Jump to content
Dogomania

Kaladan

Members
 • Content Count

  894
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

3 Followers

About Kaladan

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Połaniec & Lublin
 1. Serdecznie zapraszam na bazarek cegiełkowy, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup ocieplonych bud dla psiaków z przytuliska w Opalenicy: http://www.dogomania.pl/forum/threads/233549-Bazarek-cegiełkowy-na-budy-dla-psiaków-z-przytuliska-w-Opalenicy-(do-25-11-22-00)

 2. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/29117-waga-i-wzrost-yorka[/url] poczytaj sobie, tu masz przykłady wagi i proporcji
 3. Informujemy że Kropka z Buska, którą wzięliśmy na tymczas zostaje u nas na stałe :) Wiedziałam że tak to się skończy :evil_lol:
 4. Pies jednak zwierzęciem stadnym dla którego liczą się więzi i stabilizacja, zamiana stada, miejsca które zajmował w hierarchii zawsze jest związane ze stresem. Inna sprawa, że różne psy różnie sobie z tym radzą i w różny sposób przystosowują. Dla mnie pies to nie maszynka hodowlana czy wystawowa tylko członek rodziny i nie popieram wypożyczania psów, bo to na pewno nie jest dla nich sytuacja komfortowa.
 5. strasznie szybko rosną, cudne robaczki :)
 6. Dziewczyny nie znalazłam nigdzie wątku gdzie by było dużo fot psów z przytuliska. Macie jakieś psy w typie rasy? Wiem że jest jeszcze jeden benek. Nie ma nic w typie setera? Powiadomiłabym adopcje seterów.
 7. Podnoszę. a to nie jest bardziej pointer niż bokser?
 8. tak, jest u nas na tymczasie, koło Połańca
 9. Zapraszam na bazarek wielkanocny :smile:

  jaja1.jpg

 10. [quote name='abero']Super wieści! bardzo się cieszę, że okazała się takim bezproblemowym psiakiem. Może jak znajdzie domek, skusicie się na jej kolegę z Buska? ;-)[/QUOTE] Przyznaje że myśleliśmy o tym, nawet rozmawialiśmy wczoraj o nim ;) Zobaczymy jak się to wszystko potoczy. Trochę się boimy brać psa na tymczas bo nasz Rubid jest niekwestionowanym przywódca stada i właścicielem dziewczyn ;) Dlatego chętniej suki. Co prawda mieliśmy kiedyś psa na DT ale był młody i Rubid go jeszcze lekceważył.
 11. Hej dziewczyny, Kropka pozdrawia z DT : [url]https://picasaweb.google.com/KaladanFCI/Kropka[/url] :)
 12. Zgodnie z obietnicą zdjęcia Kropki: [url]https://picasaweb.google.com/KaladanFCI/Kropka[/url] Jest super dziewczynką bez cienia agresji. Dogadała się z moimi seterami oraz z yorkiem, bawią się razem. Jest coraz śmielsza, także do tych których widzi pierwszy raz. Bez problemu daje sobie zaglądać do mordy czy zakrapiać oczy (ma mocno zaczerwienione). Za nami już pierwsze spacery, na razie na smyczy. Pierwsze dwa dni spędziła w kojcu, teraz do dyspozycji ma całe podwórko. Do domu wchodzi bardzo nieśmiało, czasem położy się w korytarzu ale zaraz wychodzi. Ukradła 2 udka indycze z kuchni ale ładnie dała sobie odebrać bez szemrania ;) Teraz czeka nas kąpiel (śmierdzi!) i sterylka. Pozdrawiamy!
×
×
 • Create New...