Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

A mnie ciągle męczy myśl, co to była za bieda, która w Krupskim Młynie prysnęła w las... i gdzie się teraz poniewiera :(
Przepraszam, że teraz nie mogę pomóc finansowo - jeszcze ok. 2 m-ce będę w czarnej d....e :oops: (dobrze, że mam wyrozumiałą i cierpliwą wetkę). Mam nadzieję, że później uda mi się wypłynąć i Dropsik trochę poczeka :oops:
Edit: Aniu, chyba myślałyśmy równocześnie o tym samym...

Edited by zula131
Link to comment
Share on other sites

Kurcze, jestem w szoku! Cały czas śledziłam ten wątek i podczytywałam. Szczerze to już zwątpiłam... Ale ta wiadomość dzisiaj mnie poraziła!!!! :) :) :)

Szkoda tylko, że ludzie są tak mało świadomi - niedaleko spodka jest schronisko w Katowicach - gdyby tam trafił od razu to pewnie już dawno temu by się znalazł.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Dropsik się znalazł. Wstyd się przyznać, ale jakiś czas temu straciłam nadzieję... To naprawdę wielki cud :)

Swoją drogą 40km. to nie jest tak daleko. Gdy moja sunia była zdrowa, to robiliśmy z nią po 10 km na każdych wieczornych spacerkach.

Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą 40km. to nie jest tak daleko. Gdy moja sunia była zdrowa, to robiliśmy z nią po 10 km na każdych wieczornych spacerkach.[/QUOTE]
To jest dużo, bo to nie był"spacer".
Pies poruszał się sam, spotykał po drodze różne niebezpieczeństwa, o których nawet nam się nie śni...
Poza tym nie miał pożywienia, a to co znalazł z pewnością treściwe nie było...
O mrozach, które przeżył już nie wspomnę.
I myślę, że jego psychika ucierpiała dużo bardziej niż ciało, niestety...

Link to comment
Share on other sites

Może z tej radości chcecie posadzić sobie piękne fiołki afrykańskie?:cool3:

Zapraszam na piękny, fiołkowy bazarek. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242883-Fijo-fijo-fijołki-wszystkie-sznupki-diobołki-!-Jedyny-taki-na-DOGO!-Do-30-05[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danyww']Może z tej radości chcecie posadzić sobie piękne fiołki afrykańskie?:cool3:

Zapraszam na piękny, fiołkowy bazarek. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242883-Fijo-fijo-fijo%C5%82ki-wszystkie-sznupki-diobo%C5%82ki-%21-Jedyny-taki-na-DOGO%21-Do-30-05"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242883-Fijo-fijo-fijołki-wszystkie-sznupki-diobołki-!-Jedyny-taki-na-DOGO!-Do-30-05[/URL][/QUOTE]

Hehehehe :) z tej radości możecie również zakupić sobie nowe kolczyki :evil_lol:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242917-Wiosenna-kolczykomania-ZAPRASZAM-!-dla-Paury-do-13-05-g-20-00?p=20797783#post20797783[/url]

:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Hehehehe :) z tej radości możecie również zakupić sobie nowe kolczyki :evil_lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242917-Wiosenna-kolczykomania-ZAPRASZAM-!-dla-Paury-do-13-05-g-20-00?p=20797783#post20797783[/URL]

:evil_lol:[/QUOTE]


...i flaszeczkę :drinka:

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam tytuł wątku i oczom nie wierzę! Jak ja się cieszę! :)) Kurcze, no łezka poleciała... :) Przy moim domu nadal wiszą plakaty Dropsa, więc przy okazji, z wielką radością je pościągam :)) SUPER zakończenie :) No i już biegnę na bazarek cegiełkowy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka103']Przeczytałam tytuł wątku i oczom nie wierzę! Jak ja się cieszę! :)) Kurcze, no łezka poleciała... :) Przy moim domu nadal wiszą plakaty Dropsa, więc przy okazji, z wielką radością je pościągam :)) SUPER zakończenie :) No i już biegnę na bazarek cegiełkowy ;)[/QUOTE]
Ja zdejmę w lecznicach i w sklepach:)

Link to comment
Share on other sites

Drops ma problemy ze wstawaniem, z chodzeniem po schodach, nie może się spokojnie położyć
bo coś go boli i nie wiem czy to tylne łapy czy coś innego, piszczy jak się obraca na drugi bok czy wstaje... :-(

Jutro jedziemy do weta... prosimy o pomoc finansową bo nie będziemy mieli z czego zapłacić a widać że nie
czuje się dobrze :-(

Link to comment
Share on other sites

Zobaczyłam dzisiaj tytuł i myslałam, ze snie..
Nie wierzyłam, ze sie znajdzie, a teraz mam mokre oczy i zaczne od dzisiaj wierzyc w cuda .
Załuje, ze na razie nie moge Was wesprzec finansowo :-(, ale postaram sie cos wymyslic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Drops ma problemy ze wstawaniem, z chodzeniem po schodach, nie może się spokojnie położyć
bo coś go boli i nie wiem czy to tylne łapy czy coś innego, piszczy jak się obraca na drugi bok czy wstaje... :-(

Jutro jedziemy do weta... prosimy o pomoc finansową bo nie będziemy mieli z czego zapłacić a widać że nie
czuje się dobrze :-([/QUOTE]
Ojej ,musi go bardzo bolec.Moze byl pobity,potracony przez auto .Oby nie bylo jakis zmian w kosciach czy stawach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']a ja miałam przeczucie,że on wraca do domu. Tylko nikt mnie nie słuchał;-)[/QUOTE]
Słuchał, słuchał :glaszcze: - tylko nikt nie wiedział, gdzie ten dom Dropsa był...

[quote name='Lili8522']Drops ma problemy ze wstawaniem, z chodzeniem po schodach, nie może się spokojnie położyć
bo coś go boli i nie wiem czy to tylne łapy czy coś innego, piszczy jak się obraca na drugi bok czy wstaje... :-(

Jutro jedziemy do weta... prosimy o pomoc finansową bo nie będziemy mieli z czego zapłacić a widać że nie
czuje się dobrze :-([/QUOTE]
Dropsiu, jesteś pod troskliwą opieką :calus: będzie lepiej! :kciuki:


[quote name='Nutusia']O matko, ale się cieszę! Też już powoli traciłam nadzieję na odnalezienie i teraz mi wstyd!
Mam nadzieję, że ktoś kiedyś z naszą Becią pójdzie do weta, odczyta chip i... zadzwoni...[/QUOTE]
Też o Beci pomyślałam, jak przeczytałam o Dropsie... :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Drops ma problemy ze wstawaniem, z chodzeniem po schodach, nie może się spokojnie położyć
bo coś go boli i nie wiem czy to tylne łapy czy coś innego, piszczy jak się obraca na drugi bok czy wstaje... :-(

Jutro jedziemy do weta... prosimy o pomoc finansową bo nie będziemy mieli z czego zapłacić a widać że nie
czuje się dobrze :-([/QUOTE]

Wiem, że to może banalne, ale mozesz sprobować sprawdzić, czy nie ma kleszczy. Moja sunia miała ostatnio identyczne dolegliwości. Okazało się, że miała dwa kleszcze, a od czasu usunięcia objawy zniknęły. Może to zbieg okoliczności, może nie ale kleszcze mogą wywoływać zapalenie stawów, kulawizne itp
A może nabawił się reumatyzmu? Mam nadzieję, że to nic groźnego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O matko, ale się cieszę! Też już powoli traciłam nadzieję na odnalezienie i teraz mi wstyd!
Mam nadzieję, że ktoś kiedyś z naszą Becią pójdzie do weta, odczyta chip i... zadzwoni...[/QUOTE]

Nutusia, widziałam wątek Beci... trzeba wierzyć, że jak przyjdzie pora, to ona się odnajdzie, jak odnalazł się Drops...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']A mam jeszcze takie pytanie dziewczyny-czy DT (niedoszły) wie już o sprawie?[/QUOTE]

Tak, DT dowiedział się w pierwszej kolejności ;)


[quote name='mdk8']no właśnie kleszcze- oby to nie była babeszioza :shake: czy pieniądze wysyłać na konto Justyny L.? Takie mam.[/QUOTE]

Nie, na Dropika pieniążki zbiera Lili - na pewno zaraz prześle Ci numer konta :)


Ja obawiam się, że Dropsa mogło coś potrącić. Byłam dziś u Lili i widziałam osobiście - nie chciał wstawać, a jak próbowaliśmy obmacać go to piszczał i kulił się jak tylko potrafił. Dziś Lili nie mogła nic zrobić bo lecznice zamknięte... Jutro wszystko się okaże. Na pewno trzeba będzie zrobić mu badania krwi, być może rentgen, USG? To wszystko kosztowne badania, prosimy o pomoc... :( Wiem, że każdemu jest ciężko... ale może byłybyście w stanie zaprosić kogoś na wątek, albo wyskubać kilka fantów na bazarek? Głupio nam prosić... po tym wszystkim, co cioteczki zrobiłyście dla nas i dla Dropsa.. ale będziemy bardzo wdzięczne :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...