Jump to content
Dogomania

bachar

Members
 • Posts

  742
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.z-palacu-cesarza.j.com.pl

Converted

 • Location
  śląsk

bachar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Dlaczego są w okresie kiedy jestem goła i wesoła (to nie do końca) :(
 2. Używał ktoś tej maszynki? [url]http://germapol.istore.pl/pl,product,18940956,andis,agrv,power,groom,profesjonalna,maszynka,do,strzyzenia,5,biegow.html[/url] Jestem na etapie wymiany i zastanawiam się jak ona się ma do dwubiegowego AGC
 3. Ja tam nie pieję :angryy: Psy nie mogły zejść z koca (na szczęście piknikowego / podbitego folią), bo łapy po kostki mokre. Klękając przy psie na ringu miało się mokre kolana. Ciepło może i było temu co tam mignął przez pięć minut. Ja na nieszczęście zapomniałam wziąć kurtki z samochodu, bo na zewnątrz 22 st i po czterech godzinach na lodowisku do Warszawy się nie umiałam rozgrzać w samochodzie :(
 4. Plan sędziowania [URL]http://www.zkwp.bialystok.pl/wystawy/2013_Bialystok_plan.pdf[/URL] Spis wystawców [URL]http://www.zkwp.bialystok.pl/wystawy/2013_Bialystok_wykaz.pdf[/URL]
 5. [quote name='panbazyl']a masz jedynkę czy dwójkę? (ja chyba jedynkę wzięłam, ale nie jestem do konca pewna :evil_lol: )[/QUOTE] Ja mam "trójkę", bo z dzieciarnią muszę jechać.
 6. Ja sobie zarezerwowałam w powyższym i tak mnie za ludzką sztukę wyjdzie 50 zł
 7. [quote name='panbazyl']dzięki. dzwonię do nich ale na razie nikt nie odbiera.... nic to - potem znów zadzwonię :) editt - już zamówione :) 2 noce jesteśmy w B-stoku :)[/QUOTE] W jakiej cenie jest powyższy nocleg - interesuje mnie pokój 1-2 osobowy?
 8. Nazwisko do publicznej wiadomości, bo ja z kolei znam takich, którzy dążą do ukarania winnej.
 9. "YOREX" - wystarczy pooglądać zdjęcia i porównać adres z listą reproduktorów o/warszawskiego
 10. [quote name='GosikS']Jedzie ktoś może ze Śląska? Szukam transportu dla mnie i 1 psa niedużego. Dokładam się oczywiście do paliwa.[/QUOTE] Ja jadę z okolic Katowic - dokładnie z Mysłowic (okolice przecięcia A4 i S1)
 11. Obiło mi się o uszy, że ww. hodowczyni złożyła rezygnację z członkostwa w związku (oczywiście nie jest to oficjalna informacja) - w związku z czym ZKwP praktycznie nie ma już narzędzi do ukarania jej. Pozostaje tylko sąd.
 12. [URL]http://pogotowiedlazwierzat.pl/interwen/250-sprzedawali-psy-z-chlewa-.html[/URL]
 13. To jest hodowla należąca do nowo powstałego stowarzyszenia - [h=1]ZWKIPR[/h]
 14. [quote name='Tengusia']przepraszam za off :Rose: W imieniu mojej koleżanki: potrzebny jest transport Kraków, Wieliczka - Katowice dla kociaka w transporterze w ten weekend (15-16 czerwca) koleżanka musi jechać razem z kotem (musi podpisać umowę adopcyjną na miejscu) więc potrzebne jest miejsce dla kota i dla jednej dorosłej osoby ... sprawa PILNA ... w razie czego proszę o kontakt bezpośrednio z koleżanką gg 5236071, tel 693542793[/QUOTE] Będę jechała z Krakowa w okolice Katowic 16.06, ale raczej popołudniu, bo oceny zaczynają mi się ok. 12.
×
×
 • Create New...