Jump to content
Dogomania

stzw

Members
 • Content Count

  2,579
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

4 Followers

About stzw

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/11/1971

Converted

 • Biography
  białym, dociekliwym człowiekiem
 • Location
  ze Śląska
 • Interests
  czyżby zwierzęta?
 • Occupation
  siedzenie w papierach od rana do wieczora

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stara kamienica, drugie piętro. Facet, jego zona i dwoje dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Opcjonalnie pies wielkości cielaka. To wszystko w jednym pokoju z kuchnia. Pan twierdził, ze się na dniach przeprowadzają do Katowic do kamienicy. Nie miałam odwagi zapytać na jaki metraż. Im dluzej sie zastanawiam tym bardziej dochodze do wniosku ze ten pan to bajkopisarz... A zona chyba nie ma świadomości co on kombinuje.
 2. Nie ma schronu w Zawierciu. Psy z Zawiercia trafiają do Szczytów i ..... Jastrzębia!
 3. Informuję uprzejmie, że Hera nadal żyje. Chociaż przed nią usunięcie dużego guza, więc nigdy nic nie wiadomo.
 4. Pies nie ucierpiał i ma się świetnie. Chociaż marzyłoby się niektórym coś bardziej tragicznego. Ale jest wiekowy, więc może akurat?
 5. [quote name='malagos']Dość tragicznie to zabrzmiało w obliczu tego, że i Zębol nie żyje....[/QUOTE] Chwilowo trupów brak, ale jak się jakiś pojawi, to nie omieszkam wspomnieć.
 6. [quote name='Ada-jeje']a sa u Ciebie w poblizu dziki, bo ja juz spotkalam 4 razy na wybiegu dla psow tu w Berlinie dzika,cale szczescie ze tylko raz moja Megi go pogonila a ja malo nie umarlam na zawal, kolejne razy ja zauwazylam go pierwsza i zdarzylam zapiac Megi na smycz. Megi go oszczekala ale on mial ja w glebokim powazaniu.[/QUOTE] Dzików nie widziałam, ale może uda mi się jakieś załatwić. Czego się nie robi dla igrzysk i chleba :-D
 7. To ja może "rozruszam" wątek - wolicie wersję,ze Fiona została zagryziona przez innego psa czy opcję, że na spacerze zaatakował ją dzik? Po uzgodnieniu wersji macie tu gwarantowaną obecność przynajmniej 10 znanych nicków :-)
 8. [quote name='dosyć kłamstw'](czyli te same osoby)przelewają sobie z konta nadira na swoje drugie konto,ale już to "hotelowe" uzbierane pieniądze....i tak się robi kasę na utrzymanie rodziny,[/QUOTE] Z ciekawości sprawdziłam sobie te "przelewy" na prywatne konta - znalazłam dwa. jeden dla faceta z allegro za kontenerek kupiony na aukcji a drugi przelew dla ...dosyć kłamstw :-) Niestety, Irena G. była w zasadzie głównym beneficjentem przelewów na prywatne konta z konta Stowarzyszenia. Poniżej potwierdzenie jednego z kilki przelewów: [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/4c8dc377.jpg[/IMG]
 9. Oprócz leczenia objawów musisz znaleźć przyczynę. Infekcja bakteryjna jest prawdopodobnie powikłaniem, nie przyczyną.
 10. [quote name='dosyć kłamstw']Rikusia już nie ma:( nie było ostatnio nic...cisza...pustka...fotka gówna Rikiego zakończyła jego wątek.Dlaczego dopiero teraz jest informacja,że Rikuś odszedł? a nie żyje już od....na fb stzw pisała,że go nie ma 31.03.2014...[B]sam odszedł za TM?[/B][/QUOTE] Oczywiście, że nie sam. Nie poddał się bez walki - taki młody i zdrowy pies :-) Najpierw został przyduszony poduszką, potem uderzony młotkiem, głowa została odrąbana siekierą a wnętrzności wyprute ostrym nożem. Wielka Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną. Wystarczy, czy jeszcze wstawić filmik z tej jatki?
×
×
 • Create New...