Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Malgoska']a może tu z nim jechać od razu

[URL]http://www.arka-vet.pl/kontakt.html[/URL][/QUOTE]

nie mogę tego wymagać od Angeliki żeby wszystko zostawiła i teraz na noc jechała, ona ma około 70 km do Krakowa, a do tego ta lecznica jest bardzo droga, a nocą to masakra. Jeździłam tam z umierającymi z O. ale miałam wsparcie fundacji i nie mam aż tak daleko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Boże drogi...żeby tylko zabrał się do zycia, tyle ciotek o nim dobrze myśli.
Może oni podaja jakieś trutki zeby się zwierzaki szybciej wykańczały??[/QUOTE]


Pomyślałam o tym samym, ale bałam sie coś mówić............


[quote name='Panna Marple']Poleciało 50zł jednorazowej dla Messiego, a z deklaracją Amorka zrobię to, co Ciotki ustalą;) ( po połowie?)[/QUOTE]

Dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Boże drogi...żeby tylko zabrał się do zycia, tyle ciotek o nim dobrze myśli.
Może oni podaja jakieś trutki zeby się zwierzaki szybciej wykańczały??[/QUOTE]

no słuchaj..nawet nie muszą truć te psy tam dostają śmierdzące nadpsute udka, nóżki kurczaka... jak taki pies(zdominowany przez innego psa) ma sobie pojeść.. ile na takiej kości jest mięsa... jak dorwie jedną kość z mięsa.. to przecież sobie nie poje...:(

a dodatkowo mógł złapać jakiegoś wirusa...


jak nie wyciągniemy tego wyżła- szkieletorka to.. on tam za kilka dni padnie z głodu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']no słuchaj..nawet nie muszą truć te psy tam dostają śmierdzące nadpsute udka, nóżki kurczaka... jak taki pies(zdominowany przez innego psa) ma sobie pojeść.. ile na takiej kości jest mięsa... jak dorwie jedną kość z mięsa.. to przecież sobie nie poje...:(

a dodatkowo mógł złapać jakiegoś wirusa...


jak nie wyciągniemy tego wyżła- szkieletorka to.. on tam za kilka dni padnie z głodu.[/QUOTE]

sprawdziłas to ogłoszenie kt podała Justyna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']no słuchaj..nawet nie muszą truć te psy tam dostają śmierdzące nadpsute udka, nóżki kurczaka... jak taki pies(zdominowany przez innego psa) ma sobie pojeść.. ile na takiej kości jest mięsa... jak dorwie jedną kość z mięsa.. to przecież sobie nie poje...:(

a dodatkowo mógł złapać jakiegoś wirusa...

Ba


jak nie wyciągniemy tego wyżła- szkieletorka to.. on tam za kilka dni padnie z głodu.[/QUOTE]

Barb pisała na wątku olkuskim,że ktoś chce adoptować wyżła [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w/page397?highlight=bambu"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyci%C4%85gni%C4%99te-z-olkuskiej-mordowni-pod-moj%C4%85-opiek%C4%85-pilnie-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w/page397?highlight=bambu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']nie mogę tego wymagać od Angeliki żeby wszystko zostawiła i teraz na noc jechała, ona ma około 70 km do Krakowa, a do tego ta lecznica jest bardzo droga, a nocą to masakra. Jeździłam tam z umierającymi z O. ale miałam wsparcie fundacji i nie mam aż tak daleko[/QUOTE]


a on doczeka do rana?

Link to comment
Share on other sites

nie chciałam siać paniki. Nie leży i umiera, ale zwymiotował wodę i jest dalej słaby no i nie je, tylko pije. Ale jutro już musi mieć konkretną pomoc u weterynarza. Hotelik jest na strasznym uboczu, leje deszcz jest mgła, a do Krakowa daleko...tam nie ma kto przyjechać do niego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']nie chciałam siać paniki. Nie leży i umiera, ale zwymiotował wodę i jest dalej słaby no i nie je, tylko pije. Ale jutro już musi mieć konkretną pomoc u weterynarza. Hotelik jest na strasznym uboczu, leje deszcz jest mgła, a do Krakowa daleko...tam nie ma kto przyjechać do niego[/QUOTE]

MIsałam w tej sprawie do missiaa.......odpowiedzi nie mam, ale strasznie sie o niego boję....

Nienawidzę wchodzić na dogo i czytać, ze pies umarł, a niestety tu tak bywa, i tego bardzo się boję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Trzymaj się maluszku, warto teraz już nikt Ci krzywdy nie zrobi...
Deklaracja dla Amora do dyspozycji...[/QUOTE]

Dziękuję, a czy możesz Basiu napisać na wątku Amora. Tam łatwiej podejmować decyzje.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...