Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zobaczcie sobie na allegro jakie pani p***** dała piekne biefferki :stupid: No naprawde te szczeniaki wygladaja na biefferki. Juz nie wspominajac jakiego fajnego yorka ma na swojej stronie "psów rasowych" w dziale bodajze, pieski w nowych domkach. Sama robi z siebie posmiewisko, szkoda tylko ze z szkodą dla psow i oszukanych ludzi..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Megula']Zobaczcie sobie na allegro jakie pani p***** dała piekne biefferki :stupid: No naprawde te szczeniaki wygladaja na biefferki. Juz nie wspominajac jakiego fajnego yorka ma na swojej stronie "psów rasowych" w dziale bodajze, pieski w nowych domkach. Sama robi z siebie posmiewisko, szkoda tylko ze z szkodą dla psow i oszukanych ludzi..[/quote]


prawda na jej stronie co rusz pojawiaja sie inne zdjecia psow (dziwne widocznie jak ja ktos zdemaskuje ,ze to nie jej spy zaraz wstawia inne) a szczeniaki z allegro to nawet odrobine nie sa podobne do biewera ..szkoda slow:shake:

a juz mnie rozmbawila stwierdzeniem ''pisemna gwarancja''

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']prawda na jej stronie co rusz pojawiaja sie inne zdjecia psow (dziwne widocznie jak ja ktos zdemaskuje ,ze to nie jej spy zaraz wstawia inne) a szczeniaki z allegro to nawet odrobine nie sa podobne do biewera ..szkoda slow:shake:

a juz mnie rozmbawila stwierdzeniem ''pisemna gwarancja''[/quote]
Widziałam tą aukcje.
Żałosne :cool1:

Link to comment
Share on other sites

A jaka piękna cena z te kundelki... :shake:

Właśnie znalazłam ogłoszenie na [URL]http://ale.gratka.pl/[/URL]
Co prawda nie dotyczy yorka, ale boksera.

[I]Śliczna co widać na zdjęciu, bez rodowodu - ale po co komu rodowód. Ma fantastyczny ogonek i białe "skarpetki",[/I]

Jest to ogłoszenie numer

Link to comment
Share on other sites

hej dzis dostalam taka oto ''mila'' wiadomosc od pompeo na moje gg

cytuje:

sluchaj no ty pindo pseudowodowca to ja nie jestem ani tez hodowca ale na dogomani wypraszam sobie pisania na moj temat jakis uwag po pierwsze dopierdalacie sie do wszytskich aukcji na allegro co jest jakies pojebane po drugie wypraszam sobie korzystac i rozpowszechniac linki po necie!! po trzecie!!moze jestes jadna z osob co chcialy kupic lub dostac psiaka za darmo !! co jest chore i moze dlatego sie tak pieklicie !! ale mniejsza oto ..
ZASTRZEGAM sobie pisanie na moj temat obrazliwych uwag i rozpowszechnianie linkow a jak to nie poskutkuje to jestescie jakies zacofane zajmijcie sie wlasnymi dupami bo wkoncu traficie na wlasciwa osobe co sie do was do*******i! i niech zobacze jeszcze jedno zdanie na moj temat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']hej dzis dostalam taka oto ''mila'' wiadomosc od pompeo na moje gg

cytuje:

sluchaj no ty pindo pseudowodowca to ja nie jestem ani tez hodowca ale na dogomani wypraszam sobie pisania na moj temat jakis uwag po pierwsze dopierdalacie sie do wszytskich aukcji na allegro co jest jakies pojebane po drugie wypraszam sobie korzystac i rozpowszechniac linki po necie!! po trzecie!!moze jestes jadna z osob co chcialy kupic lub dostac psiaka za darmo !! co jest chore i moze dlatego sie tak pieklicie !! ale mniejsza oto ..
ZASTRZEGAM sobie pisanie na moj temat obrazliwych uwag i rozpowszechnianie linkow a jak to nie poskutkuje to jestescie jakies zacofane zajmijcie sie wlasnymi dupami bo wkoncu traficie na wlasciwa osobe co sie do was do*******i! i niech zobacze jeszcze jedno zdanie na moj temat[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]mocne słowa :ban:
pompeo i tak nam nic nie zrobi :evil_lol:
kryć się i uciekać :seeyeah:[/COLOR]
[/FONT] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

O matko. To my tu musimy schrony anty P*****owe budować !!!!! Bo przyjdzie i nas [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/14/14_6_12.gif[/IMG][/URL]





[URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb096_ZNxpt237YYPL&utm_id=7924"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb096&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]:look3: [FONT=Courier New][COLOR=Magenta]uciekać kto może :nerwy:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]zastrzegać to se może [/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]:evil_lol: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]i tak nikomu nie udowodni, że pisał o niej 8-)[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Wyciągać konsekwencje to mogą oszukani ludzie.[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]okazja :cool1:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]8 kg miniaturka Jorka :cool3:
ma stojące duże uszy, wyłupiaste oczy, kolor złoty i w dodatku baaardzo piękny i długi ryjek
aaa zapomniałam dodać GARBATY z ogonkiem za dupką :diabloti:
towar dopuszczony do obrotu w Polsce :evilbat:
[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]okazja :cool1:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]8 kg miniaturka Jorka :cool3:
ma stojące duże uszy, wyłupiaste oczy, kolor złoty i w dodatku baaardzo piękny i długi ryjek
aaa zapomniałam dodać GARBATY z ogonkiem za dupką :diabloti:
towar dopuszczony do obrotu w Polsce :evilbat:
[/COLOR][/FONT][/CENTER]
[/quote]

[B][COLOR=Magenta]Nane[/COLOR][/B], coś Ci się pomyliło. To nie w tym wątku. Tu piszemy o yorkach. :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...