Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nadzieja']a to pompeo ogloszenia?????[/quote]
Nie te akurat nie. Chodziło mi o same pierwsze, bo dotąd wtedy wątku nie doczytałam...
A te ostatnie, "czarne yorki" - równie pięknego kundelka dostaniemy za darmo w schronisku...

Link to comment
Share on other sites

Niedawno widziałam Chiny Japońskie na allegro po 750 zł z rodowodem. Jeśli ktoś chce pieska ozdobnego to takiego też by mógł kupić i miałby pewność, a niektórzy kupują po 1300 zł b/r. To jest dla mnie, oczywiście nieobrażając nikogo, głupota.

Link to comment
Share on other sites

Niewiem jak tak można, ale jest coraz wiecej ogłoszeń typu ,, ...York super miniaturka, bez wad genetycznych...". Przecierz tacy ludzie to mordercy! :mad: Oni skazuja te biedne psiaki na żywot kalek!!!


Kocham Yorki i niedam ich krzywdzic! :Dog_run: :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

o ile pamiętam to to był właśnie temat o 'hodowli' Pompeo, prawda?

chciałam Wam tylko powiedzieć, że dziś widziałam pieska urodzonego i wychowanego w Łodzi, właśnie u tej pani. spodziewałam się czegoś gorszego po tych opowieściach. Tosia, bo tak się nazywała jest ślicznym, prawie dwuletnim urwiskiem. ma śliczną mordkę, stojące uszy, nie jest jeszcze do końca wybarwiona i [UWAGA!] nie jest 'miniaturką'. rozmiarowo jest podobna do Aidka, cięższa od niego nawet...

Link to comment
Share on other sites

Pompeo ma swoje rasowe yorki i skupuje cale mioty od hodowcow!! Wiec najwidoczniej ta slicznota byla po jej rasowych psach.
A jezeli skupuje cale mioty od hodowcow to nigdy sama pewnosci niema co z tego wyrosnie,bo to tak jest kupic za 300 a sprzeda za 1000 tak to jest w posrednictwach:shake:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z pompeo na gg.Co za kobieta kłamie jak z nut.:angryy:Chce 900 za kundla[yorka z chihuahuą]widać na pierwszy rzut oka. Czy jest chihuahua:mad: umaszczenia srebrno złotego???Mówie wam wygląda jak mini yorek [są słotkie ale prawie 1000 za kundla i nie wiadomo ile przeżyją ]Ona specjalnie poi je alkoholem aby były mniejsze!!!Straszna kobieta:shake:




[U][I][B] [url]WWW.MUSHING.VDD.PL[/url] nowe zaprzęgowe forum:multi:[/B][/I][/U]

Link to comment
Share on other sites

UWAGA!!
Pompeo wystawiła psa do licytacji i widzę, że dużo chętnych jest na niego.
Dziewczyny, wysyłajcie maile z linkiem do tej strony osobom które licytują!!
[URL="http://allegro.pl/item197006143_yorki_sliczny_szczeniaczek_bcm_okazja_od_1zl_.html"][COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...