Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

[quote name='Agata_B'][B]bajadera - [/B]Wiem, r=r, ale chciałabym zobaczyć jakby ona się usprawiedliwiała.[/quote]
Agata, przecież już widziałaś - spójrz na jej ostatnie dwa posty w tym wątku i tu:[COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]
Kłamie w żywe oczy, próbuje robić z siebie ofiarę - to osoba bez skrupułów, która zrobi i powie wszystko, żeby nie tracić klientów i zarobku na swojej fabryce psów. Po co mamy to czytać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Agata_B

Tak, wiem.
Ale czy pseudohodowca nie moze się wypowiadać na tym forum?
Ona nic nie napisała takiego, nie przeklinała.
Znam wielu pseudohodowców na tym forum i jakoś nie są zbanowani.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red]Jest jak jest i tak zostanie. Lepiej unikać większych awantur a takie na pewno by były gdyby większa liczba użytkowników dowiedziała się, że pompeo udziela się na forum.

Dobrze wiecie co się działo z bialeyorki. Więcej pisać nie trzeba:cool1:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki'][COLOR=Red]Jest jak jest i tak zostanie. Lepiej unikać większych awantur a takie na pewno by były gdyby większa liczba użytkowników dowiedziała się, że pompeo udziela się na forum. [/COLOR]

[COLOR=Red]Dobrze wiecie co się działo z bialeyorki. Więcej pisać nie trzeba:cool1:[/COLOR]
[/quote]

Niby co się ze mną działo to chyba tylko twój wymysł.To że hoduje psy bez rodowodu nie oznacza że dzieje im sie jakakolwiek krzywda z mojej strony.To tylko wasz wymysł na ten temat .Nikt tu nie napisła że moje psy sa chore albo że mieszam wszystkie rasy ze sobą to jest czyste szkalowanie mojej osoby.Jesteś moderatorem tego forum więc dbaj więcej o dobro urzytkowników a mniej ich krytykuj.

Link to comment
Share on other sites

białeyorki chodzi mi o zainteresowanie Twoją osobą i ogólne zamieszanie w temacie o Biewerach. Nikt nigdy nie pisał o warunkach panujących w Twoim domu itd. Pompeo ma więcej przeciwników niż kto inny na forum, dlatego wierz mi rozpętałaby się wojna, a tego My moderatorzy wolimy unikać.

Mam nadzieję, że rozumiecie;)

Przecież wszyscy chcemy, żeby panowała miła atmosfera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']białeyorki chodzi mi o zainteresowanie Twoją osobą i ogólne zamieszanie w temacie o Biewerach. Nikt nigdy nie pisał o warunkach panujących w Twoim domu itd. Pompeo ma więcej przeciwników niż kto inny na forum, dlatego wierz mi rozpętałaby się wojna, a tego My moderatorzy wolimy unikać.

Mam nadzieję, że rozumiecie;)

Przecież wszyscy chcemy, żeby panowała miła atmosfera[/quote]

mysle ,ze wszyscy wiedza o co chodzi i rozumieja

Link to comment
Share on other sites

Spójrzcie na ta aukcję:angryy:
[URL]http://www.allegro.pl/item228835483_slodka_miniaturka_york_shire_terier_.html[/URL]

"[SIZE=5]książki opisują rasę yorków jako psy zabawki iż można z nimi zrobić prawie wszystko a one się nie sprzeciwstawią"

[SIZE=2]I kolejna [URL="http://www.allegro.pl/item229670999_york_yorkshire_terrier_sprzedam_psa_1_5_rocznego.html"]tutaj[/URL] Czyżby się znudził, albo nie daje miotów, a może za duży do krycia skoro wiele psów waży do 1,3kg:angryy:
[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

"[SIZE=5]2 miesięczny szczeniaczek jest słodziutką żywą zabaweczką. " [/SIZE]
[SIZE=5][SIZE=2]Co za sku****** :angryy: Normalnie nie mogę wytrzymać. Takiego jakbym dorwała do :mad: :angryy:[/SIZE] [/SIZE]
[SIZE=5][SIZE=2]Napiszę do niego nie kulturalnego meila![/SIZE] :angryy: [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]wspaniała zabaweczka po prostu cudowna:angryy::angryy::angryy: takie to małe jak sie zwinie w kuleczkę to można jak piłką nim pozycać, a jak się znudzi to posiedzi tygodniami na półóeczce dla ozdoby[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkorange]A psiak z tego ogłoszenia[/COLOR][/B] [URL]http://www.allegro.pl/item229670999_york_yorkshire_terrier_sprzedam_psa_1_5_rocznego.html[/URL] wygląda [B][COLOR=darkorange]jak mój Baks[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]może ja tez mojego Baksa sprzedam bo jest za duży na yorka i nie ma rodowodu i jest kastratem więc młodych po nim nie będzoe???:shake:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

numer 1 - zanim weźmiesz psiaka, zastanów się, czy masz czas na pielęgnację... czy masz czas się nim zajmować! [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR] zwróciłyśmy z mamą uwagę, ale 3 piechów mieć nie możemy, a rozdzielać kruszynki - nieludzkie.

[COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]nie wygląda zachęcająco :shake:

niby zwraca się uwagę, na potrzeby [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR], ale jednak "najmniejszy na allegro". nie wiem, co myśleć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']numer 1 - zanim weźmiesz psiaka, zastanów się, czy masz czas na pielęgnację... czy masz czas się nim zajmować! [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR] zwróciłyśmy z mamą uwagę, ale 3 piechów mieć nie możemy, a rozdzielać kruszynki - nieludzkie.

[COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR] nie wygląda zachęcająco :shake:

niby zwraca się uwagę, na potrzeby [COLOR=Red]linki usunięte [/COLOR]ale jednak "najmniejszy na allegro". nie wiem, co myśleć.[/quote]
Nie mów, że rozważasz te oferty pseudohodowców :crazyeye: :angryy: .
Przecież wcisną każdą ckliwą gadkę, żeby przekonać do zakupu. Jeszcze o tym nie wiesz???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chanelle'][COLOR=dimgray]Brak słów.[/COLOR]
[COLOR=dimgray]Zgłosiłam naruszenie zasad w aukcji, gdzie yorki nazwane są żywą zabaweczką.[/COLOR]
[COLOR=dimgray]A druga aukcja - dwie suczki w cenie jednej? Co za okazja dla "pseudohodofcufff"[/COLOR][/quote]

Na sprzedaż wystawione są 2 suczki a każda z nich za 1250, wiec nie wiem czy będzie je tak łatwo sprzedać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=#ff16d0][CENTER]p.s. prosze nie pytac !! nie sprzedam psa za 500zl !!! I nie oddam za darmo...to pies odchowany!! ze wszystkimi szczepieniami. [/CENTER]
[CENTER]Karmiony najlepsza karma EUKANUBA a nie sciepami z obiadu.[/CENTER]

[COLOR=Black][SIZE=3]Na stronie aukcji, gdzie kobieta sprzedaje 1,5 rocznego pieska.
koszmar... :roll: oDSPRZEDAJE WŁASNEGO PSA i nie ważne jej jest w jakie ręce trafi, ważne za ile.. :angryy:
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']numer 1 - zanim weźmiesz psiaka, zastanów się, czy masz czas na pielęgnację... czy masz czas się nim zajmować! [COLOR=Red]linki usunięte [/COLOR]zwróciłyśmy z mamą uwagę, ale 3 piechów mieć nie możemy, a rozdzielać kruszynki - nieludzkie.
[/quote]

Też wyłapałam te sunie. W innych przedmiotach sprzedającego jest jeszcze dorosły pies:cool1:

Gdyby nie rodzice od razu bym je brała, razem z psem:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='GosiaNatalka']A te uszy mowią wszystko:crazyeye:[/quote]
No niby tak, ale taka jedna osoba na forum (która z resztą już tu się nie dziela od roku) też miała yorka z takimi uszami a nawet bardziej klapłymi i te uszka ładnie się podniosły, tylko przez jakiś czas wydawały się za duże, ale gdy sunia skączyła roczek to wszystko się "wyrównało".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...