Jump to content
Dogomania

filonek_bezogonek

Members
 • Content Count

  1,819
 • Joined

 • Last visited

About filonek_bezogonek

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/22/1982

Contact Methods

 • AIM
  5464136
 • Website URL
  http://www.vintoyra.com.pl
 • Skype
  vintoyra

Converted

 • Biography
  miłośnik pomeranianów
 • Location
  ŁÓDŹ
 • Interests
  kynologia, aquascape, hodowla krewetek słodkowodnych karłowatych,
 • Occupation
  aplikant radcowski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. filonek_bezogonek

  Małgorzata Lorenc

  Przy wyborze NAJLEPSZEGO DOROSŁEGO [U]PSA[/U] wybiera SUKĘ.
 2. filonek_bezogonek

  CAC Kalisz,12.06.2011.

  dawno CIę nie było "widać" Jacku :) Fajnie, że będziesz w Kaliszu. Pozdrawiam
 3. filonek_bezogonek

  Literatura dotycząca ruchu

  Poniżej ciekawa lektura :) Polecam nie tylko asystentom kynologicznym i studentom weterynarii ale przede wszystkim nam - hodowcom. W końcu odpowiadamy za to co wyhodujemy. A niestety zaobserwowałam, że niektórzy hodowcy nie zdają sobie kompletnie sprawy z tego, że ich pies porusza się nieprawidłowo. Miłej lektury: [URL]http://cal.vet.upenn.edu/projects/saortho/chapter_91/91mast.htm[/URL] [URL]http://www.oricomtech.com/projects/legs.htm[/URL]
 4. filonek_bezogonek

  Nowy pomeranianek

  Myślę, że Renata wstawi zdjęcia ... ale sami rozumiecie, że okres przedświąteczny nie służy robieniu zdjęć, gdy ma się pełne ręce roboty, same obowiązki i permanentny brak czasu. Pewnie z otwarciem nowego roku coś się pojawi :)
 5. filonek_bezogonek

  Eukanuba dog show 2010

  BOB - POWERPOM HIGH PERFORMANCE :) Ulka - ale Cie pewnie duma rozpiera, że masz psa z tej hodowli :) [URL]http://www.akc.org/nationalchampionship/show/detail.cfm?layoutType=pop§ion=detail&text_event_number=2010277101&rc=2010277101&rt=AKCREG&ri=TR68432702&rComp=AB&cdeRegion=region&descCountry=country[/URL] WYNIKI: [URL]http://www.akc.org/nationalchampionship/show/index.cfm?section=breed_results&text_event_number=2010277101&breed_selection=POM&ax=get_breed_data&ct=131[/URL]
 6. [quote name='J.G'][COLOR=Purple][B][SIZE=4]Brawo:klacz::klacz::klacz: Gratuluję bardzo serdecznie:laola: [/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2][COLOR=Black]Marta zrobienie każdego championatu to nie "kaszka z mlekiem" wkrótce sama się o tym przekonasz;) a [B]championat SK,H,LT,D,A... jest szczególnie trudno zrobić bo zawsze w tych krajach jest duża konkurencja,roczny odstęp czasowy i duża ilość CAC-ów.[/B] Ale również zazdroszczę bo mam zaczęte te championaty ale czy je zakończę? [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] właśnie o tym mówię:) , że nie jest to championat RYbitwy, Sitwy i Zjednoczonych Emiratów Arabskich gdzie pojawia się jeden przedstawiciel rasy.
 7. znalazłam coś z Nitry: [url]http://www.pomeranian.cz/nitra2010.htm[/url]
 8. Gratulacje , imponujące championaty :) ZAZDROSZCZE, bo zdobycie ich to nie taka kaszka z mleczkiem. JJ wykazał swoją wartość hodowlaną nie tylko jako "showman" ale i reproduktor ;)
 9. filonek_bezogonek

  BSD-Co kto wie na ten temat!

  [quote name='szpic reks'][B]Dzień dobry[/B] Pieska kupiliśmy z żoną na warszawskiej giełdzie w Łazienkach (nie wiem czy jeszcsze istnieje). Był to piesek bez rodowodu, ale[COLOR=Red][U][B] z warszawskiej hodowli na Wilanowie.[/B][/U][/COLOR] Mama była nie rodowodowa, ale jak zapewniała hodowczyni, tata był ututyłowanym reproduktorem. [/QUOTE] Ja myślę, że pojawił się tutaj inny problem... ja wiem , że nikogo za rękę nie złapaliśmy, wiele osób podaje się za hodowców sprzedając szczenięta z przysłowiowego kartonu, w ogóle nie będąc zrzeszonym w ZKwP ... ale nie po raz pierwszy spotykam się z tego typu praktyką jeśli chodzi o pomeraniany. Zastanówmy się czy wszystko OK ?
 10. filonek_bezogonek

  CRUFTS - katalogi

  Dla zainteresowanych umieszczam link do strony , gdzie umieszczone są dawne katalogi z wystawy Cruftsa :) [url]http://www.thekennelclub.org.uk/item/3158[/url]
 11. filonek_bezogonek

  Katarzyna Czarkowska (PL).

  A ja bardzo lubię Sędziego K. Czarkowską . Moim zdaniem sędziuje całą V gr z wielkim zaangażowaniem. (żeby też innym psom się tak chciało). Zna dokładnie wzorce :) I sędziuje pod względem zgodności z wzorcem a nie wydumanej teorii o rasie ... Jest to już 4 sędzia (obok s. Jakubowskiego, s. Staniszewskiej i S. Augustyniak) w stosunku do których mogę powiedzieć krótko - RESPECT !!
 12. filonek_bezogonek

  European dog show 2010

  [quote name='J.G']Marta dziękuję,bardzo fajne filmiki na których bardzo dużo można zobaczyć.[/QUOTE] ucieszylam sie ze to znalazlam w necie .... to taka mala pocieszanka dla tych co nie mogli byc :)
 13. filonek_bezogonek

  European dog show 2010

  znalazłam filmy z wystawy: [url]http://www.youtube.com/watch?v=VJ4cpLpn-Hs[/url]
 14. filonek_bezogonek

  CAC Zabrze,17.10.2010.

  a jak Twoje wrażenia z wystawy ?
 15. filonek_bezogonek

  CAC Zabrze,17.10.2010.

  Dziękuje za stawkę i wyniki Gratulacje ;) a jakieś zdjęcia będą ?
×