Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedyś była w związku, dlatego suka skye ma hodowlankę, bo została przymuszona przez innych hodowców, gdy chciała kryć ją. Potem została ze związku usunięta. Przez pewien czas należała do Klubu psa rasowego, miała tam zarejestrowaną hodowlę "z Ułańskiej Zagrody". Jej nick pompeo to przydomek, który kiedys w związku zarejestrowała. Pod szyldem związku to chyba miała miot xolo, ale głowy nie dam.

Link to comment
Share on other sites

[quote]Visenna! Ksero dowodu masz se schować do torybki, ktora dostaniesz dratis![/quote]
No i ta znalazła praktyczne zastosowanie obu "niezwykle przydatnych" gratisów.
Bo jeszcze nie zdurniałam żeby psa nosić w torbie, w koncu on ma łapy a jeśli już trzeba to wystarczy mi go wziąć na ręce. Torba na psa, co za wynalazek :roll: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Visenna']No i ta znalazła praktyczne zastosowanie obu "niezwykle przydatnych" gratisów.
Bo jeszcze nie zdurniałam żeby psa nosić w torbie, w koncu on ma łapy a jeśli już trzeba to wystarczy mi go wziąć na ręce. Torba na psa, co za wynalazek :roll: :shake:[/quote]


ta cala pompeo to naprawde jest ''niezla'' ciekawe co jeszcze wymysli bo idzie jej coraz lepiej juz takie glupoty wymysla..a ja nie wiem czy smiac sie czy plakac

Link to comment
Share on other sites

a zobaczcie sobie strone ''hodowli'' pompeo co jakis czas wkleja inne fotki psow (ja juz nie wiem jak mozna tak krasc cudze zdjecia i pisac ze kopiowanie jest zabronione i pisac ze sa jej wlasnoscia ) smieszy mnie to za kazdym razem inne psy sa na zdjeciach -zero honoru ..na allegro caly czas sprzedaje yorki ciekawe skad je ma przeciez chyba suki nie rodza co chwila bo na to wychodzi skror caly czas ma non stop psy na sprzedaz

Link to comment
Share on other sites

Niestety Drogie Panie! Spóźniłyście się. Widać torby się skończyły. Jakby ktoś dla torebki szczeniaka kupował (ja na przykład czasem kupuję gazetę tylko ze względu na dodatek, na fajną płytę na przykład, czy film) to teraz tylko chihuahua jest z torbą. Byleby on się w niej nie utopił !?! [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mery']Niestety Drogie Panie! Spóźniłyście się. Widać torby się skończyły. Jakby ktoś dla torebki szczeniaka kupował (ja na przykład czasem kupuję gazetę tylko ze względu na dodatek, na fajną płytę na przykład, czy film) to teraz tylko chihuahua jest z torbą. Byleby on się w niej nie utopił !?! [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR][/quote]


moze niech kiosk otworzy :eviltong: zenua na maxa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][FONT=Lucida Console][COLOR=RoyalBlue]Przy okazji przywitam się na forum, jestem nowa :)
Pompeo, jakim cudem york z rodowodem może mieć 1 kg? Chyba że "miniaturka" ale takie co [U]NIE ISTNIEJE.[/U] Mi się wydaje że kłamiesz z tekstem że twoje psy mają rodowód... To jest straszne co te pseudohodowle wyrabiają. Nic tylko tysiące w kieszeni....Kasa najważniejsza!
Mam pytanie do nane - ty masz hodowlę yorków prawda? W jakiej cenie masz yorki? Bo ja jeszcze nie mam yorka a chciałabym rodowodowego ale są same po 2700-3000 a ja szukam oferty max. 1900 zł....[/COLOR][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkfanka']Przy okazji przywitam się na forum, jestem nowa :)
Pompeo, jakim cudem york z rodowodem może mieć 1 kg? Chyba że "miniaturka" ale takie co [U]NIE ISTNIEJE.[/U] Mi się wydaje że kłamiesz z tekstem że twoje psy mają rodowód... To jest straszne co te pseudohodowle wyrabiają. Nic tylko tysiące w kieszeni....Kasa najważniejsza!
Mam pytanie do [B]nane - [/B]ty masz hodowlę yorków prawda? W jakiej cenie masz yorki? Bo ja jeszcze nie mam yorka a chciałabym rodowodowego ale są same po 2700-3000 a ja szukam oferty max. 1900 zł....[/quote]


yorka z rodowodem mozna kupic juz w cenie od 1600 zl bo juz takie ceny widzialam . Zazwyczaj to ok 2000 zl

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='Yorkfanka']Przy okazji przywitam się na forum, jestem nowa :)
Pompeo, jakim cudem york z rodowodem może mieć 1 kg? Chyba że "miniaturka" ale takie co [U]NIE ISTNIEJE.[/U] Mi się wydaje że kłamiesz z tekstem że twoje psy mają rodowód... To jest straszne co te pseudohodowle wyrabiają. Nic tylko tysiące w kieszeni....Kasa najważniejsza!
Mam pytanie do [B]nane - [/B]ty masz hodowlę yorków prawda? W jakiej cenie masz yorki? Bo ja jeszcze nie mam yorka a chciałabym rodowodowego ale są same po 2700-3000 a ja szukam oferty max. 1900 zł....[/quote]
Witamy na forum :)
Widocznie źle szukasz. Ja miałam propozycje suczki za 1500zł, pieska za 1350zł Z RODOWODEM ZK ;)
Pieska kupisz spokojnie za 1500zł, suke za 1800zł :D

Link to comment
Share on other sites

Człowiek sprzedaję yorka bo... cytuję: "Witam sprzedam pieska Yorka 12 tygodni . Pieska kupiłem córce , ale zabaweczka się znudziła a ja z żoną nie mamy czasu zajmować się pieskiem .Pieska kupiłem za 1000 zł po medalowych rodzicach , ale bez rodowodu."

Ja wszystko rozumiem bo są różne sytuacje u ludzi w domach, ale gdy czytam ogłoszenia, że ktoś sprzedaję żywe stworzenie, bo mu się zwyczajnie znudziło to szlag mnie trafia!:angryy: I nieważne, czy to york czy kundelek, piesek, kotek czy świnka morska, każde z nich przywiązuje się do człowieka i naprawdę czuje! Wstyd mi za takich ludzi!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia&Max']Człowiek sprzedaję yorka bo... cytuję: "Witam sprzedam pieska Yorka 12 tygodni . Pieska kupiłem córce , ale zabaweczka się znudziła a ja z żoną nie mamy czasu zajmować się pieskiem .Pieska kupiłem za 1000 zł po medalowych rodzicach , ale bez rodowodu."

Ja wszystko rozumiem bo są różne sytuacje u ludzi w domach, ale gdy czytam ogłoszenia, że ktoś sprzedaję żywe stworzenie, bo mu się zwyczajnie znudziło to szlag mnie trafia!:angryy: I nieważne, czy to york czy kundelek, piesek, kotek czy świnka morska, każde z nich przywiązuje się do człowieka i naprawdę czuje! Wstyd mi za takich ludzi!!![/quote]


Masz racje a najgorsze ,ze dziecko bedzie takie jak rodzice bo przykladu dobrego nie ma ..jeden moral zero odpowiedzialnosci ''cos'' sie znudzi to mozna oddac z czystym sumieniem tak jak jakis przedmiot :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkfanka']
Mam pytanie do [B]nane - [/B]ty masz hodowlę yorków prawda? W jakiej cenie masz yorki? Bo ja jeszcze nie mam yorka a chciałabym rodowodowego ale są same po 2700-3000 a ja szukam oferty max. 1900 zł....[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Oops dopiero teraz zobaczyłam :oops:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Yorkfanko mogę odpowiedzieć na twoje pytanie [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]otóż szczenięta które teraz miałyśmy miały taką cenę ponieważ:

[/COLOR][/FONT][U][FONT=Courier New][COLOR=Magenta][B]1)[/B] były to szczenięta typowo wystawowe

[/COLOR][/FONT][/U][FONT=Courier New][COLOR=Magenta][U][B]2)[/B] było to krycie zagraniczne psem z tytułami, odpowiednim rodowodem a przede wszystkim zdrowy !!![/U]

[/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta][U][B]3)[/B] zawsze robimy przemyślane krycia aby działać na korzyść rasy[/U] a nie po to aby hodować Yorki które nie będą nawet go przypominać

[/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta][U][B]4)[/B] jeżeli sprzedajemy suczkę za 3000zł to mamy pewność, że nie trafi do takiej pompeo :evil_lol:[/U]
ponieważ tacy ludzie wolą kupić sobie suczkę za 1500zł i ją rozmnażać - po co wpadać w niepotrzebne koszty :diabloti:

[/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta][U][B]5)[/B] nie każdemu sprzedajemy szczeniaka[/U] :shake:

[/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta][U][B]6) [/B]matka również posiada tytuły[/U] a nie tylko zwykłą "hodowlankę" :razz:

[/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta][U][B]7)[/B] szczenięta w naszym domu są okazjonalnie[/U] ponieważ nie zawsze mamy czas aby poświęcić im więcej uwagi niż nawet one tego potrzebują dlatego zawsze wybieramy moment odpowiedni na szczenięta często suczki pomimo cieczek nie są kryte z różnych względów ;)

[/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]...

[/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]dużo by tego wymieniać
widzisz my w domu mamy takie głupie podejście, że śpimy przy kojcu przez 7 tygodni aby mieć pewność, że wszystko jest w porządku w nocy robimy dyżury i całą noc ktoś przy maluchach czuwa
nie wspominając już o ich rozpieszczaniu, sprzątaniu codziennie kojca, czesaniu, karmieniu a przede wszystkim o dawaniu MIŁOŚCI aby wiedziały, że warto zaufać człowiekowi ;)
[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']nane i to co napisalas bardzo mi sie podoba zeby wiecej hodowcow myslalo tak jak ty[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]hodowcy cenią swoje szczenięta nie dlatego żeby na nich zarobić ale przede wszystkim aby mieć pewność, że suczka nie trafi do pseudohodowli :shake:[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

"sprzedam 5cio miesięcznego psa rasy YORKSHIRE TERRIER miniaturka. Piesek jest jak najbardziej zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony. Wszystko co kupiłam mu do tej pory tj. legowisko, smycz automatyczna, miska, zabawki , specjalna butelka na wodę z której można poić pieska na spacerach oraz szczotkę do czesania daję GRATIS! wartość tych przedmiotów wyn. 200 zł.
Carlos (tak ma imię nasz piesek) ma 5 miesięcy, i choć to nadal szczenię to możesz mieć pewność, że to York a nie jakiś kundel. (jeśli kupujesż 6cio czy 7mio tygodniowe maleństwo to musisz liczyć się z tym, że niekoniecznie wyrośnie z niego pies za którego zapłaciliście. Nie wiesz czy staną mu uszy i co najgorsze czy przeżyje do końca kwarantanny która trwa pierwsze trzy miesiące życia psa!!!)
Nasz piesek ma to już wszystko za sobą! Ba! nawet więcej! Bo nie siusia już w domu!!!
Więcej informacji dotyczących pochodzenia Carlosa, wagi jego rodziców oraz powodu dla którego zmuszona jestem go oddać podam telefonicznie.
UWAGA!!! KONIECZNIE ZADZWOŃ ZANIM WCIŚNIESZ "KUP TERAZ" 886-444-275
CENA ZA SZCZENIĘ TO JEDYNE 700 ZŁ!!! JA SAMA ZAPŁACIŁAM ZA NIEGO W HODOWLI 1100 ZŁ. (dodam ze nie są to puste informacje. to można sprawdzić!!!) [B][SIZE=4]ponieważ zależy mi na tym aby szybko pozbyć się Carlosa[/SIZE][/B] - cena musi być niższa niż gdzie indziej - to oczywiste :)
Odbiór tylko osobisty w Krakowie."


Słuchajcie albo ja jestem przewrażliwiona albo ludzie ZWARIOWALI!!!LUDZIE PIES TO NIE ZABAWKA!!!POZBYĆ TO MOŻNA SIĘ ZEPSUTEJ LALKI ALE NIE ZWIERZĘCIA KTÓRE CZUJE I KOCHA!!!UCH!!!:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...