Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co do uszu yorkow moga mec klapniete choc powinny byc stojace ale powinny stanac najpozniej w wieku 3-4miesiecy. Wiekszosc szczeniaczkow ma uszka klapniete.Jest kilka sposobow na to by uszka nie byly klapniete a stanely i wygldaly jak odwrocona litera V!
Wiec sugerowanie sie uszkami nie wiele mowi o tej rasie ich mozna ropoznac po innych szczegolach!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bascha.p']co do uszu yorkow moga mec klapniete choc powinny byc stojace ale powinny stanac najpozniej w wieku 3-4miesiecy. Wiekszosc szczeniaczkow ma uszka klapniete.Jest kilka sposobow na to by uszka nie byly klapniete a stanely i wygldaly jak odwrocona litera V!
Wiec sugerowanie sie uszkami nie wiele mowi o tej rasie ich mozna ropoznac po innych szczegolach![/QUOTE]
chodziło nam o to, że uszy były za duże.

Agata, mi właśnie ta zarośnięta :razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='PositiveThought']chodziło nam o to, że uszy były za duże.

Agata, mi właśnie ta zarośnięta :razz:[/quote]
No mówię że zarośnięta.
[quote name='"Agata_B"']Są naprawdę piękne :loveu:
Który Ci się najbardziej podoba?
Mi sunia [B]nie ostrzyżona[/B] :loveu:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mery']Aaliyah1981! Zauważ, że to nie jedyny piesek na sprzedaz tej osoby. Suczka 8-mio miesięczne, którą Ci ludzie sprzedają wygląda mi na zdjęciu na smutną. [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR][/quote]

mery masz racje sunia z tego pierwszego linka na 2-gim foto wyglada wrecz na przestraszona bo odwraca zwrok a psy chyba tak robia gdy nie chca spowodowac agresji
mnie zaszokowala tresc tego pierwszego ogloszenia , ktore wkleilam jako pierwsze ..a zupelnie nie zauwazykam tej suni ..ale wyglada na to ,ze sprzedaja pieski bo moze przestala im sie oplacac pseudohodowla
[CENTER]
[COLOR=darkgreen][B]p.s. prosze nie pytac !! nie sprzedam psa za 500zl !!! I nie oddam za darmo...to pies odchowany!! ze wszystkimi szczepieniami. [/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B]Karmiony najlepsza karma EUKANUBA a nie sciepami z obiadu''.- doslownie dramat[/B][/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mery']Aaliyah1981! Zauważ, że to nie jedyny piesek na sprzedaz tej osoby. Suczka 8-mio miesięczne, którą Ci ludzie sprzedają wygląda mi na zdjęciu na smutną. [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR][/quote]

Smutną i zastraszoną, przypłaszczona do powierzchni, ogonka nie widać. Szczenie z drugiej aukcji też jakieś takie jakby wystrachane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Visenna']Smutną i zastraszoną, przypłaszczona do powierzchni, ogonka nie widać. Szczenie z drugiej aukcji też jakieś takie jakby wystrachane.[/quote]

po fragmencie z aukcji jaki wam tu wlepilam to nie wydaje mi sie aby zwierzeta tej osobwy byly dobrze traktowane ... tylko jak pomoc ???jesli sie nie myle to ona rozmnaza lub rozmnazala yorki bo wczesniej sprzedawala pieska teraz sunie i ten szczeniak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mery']Aaliyah1981! Zauważ, że to nie jedyny piesek na sprzedaz tej osoby. Suczka 8-mio miesięczne, którą Ci ludzie sprzedają wygląda mi na zdjęciu na smutną. [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR][/quote]

Wystarczy zerknąc na te leżące uszy i już widać, że coś jest nie tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GosiaNatalka']Tak naprawdę to są tylko domysły. Osobiście mam psiaka ktory nie lubi aparatu i na zdjęciach wychodzi przestraszony.[/QUOTE]

Wlasnie chcialam napisac to samo. Ale fakt, faktem jezeli wystawia ktos psa na aukcje to moglby zrobic jakies fajne zdjecia a nie fotografowac zmeczona bidule :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GosiaNatalka']Tak naprawdę to są tylko domysły. Osobiście mam psiaka ktory nie lubi aparatu i na zdjęciach wychodzi przestraszony.[/quote]

Mam nadzieje ,ze masz racje tylko z opisu tamtej aukcji to raczej ta osoba nie jest milosnikiem zwierzat bo sposob jaki zredagowala tekst budzi u mnie bardzo mieszane uczucia:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mery'][COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]
NOWOŚĆ teraz do jorków dołączana jest torba. Tak jak do Tiny, Naj, czy Twojego stylu.... Ciekawe kiedy jorki będą z filmem / hihi[/quote]

noooooooooo aukcja pompeo wiec mnie nic juz nie dziwi najpierw podkradanie cudzych zdjecia (co mozna zaobserwowac na jej stronach ) -caly czas zmienia fotki na inne (niestety rowniez nie swoje ..a teraz gratisy :cool3: ''czysty'' biznes

Link to comment
Share on other sites

to jest dobre:

"Rodzice z rodowodem
matka wystawowa suka HODOWLANA
OJCIEC nie wystawiany
KAżDY DOSTANIE KSERO RODOWODU RODZICóW"

Z aukcji pompeo.
A na cholere mi ksero rodowodu rodziców? Mam se na scianie powiesic czy tyłek podetrzeć, bo tylko do tego się to ksero nadaje? Tfu, nawet nie, bo papier za twardy...:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...