Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kate8828']Buahaha.... napewno obywdoje rodzicow rodowodowi tak tak...
[COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]
a ze dziecko wyszło a'la shih tzu to juz nie wiadomo sad....płakac mi sie chce jak na to patrze:mad:[/quote]

dramat a potem nie wyrosnie york i jak trafi do ludzi ktorzy nie sa prawdziwymi milosnikami zwierzat ...to moze sie to skonczyc smutnodla tej suni

cena tez zabawna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bachar']Czyli rodzice nie są "papierzaści". Dziwne tylko dlaczego nie ma zdjęć mamusi.[/quote]

Bo mamusia to urocza suczka "rasy" Shih tzu.

Ja nie wiem...mogliby przecież wystawić tego szczenieka jako shih tzu, bo do tej rasy jest bardziej podobny.
No tak, ale o połowe mniej kasy wpadłoby do kieszeni...

Link to comment
Share on other sites

A swoją drogą to Shih-Tzu są dużo tańsze od Yorków.
Z rodowodem kosztuje 1200 zł.
Może jednak hodowcy Yorków jednak przesadzają z ceną. Te wszystkie tłumaczenia o kosztach hodowli jak widzę są mocno przesadzone. Przecież koszty wystaw i pielęgnacji przy Shih-Tzu są takie same a cena połowę niższa... Raczej działa tu prawo rynku --- popyt czyni podaż.
Daje do myślenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilu']A swoją drogą to Shih-Tzu są dużo tańsze od Yorków.
Z rodowodem kosztuje 1200 zł.
Może jednak hodowcy Yorków jednak przesadzają z ceną. Te wszystkie tłumaczenia o kosztach hodowli jak widzę są mocno przesadzone. Przecież koszty wystaw i pielęgnacji przy Shih-Tzu są takie same a cena połowę niższa... Raczej działa tu prawo rynku --- popyt czyni podaż.
Daje do myślenia?[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Kupowałam pierwszego Yorkshire Terriera 10 lat temu
i cena Yorków była taka sama
piesek 2 000zł a suczka 2 500zł
a zdarzały się nawet i po 3 000zł
i jakoś wtedy ludzie nie narzekali na to, że pies z rodowodem tyle kosztuje pomimo tego, że wtedy można było za taką sumę kupić więcej rzeczy - wszystko było tańsze nawet same wystawy :cool1: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]dziwne, że teraz ludzie zaczynają narzekać :diabloti: [/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juli_s']Zobaczcie [COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]
i potem na 3 zdjecie biednej suczki "miniaturki" :'(
Jaka z niej musi być kaleka, pewnie ledwo co chodzi z tym brzuchem a moze pod koniec ciazy az do porodu wogole nie chodzila juz tylko lezala. Wyglada jak balon, o to do czego prowadzi taka miniaturyzacja!!!!! Dobrze wiem ze suka w ciazy ma ogromny brzuch ale taka mała suczka z takim wielkim brzuchem to naprawde kalectwo! Wogole co za tekst namawiajacy do kupna szczeniaków, zdjęcie obok butelki dla porownania i pokazania wzrostu. Poprostu gratuluje komuś że rozmnaza takie maleństwo które tak naprawde nie nadaje się na suczke hodowlana i wg kryteriów wogole nie powinna byc rozmnazana! :angryy:[/quote]


Usunięto zdjęcie suni w ciązy :roll:
Za to dodali drugą mamę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1']Pompeo to znana handlara :shake:[/quote]
Nie jestem żadna handlarą tylko hodowcą ..mam legalna hodowle psów rasowych zarejestrowana w Urzędzie skarbowym. Nie robie żadnemu psu krzywdy i wypraszam sobie takie traktowanie. Moje psy maja bardzo dobrze..sa pod stałą opieka weterynarza ...każdy szczeniaczek który ode mnie wychodzi jest kilkakrotnie odrobaczony ,zaszczepiony i po kwarantannie ,wszystko udokumentowane w książeczce zdrowia. Dostaje zawsze wyprawkę ,posłanie, karmę która był karmiony, zabawkę z zapachem matki. Oby wszyscy którzy hoduja psy dokładali tyle staran do wychowania młodych co ja. Sprzedaje psy bez rodowodu ale po rodowodowych rodzicach..to żadne przestepstwo. Zarzuca mi sie ze potem takie psy trafiaja do schronisk ale przeciez to tylko od ludzi zalezy i ich podajscia do swiata ,nie odemnie...w schroniskach znajduja sie takze psy z rodowodami i takie które maja tatuaz ale niestety nie maja papierka (rodowodu). Ale nie jest to wina hodowcy tylko ludzi którzy nia maja serca i skazuja psa na takie cierpienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biewerek']Nie jestem żadna handlarą tylko hodowcą ..mam legalna hodowle psów rasowych.[/QUOTE]
Tak, oczywiście :lol: . Na szczęście docieramy do coraz większej ilości ludzi z akcją edukacyjną i pozostaje coraz mniej naiwnych, których możesz nabrać na powyższe oszustwo.
:angryy:
Żegnamy zbanowaną użytkowniczkę.

Link to comment
Share on other sites

Rozi, to nie tak ! Jest pies, jaki jest. Ważne żeby był kochany ! Ale jeśli się psy rozmnaża, to niech to będą rasowe psy. Poczytaj sobie. Ja wiem o skye terrierach (bez papierów) od pompeo sprzedanych jako chore, zastraszone szczeniaki. Można [U]tu[/U] o nich na dogo poczytać. Czytałam o sznaucerkach sprzedanych przez nią z parwo (cały miot). Te podobno szczepione, zadbane mioty. Hodowla to nie tylko zgłoszenie w skarbówce ! Hodowla to właściwy dobór psów, dążenie do uzyskania jak najlepszych psów (pod każdym względem - wyglądu, zdrowia, cech psychicznych itd.). A u niej to jest produkcja pod potrzeby rynku - jest moda na małe pieski - proszę, oferujemy ! A że czasem się mix chiwawa z yorkiem zdarzy - no to co, małe to się sprzeda dla panienek, co lubia piesiunia w torebeczce nosić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Dokładnie. Pompeo ostatnio sprzedawała szorstkowłose shih tzu :roll: :mad:[/quote]

umieszczala na swojej stronie nieswoje zdjecia psow kradla je z innych serwisow (a to juz jest oszustwo bo wmawiala kupujacym ,ze to sa jej psy )
a z tego co napisal to mi sie smiac chce ..hodowla psow rasowych (szkoda ,ze bez rodowodu) i zeby nie kopiowac zdjec z jej strony bo bedzie to grozic sankcjami w sadzie (szkoda ,ze dziala to w jedna strone )po tym jak zdemaskowalysmy ja na dogomani pokradzione fotki pozdejmowala.





Rozdi nikt nie dyskryminuje ludzi psiakow bez rodowodu ale takie osoby jak pompeo naprawde nie postepuja fer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ROZI']to może wszystkich posiadaczy nierodowodowych też zbanujecie[/QUOTE]
Rozi, ja właśnie posiadam psa bez rodowodu, urodzonego w jakiejś pseudohodowli - ze schroniska.
Przepełnione schrony to własnie wynik masowej nieprzemyślanej produkcji -handlarze tacy jak pompeo/biewerek napełniają kieszenie, a bezdomność i cierpienie psów poszerzają wciąż swoją skalę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...