Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

[quote name='Bblue'][COLOR=black][FONT=Times New Roman]Ja myślę ,że najlepszym rozwiązaniem byłoby udanie się tam, zobaczenie psiaków, obejrzenie książeczek zdrowia (lub czegoś innego od weterynarza) i porozmawianie na spokojnie z panią pompeo. I tyle.[/FONT][/COLOR][/quote]

tak tylko kto to zrobi ??moglabym poprsic dziewczyny z lodzi ale sa tak zabiegane ,ze obawiam sie czy znajda czas
mozna napisac na watku lodzkim i zapytac czy ktoras bedzie w stanie to zweryfikowac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='Asia&Misia'][COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]

Wiemże to nie yorki tylko chihuahua, ale tez POMPEO. A zdziwiło mnieto że dostępne jest kilka kolorów...
... co ona ma chihuahua i każdy jest w innym kolorze???
Dziwne...
... i dotego 3 różne wagi do wyboru :o
AhA[/quote]


Ona ma chihuahua i jeszcze psy ktore sa podobne do tej rasy.
Suki rodza w mniej wiecej tym samym czasie - a ona podaje ze to sa szczeniaki po jednej suczce.
POniewaz tamte pseudochihua sa innego kolory - to ona zawsze ma dostepne kilka kolorow.
a poniewaz nie da sie wstrzelic idealnie aby wszystkie suki rodzily jednoczesnie to ma kilka starszych kilka mlodszych szczeniakow ktre podaje ze sa z jednego miotu. tak samo robi z yorkami.

kilka suk rodzi i podrzuca sie suce ktra najbardziej przypomina yorka i np w jednymmiocie sa szczeniaki 8 i 5 tygodniowe. roznia sie wielkoscia. Te 5 tygodniowe sprzedaje jako miniatury ( bo przeciez sa mniejsze od reszty) a potem wyrastaja 7 kilogramowe byki :)

Link to comment
Share on other sites

Pompeo to się wogóle zna na psach wspaniale. Ma też skye i kiedyś na allegro reklamowała je jako prawie takie jak yorki. Waga dorosłego wg niej nie przekracza 8 kg. Wzorzec mówi 12-13 kg, a z doświadczenia wiem dobrze, że obecnie zwykle od 14 do 16 kg.

Link to comment
Share on other sites

ona ma czułki z rodowodem ( o grozo kto jej sprzedal) ale ma tez takie krzyzowki z ratlerkiem.

Juz pisalam w innym watku ze jak sie jej uda ze te jej krzyzowki rodza w terminie zblizonym do czilek to ona potem podaje ze wszystkie szczeniaki od pieknej rodowodoej czilki sa ( tylko rozne masci i rozne wielkosci)

....

pompeo to temat rzeka ... a ja trace siely zeby z baba walczyc

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:angryy: :angryy: :angryy:
Najnowsza aukcja handlary pompeo na allegro: 4-letni WNĘTR sprzedawany jako... wzorowy, sprawdzony reproduktor :angryy: :angryy: :angryy: .

Proponuję uprzedzać wszystkich licytujących w aukcjach tej kobiety o jej poczynaniach - ludzie bywają naiwni, trzeba ich ostrzegać.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przeczytałam to ogłoszenie. Brrrrrrr, aż mi się gęsia skórka pojawiła. Ma kobieta tupet. Popieram to co napisała Outsi.
Mój Tupek też jest wnętrem i nie wyobrażam sobie, żeby go świadomie dopuścić do suczki. Pompeo jest bardzo pazerną osobą, nic tylko kasa, kasa, kasa. Ale moi kochani każdy kij ma dwa końce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Burchardt']Właśnie przeczytałam to ogłoszenie. Brrrrrrr, aż mi się gęsia skórka pojawiła. Ma kobieta tupet. Popieram to co napisała Outsi.
Mój Tupek też jest wnętrem i nie wyobrażam sobie, żeby go świadomie dopuścić do suczki. Pompeo jest bardzo pazerną osobą, nic tylko kasa, kasa, kasa. Ale moi kochani każdy kij ma dwa końce.[/quote]

dziewczyny jestescie zalogowane na allegro???? bo inaczej nie mozna do tych osob nic napisac:shake:

Link to comment
Share on other sites

O rany, zaczynam podziwiać tą kobietę.

[I]"Przesliczne szczeniaczki suczki z przypadkowego krycia. Mama York miniaturowy Tata nn , ale sąsiedzi mają chihuahua i [B]najprawdopodobniej z nim[/B] sunia sie pusciła".[/I]

Co za polot i fantazja, żadnych granic. Pisze, to co jej ślina na język przyniesie, żadnych skrupułów. Co to za babsko?. Mam nadzieję, że po przeczytaniu takiego opisu nikt nie będzie taki głupi i nie zdecyduje się na zakup. Ja nie kupiłabym od niej nawet zdechłego szczura / nie obrażając tych inteligentnych gryzoni /.

Kasia i Tupek

Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]
i potem na 3 zdjecie biednej suczki "miniaturki" :'(
Jaka z niej musi być kaleka, pewnie ledwo co chodzi z tym brzuchem a moze pod koniec ciazy az do porodu wogole nie chodzila juz tylko lezala. Wyglada jak balon, o to do czego prowadzi taka miniaturyzacja!!!!! Dobrze wiem ze suka w ciazy ma ogromny brzuch ale taka mała suczka z takim wielkim brzuchem to naprawde kalectwo! Wogole co za tekst namawiajacy do kupna szczeniaków, zdjęcie obok butelki dla porownania i pokazania wzrostu. Poprostu gratuluje komuś że rozmnaza takie maleństwo które tak naprawde nie nadaje się na suczke hodowlana i wg kryteriów wogole nie powinna byc rozmnazana! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Zobaczcie [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]
i potem na 3 zdjecie biednej suczki "miniaturki" :'(
Jaka z niej musi być kaleka, pewnie ledwo co chodzi z tym brzuchem a moze pod koniec ciazy az do porodu wogole nie chodzila juz tylko lezala. Wyglada jak balon, o to do czego prowadzi taka miniaturyzacja!!!!! Dobrze wiem ze suka w ciazy ma ogromny brzuch ale taka mała suczka z takim wielkim brzuchem to naprawde kalectwo! Wogole co za tekst namawiajacy do kupna szczeniaków, zdjęcie obok butelki dla porownania i pokazania wzrostu. Poprostu gratuluje komuś że rozmnaza takie maleństwo które tak naprawde nie nadaje się na suczke hodowlana i wg kryteriów wogole nie powinna byc rozmnazana! :angryy:[/quote]Faktycznie rozmnażanie takiego maleństwa jest wręcz niehumanitarne. Ale wszyscy wiemy, że właśnie na takie maleństwa jest lansowana moda... :angryy:
Za to muszę przyznać, że szczeniaczki mają śliczne mordki.

Zastanawia mnie jedno. Wszyscy obrońcy yorków bez rodowodu grzmieli tutaj, że bardzo ważnym kryterium jest cena, że muszą kupować yorki bez metryki, bo rodowodowe są za drogie.
Patrze na to ogłoszenie i oczy przecieram ze zdziwienia. 1600 zł za pieska (nie suczkę!) bez rodowodu? Ja za tyle kupiłam moją dziewczynkę z rodowodem...

Link to comment
Share on other sites

moja sąsiadka, ma taką miniarurkę, moja Keśka waży 2,9kg, ale ta miniaturka, była taka jej głowa z szyją, takie maleństwo, jak długowłosy chomik :-o

skoro im mniejszy tym ładniejszy, wreszcie przestanie je widać... tylko dlaczego, skoro są takie śliczne :multi:

Link to comment
Share on other sites

Byłam przedwczoraj u weta, blond laseczka przyszła sprawdzić, czy jej sunia "miniaturka" jest w ciąży. Maleństwo ważyło 1,7 kg, a ona chciała ją rozmnażać! Mamy jednak weta, który bez ogródek powiedział jej "Prawie zamordowała pani swojego własnego psa" i wg mnie miał rację, bo to chyba jedyny sposób by przemówić do rozsądku takim ludziom. Na szczęście[!] suczka nie była w ciąży... Ciekawe na co potrzebowała pieniędzy... Może na kolejną operację plastyczną?

Z kolei dzisiaj w centrum handlowym widziałam kolejną "miniaturkę" z lichym włosem, skołtunionym. Niósł go/ją sześcioletni chłopczyk. Podnosił za dwie łapki, wkładał do butów, kładł na półkach z z ubraniami, kilka razy spadł mu na podłogę, biedactwo próbowało uciekać, ale jak tu uciec w takim tłumie, kiedy jest sie takim maleńkim? Co na to rodzice? Spokojnie przymierzali i kupowali ubrania...


Muszę oficjalnie stwierdzić, że Szczecin to okropne miejsce jeśli chodzi o "miniaturki" i w ogóle yorki... Na każdym osiedlu kilka piesków wyprowadzanych na 5 minut wokół bloku, piesków, które służą za zabaweczki dla dzieci bądź dla dorosłych. Gdy podchodzi się do nich całe się kulą, ogonek chowają pod siebie.

Wciąż nie mogę się z tym pogodzić, mimo że prawie wszyscy powtarzają mi, że świata nie zbawię i że za dużo się Animal Planet naoglądałam. Może kiedyś będzie można coś z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...