Jump to content
Dogomania

Ewelina & Hera

Members
 • Content Count

  919
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Ewelina & Hera

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  5522291
 • Website URL
  http://www.louneliness.dog.pl

Converted

 • Location
  Wrocław
 • Interests
  wnk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ewelina & Hera

  UNLEASHED Flyball Team zaprasza na zajęcia! (W-wa)

  Piękne zdjęcia, cieszę się, że w końcu ktoś zaczął w tym dziale pisać :). Czy jest tu ktoś z Wrocławia robiący flyball lub ktoś kto może mi doradzić gdzie się udać, aby zacząć ?
 2. Witam

  Zapraszam do przeczytania historii Szczotka teraz Amorka. Psa z szydłowieckiej ulicy. Jego droga znalazła na razie kres w domu tymczasowym. Nie jest to jakiś ogromny koszt, ale i tak jest nas za mało aby móc zapłacić za Jego pobyt i szczepienia. To piękny pies i wierzymy, że szybko znajdzie domek. Jeśli możesz wspomóż Amorka nawet niewielką deklaracją jednorazową lub stałą.

  http://www.dogomania.pl/threads/1881...om%C3%B3%C5%BC

  Bardzo dziękuję w imieniu Amorka i zapraszam do śledzenia Jego losów.

  Pozdrawiam serdecznie

  Jacek

 3. Ewelina & Hera

  numery archwialne "PP" i "MP"

  Mam prośbę, potrzebuję pilnie artykułu o wyprawie transantarktycznej, który znajdował się w styczniowym nr z 2005 r., na okładce był pies grenlandzki... bardzo proszę jeżeli ktoś ma czas i możliwośc o skan lub zdjęcie tego artykułu ;)
 4. Ewelina & Hera

  Fotografia II

  Kupiłam kiedyś taki zestaw do czyszczenia aparatu, chyba firmy hama, jest tam taki czerwony płyn do usuwania tłustych zabrudzeń, czy nadje się on do obiektywu, do tych zabrudzeń których nie udało mi się wyczyścić pędzelkiem?
 5. Czy będzie coś takiego jak klasa 'przedpies'..?;)
 6. Ewelina & Hera

  Oboz agility Heroltice 27.7 - 2.8. 2009

  Mam pytanie, które to są Heroltice, bo mam kilka opcji jak szukam na mapie [url=http://maps.google.com/]Google Maps[/url]
 7. Ewelina & Hera

  Fotografia II

  Chcę kupić filtr połówkowy i zastanawiam się co jest lepsze : cokin czy taki.. zwykły, bezpośrednio na obiektyw nakładany, cokinem mozna tak jakby sterowac, a tym zwyklym nie, jaka jest jeszcze roznica..? ;)
 8. Ewelina & Hera

  Fotografia II

  Czym czyścicie swoje obiektywy, jakimś pędzelkiem..? Mam aparat zaledwie ponad 2 tygodnie i juz mam lekkie smugi kurzu(?) lub czegos innego na obiektywie...
 9. Ewelina & Hera

  Fotografia II

  A ja photoshopa posiadam :eviltong: tylko nie moge cos tego w filtrach znaleś$ć, myslalam ze jakies dodatkowe narzedzie sie instaluje...;)
 10. Ewelina & Hera

  Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Agility 2008

  Ja właśnie się zastanawiam gdzie lepiej... w sumie bliżej mam do opavy.. :cool3:
 11. Ewelina & Hera

  Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski Agility 2008

  Mam pytanie, czy ktoś jadący z Wrocławia mógłby mnie zabrać...?(oczywiście dołożyłabym się do paliwa:))
 12. Ewelina & Hera

  Canicross

  [quote name='bonsai_88']Padłam :evil_lol:... Wiem ,że to staaaary post, ale nie mogłam się powstrzymać :p No, przeczytałam cały temat :multi:. Postanowiłam zacząć z Birmą biegać :cool3:. Dlatego mam do was, profesjonalistów, pytanie... do biegu potrzebuję 3 rzeczy - pas, linka z amortyzatorem i szelki dla młodej... niestety w tym miesiącu stać mnie tylko na 2 rzeczy [w firmie, w której chcę kupić wszystko kosztuje ok 60-80 zł]... i teraz pytanie - co najlepiej kupić? Ponieważ Birma jeszcze nie zawsze wpada na pomysł z ciągnięciem [tzn. jak smycz się całkowicie napina to młoda zazwyczaj zwalnia], więc na początek chciałam kupić pas i linkę... Jednak nie wiem, czy nei lepiej byłoby jednak kupić np. pas i szelki? albo szelki i linkę? :roll:[/quote] Choć nie jestem profesjonalistą radziłabym najpierw kupić przede wszystkim szelki i nauczyć psa odrózniania - w obroży nie ciągne, a w szelkach moge... wiec jak na razie nie mozesz pozwolic sobie na caly komplet to kup linke i szelki i ucz psa ciagniecia ;)
 13. Ewelina & Hera

  Lubieszów 08.11-09.11.2008

  Mam pytanie - czy można startować tylko w jednym dniu zawodów..?
 14. Ewelina & Hera

  Wyżłowy OT

  [img]http://i36.tinypic.com/2ym64d5.jpg[/img] [IMG]http://i36.tinypic.com/2441bbr.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/1f0ad.jpg[/IMG]
 15. Ewelina & Hera

  Lubieszów 08.11-09.11.2008

  LUBIESZÓW Puchar Europy ESDRA, Puchar Polski, Liga Zaprzęgowa [B]08.11.2008 - 09.11.2008[/B] [URL="javascript:window.open('http://www.mushing.pl/system/index.php/pl/contestant/license_select/79', 'okno', 'width=780,height=600,top=10,left=10,toolbar=no,location=no,status=no,menubar=no,scrollbars=yes');void(0);"]Zgłoszenie do Pucharu Polski[/URL] • • [URL="javascript:window.open('http://www.mushing.pl/system/index.php/pl/noncontestant/register_to_tournament/79', 'okno', 'width=780,height=600,top=10,left=10,toolbar=no,location=no,status=no,menubar=no,scrollbars=yes');void(0);"]Zgłoszenie do Ligi Zaprzęgowej[/URL] [URL="javascript:window.open('http://www.mushing.pl/system/index.php/pl/samoyedcontestant/register_to_tournament/79', 'okno', 'width=780,height=600,top=10,left=10,toolbar=no,location=no,status=no,menubar=no,scrollbars=yes');void(0);"]Zgłoszenie do Pucharu Samoyeda[/URL] [U][B]SZCZEGÓŁY ZAWODÓW:[/B][/U] [B]nazwa:[/B] Puchar Europy ESDRA, Puchar Polski, Liga Zaprzęgowa [B]miejsce zawodów[/B]: Lubieszów [B]termin[/B]: 08.11.2008 - 09.11.2008 [B]Puchar Polski Puchar Europy Liga zaprzęgowa[/B] [B]klub[/B]: Cze-Mi [B]nawierzchnia[/B]: Dryland [B]klasy[/B]: A, B0, B1, B2, C0, C1, C2, D0, D1, D2, BJM, BJK, CCM, CCK, CCJM, CCJK, CCJMM, CCJMK, CCMLM, CCMLK, PSDS, PSDM, CCSSK, CCSSM [B]osoba kontaktowa[/B]: Tomasz Radłowski [B]e-mail[/B]: [email][email protected][/email] [SIZE=1]z [url]www.mushing.pl[/url] [SIZE=2]Kto się wybiera ;)?Ja bikejoring..[/SIZE] [/SIZE]
×