Jump to content
Dogomania

stzw

Members
 • Content Count

  2,579
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About stzw

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 06/11/1971

Converted

 • Biography
  białym, dociekliwym człowiekiem
 • Location
  ze Śląska
 • Interests
  czyżby zwierzęta?
 • Occupation
  siedzenie w papierach od rana do wieczora

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stara kamienica, drugie piętro. Facet, jego zona i dwoje dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Opcjonalnie pies wielkości cielaka. To wszystko w jednym pokoju z kuchnia. Pan twierdził, ze się na dniach przeprowadzają do Katowic do kamienicy. Nie miałam odwagi zapytać na jaki metraż. Im dluzej sie zastanawiam tym bardziej dochodze do wniosku ze ten pan to bajkopisarz... A zona chyba nie ma świadomości co on kombinuje.
 2. Ma się dobrze. Została zaszczepiona. Szuka domu.
 3. stzw

  NIKIFOR - psi sportowiec MA DOM! :)

  Nikifor ma się świetnie :-)
 4. Pies nie ucierpiał i ma się świetnie. Chociaż marzyłoby się niektórym coś bardziej tragicznego. Ale jest wiekowy, więc może akurat?
 5. stzw

  Młoda suczka shar-pei pilnie poszukuje domu!

  Oprócz leczenia objawów musisz znaleźć przyczynę. Infekcja bakteryjna jest prawdopodobnie powikłaniem, nie przyczyną.
 6. Potwierdzam wpłatę od madziakato 140,00 zł neelith - skontaktuj się z madziakato w sprawie poadopcyjnej :-) bo dziewczyna jest niezmotoryzowana.
 7. Hera została podrzucona pewnej pani na ogródek dwa lata temu. Pani postawiła 'budę" i Hera sobie w niej mieszkała. Pewnie żyłaby tam do dzisiaj ale ktoś zauważył, że suka ma guzy na brzuchu. Przy współpracy dziewczyn z Pro Animali Hera została zabrana. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/672/5c431e904cfaa53fmed.jpg[/IMG][/URL]
 8. Wiem anett, że jest Ci przykro, bo jak trzeba pomagać to inni. Ale musisz nauczyć się z tym żyć.
 9. To będzie wątek Nunusia. Żeby miał coś swojego i żeby coś po nim zostało jak już go nie będzie z nami. Nunuś ma 11 lat i białaczkę. Nie ma zębów, więc wiek jest szacowany "na oko". Nunuś jest jednym z najmilszych psów na świecie. Kocha wszystko i wszystkich. Podobno kiedyś miał jakiś dom. Teraz nie ma. Ma za to kolegę Kacperka :-) Nunuś nie zasłużył na chorobę, ale musi z nią żyć... Nunuś nie szuka domu, nie błaga o deklaracje, nie ocieka krwią. Jest zwyczajnym, chorym, starym psem. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/672/0d162bed6acba499med.jpg[/IMG][/URL]
 10. [quote name='AgusiaP']nic nam nie zdradzisz ;)[/QUOTE] Niewiele wiem :-) Tylko zawiozłam. Na razie Pani nie dzwoniła z jakimś problemem, więc najwyraźniej go nie ma :-D madziakato ma nr tel i obiecała, że sprawdzi co i jak
 11. Nie działa wklejanie. Komu mogę posłać zdjęcia do wklejenia mailem?
 12. [URL=https://imageshack.com/i/nppjdsj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/853/pjds.jpg[/IMG][/URL]
 13. [quote name='Doda_']wstawialam tu link . . . przepraszam :oops: cel bazarku moge zmienić , ale olkuskie psy tez potrzebuja pomocy finansowej. . . nie wiem juz . . .[/QUOTE] Każdy bezdomny pies potrzebuje pomocy. Olkuskie też. A w szczególności te poszukiwane pismem do KTOZ, które rozeszło się po fb. Jakiś ratlerek na pewno.
 14. Cokolwiek by to nie było to bardzo szybko się powiększa. Parę dni przed wyjazdem miał takie obtarcie o średnicy ok 3 mm, jakby gdzie morde wsadził. Jak go dawałam, to było troche większe i grubsze i prosiłam, żeby Państwo zwrócili na to uwagę, czy rośnie i czy się zmienia. I żeby poszli do weta jak coś ich zaniepokoi: urośnie, zmieni kolor, cokolwiek. Tupola to nie swędziało, nie bolało i chyba nie wiedział o tym za bardzo, bo pozwolił to oglądac. Mam nadzieję, że to jakiś wrzód się wykluwa w błyskawicznym tempie a nie inny syf.
 15. [quote name='Till']Missia nie posądzała o zabranie psów Madziekato, nie zauważyłam żeby kiedykolwiek kogoś posądzała o coś i robiła bagno [/QUOTE] W poście 1224 w ostatnim zdaniu. Chyba, że stwierdzenie " madziakato, a gdzie są psy które wyciągnełaś z O. z koleżankami i które nie są tymi o których mowa powyżej" można zrozumieć w inny sposób.
×