Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nadzieja']proponuje wystaewic negatywa[/quote]

dziewczyny zgloscie to do allegro ,ze to babsko wystawilo aukcje i wyludza pieniadze :angryy: niegatyw niestety tak jak napisala poprzedniczka mozna wystawic tylko jak sie wezmie udzial w aukcji:shake:
tylko skad ona ma fotki tego yorka czy czasem nie skopiowala tego z jakiegos innego forum

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Poczytałam Wszystkie Linki O Pompeo Ale Wczesniej Załozylam Nowy Post O Pomocy Dla Yorka , Mysle że Zdjęcia Sa Autentyczne Serce Mi Pęka Mysle że Ta Pani Na Prawde Chce Pomóc Piskowi Nie M,a Ludzi Tak Perfidnych Nigdy Na Czyimś Nieszczęciu , Szczęści I Pieniedzy Sie Nie Zazna , Ja Nie Mam Sumienia Nie Pomagac Nawt Jak Piszecie że To Oszustwo Nie Moge Obojętnie Przejść Obok Tego Naprawdę Pozdrawiam Was I Liczę że Pomożecie , Nie Musicie Lubic Tej Osoby Ale Kochacie Zwierzeta I Mysle że To Was Przekona Do Pomocy , Ja Wiem że Jak Raz Się Zawiedziemy Na Kimś To Traci Się Zaufanie, I Jak Ta Osoba Prosi O Pomoc A Zaufanie Już Straciła To Można Przejść Obojetnie, Ale Jak Ona Na Prawdę Potrzebuje Pomocy Dla Tych Piesków I Teraz Nikt Jej Nie Pomoże Bo Kiedyć Nawalila , Mysle że Pozostawiam To Dla Waszego Sumienia Ja Się Wciagnełam W Tą Akcje I Pomoge Jak Potrafie Pozdrawiam Was Ciepło

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek'][COLOR=seagreen][B]A dlaczego piszesz każde słowo z dużej litery[/B][/COLOR] [B][COLOR=seagreen]?[/COLOR][/B]:hmmmm:[/quote]

akurat mam ustawiony tak komputer jak pisze -mam taki program ale mysle że jest to taki mało znaczacy szczegół ze zamiast zainteresowac sie problemem , interesujesz sie dlaczego pisze z duzej litery nawet by mi to do glowy nie przyszlo zebym na to zwróciła uwage ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='POLA75']akurat mam ustawiony tak komputer jak pisze -mam taki program ale mysle że jest to taki mało znaczacy szczegół ze zamiast zainteresowac sie problemem , interesujesz sie dlaczego pisze z duzej litery nawet by mi to do glowy nie przyszlo zebym na to zwróciła uwage ;)[/quote]

Ja mam wrażliwe oko. Kilka stron temu napisałam co myślę o tej sprawie. Tak samo w innych wątkach o tej samej tematyce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Ja mam wrażliwe oko. Kilka stron temu napisałam co myślę o tej sprawie. Tak samo w innych wątkach o tej samej tematyce ;)[/quote]

wiesz mnie tak serce pęka jak widze takie rzeczy biedny yoreczek wiec, nie czytajac wczesniej wczesniej nic na ten temat, od razu jak zobaczyłam że psiaki potrzebuja pomocy od razu ruszyłam nawet moje ukochane naparstki z allegro wystawilam na rzecz psiaków, wiem ze duzo jest takich psów potrzebujacych ale jak bym przeszła obojetnie obok tej informacji którą przypadkowo natrafiłam zupełnie nie na dogomani to bym chyba nie mogła w lustro spojrzec , trudno nawet jezeli to nieprawda to niech zjadaja tą osobe wyrzuty sumienia juz taka jestem trudno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky']Tylko nie mamy 100% pewnosci ze ona da te pieniadze na tego psiaka :placz: :placz: I czy w ogóle ona ma u sibie tego psiaka czy nie wzieła z jakiejsc strony :(:(:(
Żeby znowu oszukac ludzi tak jak oszukuje z psiakami :([/quote]

mysle ,ze mozna to bardzo szybko sprawdzic i zweryfikowac jesli to prawda to pani pompeo nie bedzie miec nic przeciwko
ktoras z was wczesniej napisala ,ze chyba nie mozna byc takim perfidnym aby w taki sposob naciagac ludzi a ja niestety juz nieraz sie przekonalam ,ze ludzie sa zdolni to wszystkiego:-( jesli jednak sie okaze ,ze to prawda to trzeba pomoc
nadziejo dostalam twoj wiadomosc na gg

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Ludzie są zdolni do wielu rzeczy i to bardzo perfidnych...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Ja myślę żę dobrze by było gdyby ktoś kto mieszka gdzieś w okolicach pompeo zadzwonił i zapytał czy może tego biednego psiaka zobaczyć...Jeśli jest on rzeczywiście taki pokrzywdzony to nie powinna mieć nic przeciwko...inaczej znaczy że coś ukrywa...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A swoją drogą to ta osoba jest dość znana i ma raczej negatywną opinię...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Ludzie są zdolni do wielu rzeczy i to bardzo perfidnych...[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Ja myślę żę dobrze by było gdyby ktoś kto mieszka gdzieś w okolicach pompeo zadzwonił i zapytał czy może tego biednego psiaka zobaczyć...Jeśli jest on rzeczywiście taki pokrzywdzony to nie powinna mieć nic przeciwko...inaczej znaczy że coś ukrywa...[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkorange]A swoją drogą to ta osoba jest dość znana i ma raczej negatywną opinię...[/COLOR][/B][/quote]


[COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]

dziewczyny i zobaczcie to pompeo wystawila nowa aukcje , teraz pisze ,ze jest zawodowa hodowla psow rasowych (oczywiscie szczeniak jest bez rodowodu )ale nie otym chcialam pisac na samym dole napisane ,ze pieniadze za tego szczeniaka przekazane beda na leczenie tego sparalizowanego yorka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981'][COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]

dziewczyny i zobaczcie to pompeo wystawila nowa aukcje , teraz pisze ,ze jest zawodowa hodowla psow rasowych (oczywiscie szczeniak jest bez rodowodu )ale nie otym chcialam pisac na samym dole napisane ,ze pieniadze za tego szczeniaka przekazane beda na leczenie tego sparalizowanego yorka[/quote]

Tylko jest pytanie kto to udowodni ze rzeczywiscie pieniazki trafiły tam gdzie podaja.Jakos jestem mocno sceptyczna a poza tym nie mam dobrej opinii o tej pani i jestem nieufna.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red]linki usunięte[/COLOR]

Wiemże to nie yorki tylko chihuahua, ale tez POMPEO. A zdziwiło mnieto że dostępne jest kilka kolorów...
... co ona ma chihuahua i każdy jest w innym kolorze???
Dziwne...
... i dotego 3 różne wagi do wyboru :o
AhA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']A ja mam wrażenie, że pani pompeo czyta ten temat...
Zauważyliście? Ktoś napisał dlaczego, skoro jest taka dobra nie wystawi na aukcję charytatywną, któregoś ze swoich kundelków.
Co mamy przed sobą?[/quote]


masz racje bo zauwazylam to juz jakis czas temu jak zaczela modyfikowac swoje opisy do aukcji dziwnym trafem pisala to co bylo wypisywane na dogomani

ale jedna rzecz mi przyszla do glowy jesli sie nie mysle osoby prywatne nie moga podawac swojego numeru konta prywatnego podczas takich zbiorek moga to robic jedynie fundacje (ale nie upieram sie bo tak jak pisalam na 100% nie jestem pewna)ale wiem ,ze zbiorki robia fundacje bo przeciez ktos musi zaksiegowac pieniazki nie mozna zbierac ich od tak sobie wszystko musi byc udokumentowane:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']masz racje bo zauwazylam to juz jakis czas temu jak zaczela modyfikowac swoje opisy do aukcji dziwnym trafem pisala to co bylo wypisywane na dogomani

ale jedna rzecz mi przyszla do glowy jesli sie nie mysle osoby prywatne nie moga podawac swojego numeru konta prywatnego podczas takich zbiorek moga to robic jedynie fundacje (ale nie upieram sie bo tak jak pisalam na 100% nie jestem pewna)ale wiem ,ze zbiorki robia fundacje bo przeciez ktos musi zaksiegowac pieniazki nie mozna zbierac ich od tak sobie wszystko musi byc udokumentowane:shake:[/quote]


Na jakiejś ze swoich aukcji napisała tylko, że osoby, które wpłacą do niej pieniądze dostaną dowód kupna tych wózków.
Ale to chyba nie wystarczy, prawda? Tylko co można zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']Na jakiejś ze swoich aukcji napisała tylko, że osoby, które wpłacą do niej pieniądze dostaną dowód kupna tych wózków.
Ale to chyba nie wystarczy, prawda? Tylko co można zrobić?[/quote]

wydaje mi sie ,ze nie takimi sprawami zawsze zajmowaly sie fundacie bo maja do teog uprawnienia

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT='Times New Roman']Ja myślę ,że najlepszym rozwiązaniem byłoby udanie się tam, zobaczenie psiaków, obejrzenie książeczek zdrowia (lub czegoś innego od weterynarza) i porozmawianie na spokojnie z panią pompeo. I tyle.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...