - 10 zł.
Magdalena S. - 70 zł.
Razem: 460 zł.

Wydatki:
transport - 180 zł.
karma - 79,99 zl.
Razem: 259,99 zł.
[B]
Razem: 200,01 zł.[/B]

Edited by ocelot
Link to comment
Share on other sites

mieliśmy bardzo mało czasu na oporządzenie Niedźwiadka. Został z najgorszych kudłów obstrzyżony, czytaj kołtunów, a były tego ogromne ilości:( na pewno Marlena musi zobaczyć go wet, bo przy jajkach chłopak ma chyba odparzenia:( bardzo się bulwersował gdy dziewczyny chciały mu tam obstrzyc dredy...:(
haczyk na szczęście był zaplatany w sierść, nie wbity w łapę.
małego trzeba zaszczepić, odpchlić, odrobaczyć i wykąpać.
Marlenka decyduj w jakiej kolejności ech....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Podobny jest do psa z serialu "Świat według Bundych"[/QUOTE]

faktycznie takie samo cudo, miałam też ukochanego psiaczka , który został porzucony w lesie , też była z niego skóra i kości cała w kleszczach tylko był jeszcze raz taki jak niedźwiadek :placz:skromny "grosik" dla niego wpłaciłam

Link to comment
Share on other sites

Mr. Dred, pies wielu imion ( mieliśmy z TZtem rozrywkę z wymyślaniem w podróży ( między innymi: Marley, Stinki, Śmierdziuch, mr. Dred, jakieś japońskie i francuskie, było twórczo :lol: ), już u Marleny :) Jutro zdam relację i rozliczę się, dziś padam na ryj.
Mówiąc krótko - on jest ZAJEDWABISTY :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GatoNegro22']Zapisuję sobie Niedźwiadka, chyba już dojechał?


P.S. Ocelot wiem, że jesteś zaganiana, ale wysłałam Ci Pw w sprawie konta do bazarku dla Szakry i wyżełków (z mojego podpisu). :)
Tylko przypominam żeby nie umknęło ;)[/QUOTE]

Nie miałam czasu tylko na pw odpisać i odłozyłam na chwilę. W sumie dobrze że przypomniałaś, bo.... mogłam zapomnieć:)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję Julka!! :loveu:
Poszliśmy z Dredzikiem do wetki, okazało się, że psiak strasznie cierpi z powodu kołtunów - ma straszne odparzenia i rany. Rzucał się nawet przy dotykaniu grzbietu, nie mówiąc o tym, że wychodzi na to, że nawet sikanie sprawiało mu niesamowity ból.
Ponieważ akurat nic nie jadł, a groomerka nie ma wolnych terminów, zdecydowaliśmy, że zostanie ogolony pod narkozą - i został.
Nie ma sensu, żeby dłużej cierpiał :shake:

Będą starali się zrobić mu mordkę sznaucerkową, reszta krótko - zresztą jak już mówiłam Ocelot - sierść to nie głowa i odrośnie ;)

P.S. Chyba będzie Forest, ale nie wiem, co ciotki na to ;)

Link to comment
Share on other sites

A będą fotki nowego image chyba Foresta?
Było bardzo gorąco i możliwe jest,że ma odparzenia,podszerstek nie wyczesany a to właśnie głównie powoduje to,że skóra nie oddycha.
Dobrze,że już znalazł się pod opieką.Będzie dobrze,a jeżeli będzie obcięty na sznaucerka to wyłoni się cudo.Może on jest w typie sznaucera średniego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...