Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

Poker,zanim zaczniesz czytać między wierszami - zacznij czytać ze zrozumieniem.
Wizje podstarzałej emerytki z początkami alzheimera to nie to samo co podstarzała emerytka z początkami alzheimera.
Zachowanie w stylu niemowlaka to nie bycie niemowlakiem.
Pojęłaś? jeżeli nie to poproś moda o wytłumaczenie z polskiego na polski.
A jeżeli chcesz bronić handlar psami to może niekoniecznie na tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stzw']Poker,zanim zaczniesz czytać między wierszami - zacznij czytać ze zrozumieniem.
Wizje podstarzałej emerytki z początkami alzheimera to nie to samo co podstarzała emerytka z początkami alzheimera.
Zachowanie w stylu niemowlaka to nie bycie niemowlakiem.
Pojęłaś? jeżeli nie to poproś moda o wytłumaczenie z polskiego na polski.
A jeżeli chcesz bronić handlar psami to może niekoniecznie na tym wątku.[/QUOTE]

I kolejny raz obrażasz.Widocznie sprawia Ci to przyjemność. Pokaż miejsce gdzie broniłam xxxx52. i sama naucz sie czytać ze zrozumieniem.
Zdanie [B]Te jej opowieści to wizje podstarzałej emerytki z początkami alzheimera[/B] jest sformułowane jednoznacznie.Nigdzie nie ma wyrazu w stylu lub jak ....Tyle ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

Działalność xxx52 to nic innego jak pianie peanów pochwalnych dla HHP i Mrunio przy okazji mieszania z błotem polskich organizacji, które nie wywożą psów. Poczytaj sobie watek Klembowa i działalność xxxx52. Może wtedy nie będzie ci przykro, że ktoś ją tak traktuje.
Przedtem było Tino, ale jak zaczęło się w Polsce mówić za dużo na temat wywózek to Tino pożegnało się z Balbliną R. pod płaszczykiem konieczności skoncentrowania się na portugalskich psach. Portugalczycy jeszcze się nie zorientowali?
Na placu boju pozostało HHP z naganiaczką xxxx52.

Edited by stzw
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Na dogo jest wiele "podstarzałych emerytek", które dla psów zrobiły tyle, że czapki z głów. To nie kwestia wieku. A pejoratywnie można powiedzieć też "głupia małolata". Mimo, że analogicznie są wśród nas nawet niepełnoletnie, które sporo robią. Chodzi raczej o merytoryczną zawartość postów xxxx52.
PS.[B] W świecie internetu to się nazywa zwykły trolling.[/B] Na niektórych forach jest zabroniony regulaminem...[/QUOTE]

Więc dziwie się, że się postami tej pani zajmujecie, komentujecie, odpowiadacie, po prostu je ignorujcie. Kolejny wątek się rozmywa przez czcze dywagacje. Nich ten wątek pozostanie zgodnie z tytułem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Nie tylko...Polecałyśmy również michelle jako hotelik, wtedy kiedy Daszka była jeszcze w schronie. I dalej twierdzę, że u michelle jest ok[/QUOTE]


A ja nadal twierdzę, że nie wiem jak jest u michelle...
I szczerze mówiąc mało mnie to interesuje....Wiem jedno Daszka nie żyje....miała być zabrana od michelle (ponoć ona sama tak sobie życzyła)
[*]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='olkatrolka']Nastepna tragedia.
[URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.572174959492693.1073741992.165209940189199&type=1[/URL]
[URL]http://www.fundacjapsom.pl/[/URL]
A sprawczynia tej masakry jest kobieta zrzeszona w zwiazku kynologicznym.[/QUOTE]

to jest wprost nie do uwierzenia :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Martika@Aischa']Wiola się chwaliła że załatwienie jakiej kolwiek faktury to dla niej no problem ;)
Ja myślę że dla niej nic nie stanowiło problemu ...natomiast ani Gisell ani Michell nie kombinują...nie załatwiają i nie podpinają faktur za coś czego nie było.
Ja już to mówiłam milion razy i jeszcze raz powtórzę [B]" sprawę faktur omawia się przed wysłaniem psa do hotelu a NIE jak już w nim jest"

[/B]Handziu czy na wątku znajdziemy (rachunki) potwierdzenia przez Wiolę na te kwoty? :
[B]30.01.2013 - szczepienia na wirusówki - 35 zł
27.02.2013 - opłata za transport Daszy od Michelle04 do Wiola&Miłosz - 450 zł
15.03.2013 - obroża Foresto - 63,50 zł
13.03.2013 - enzymy Lipancrea - 36,73 zł
[COLOR=#000000]16.04.2013 - leczenie Daszy w gabinecie DOKTOREK w Rzeszowie - 173,59 zł[/COLOR][/B]
[B]21.04.2013 - leki na odrobaczenie - 65,- zł[/B]
[B]01.05.2013 - opłata za dt za maj - 240,-
19.05.2013 - karma Brit Adult 15 kg - 95 zł
28.05.2013 - opłata za dt za czerwiec - 40 zł
[COLOR=#0000cd]ja rozumiem że te pieniążki szły z Twojego konta więc jakąś podstawę ich wypłaty musiałaś mieć ...tak ?
[/COLOR][/B][COLOR=#0000cd]
[/COLOR]O innych opłatach behawiorystek i machlojach Panny "W" nawet nie wspomnę. Z tego co przeczytałam na wątku pieniądze za hotelik i weta Daszki nie szły bezpośrednio na konto Wioli lecz [B]...Pani X ...Miłosza [/B]i bóg wie kogo jeszcze! Czy to nie dało Ci NIC do myślenia ???[/QUOTE]
Wiem, że jest dość późno, ale miałam trochę spraw....
Jednak chciałam zapewnić, że nie zapomniałam i w najbliższym czasie wstawię potwierdzenia.

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Przyznam, że z wielkim bólem serca powracam na ten wątek :( Nigdy nie zapomnę Daszeńki i tego co ją spotkało przez moją naiwność...
Robiłam przegląd finansów i dojrzałam, że po Daszy (*) zostało jeszcze 72,79 zł.
Zwracam się do dziewczyn, które wpłacały, na pewno macie jakieś potrzeby związane z "Waszymi" psiakami. Proszę, piszcie, ja prześlę te pieniądze na podane konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Przyznam, że z wielkim bólem serca powracam na ten wątek :( Nigdy nie zapomnę Daszeńki i tego co ją spotkało przez moją naiwność...
Robiłam przegląd finansów i dojrzałam, że po Daszy (*) zostało jeszcze 72,79 zł.
Zwracam się do dziewczyn, które wpłacały, na pewno macie jakieś potrzeby związane z "Waszymi" psiakami. Proszę, piszcie, ja prześlę te pieniądze na podane konto.[/QUOTE]
Zacytuję siebie.
Jeśli nikt nie ma pomysłu, jak wykorzystać te pieniądze, to może pomóc tutaj?: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242755-Od-30-lat-pomaga-teraz-nie-ma-za-co-wykarmic-ani-leczyc-zwierz%C3%A1t-POMOCY[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie macie nic przeciwko przekazuję pozostałe pieniądze na pomoc zwierzętom pani Krystyny z tego wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242755-Od-30-lat-pomaga-teraz-nie-ma-za-co-wykarmic-ani-leczyc-zwierz%C3%A1t-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%C3%A1t-POMOCY[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Handzia,gdyby coś jeszcze zostało i nie miałybyście nic przeciwko temu, to bardzo proszę o wsparcie Dory1020 i jej podopiecznych ze Szczebrzeszyna; ona jest w nie mniej ciekawej sytuacji niż Krystyna:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSOR%C3%93W-DLUGI[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Handzia,gdyby coś jeszcze zostało i nie miałybyście nic przeciwko temu, to bardzo proszę o wsparcie Dory1020 i jej podopiecznych ze Szczebrzeszyna; ona jest w nie mniej ciekawej sytuacji niż Krystyna:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191040-Bezdomne-ze-Szczebrzeszyna-BRAK-SPONSORÓW-DLUGI[/URL][/QUOTE]
Jeśli się uda, postaram się podzielić tą kwotę.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...