Jump to content
Dogomania

stzw

Members
 • Posts

  2579
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by stzw

 1. Stara kamienica, drugie piętro. Facet, jego zona i dwoje dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Opcjonalnie pies wielkości cielaka. To wszystko w jednym pokoju z kuchnia. Pan twierdził, ze się na dniach przeprowadzają do Katowic do kamienicy. Nie miałam odwagi zapytać na jaki metraż. Im dluzej sie zastanawiam tym bardziej dochodze do wniosku ze ten pan to bajkopisarz... A zona chyba nie ma świadomości co on kombinuje.
 2. Nie ma schronu w Zawierciu. Psy z Zawiercia trafiają do Szczytów i ..... Jastrzębia!
 3. Informuję uprzejmie, że Hera nadal żyje. Chociaż przed nią usunięcie dużego guza, więc nigdy nic nie wiadomo.
 4. Pies nie ucierpiał i ma się świetnie. Chociaż marzyłoby się niektórym coś bardziej tragicznego. Ale jest wiekowy, więc może akurat?
 5. [quote name='malagos']Dość tragicznie to zabrzmiało w obliczu tego, że i Zębol nie żyje....[/QUOTE] Chwilowo trupów brak, ale jak się jakiś pojawi, to nie omieszkam wspomnieć.
 6. [quote name='Ada-jeje']a sa u Ciebie w poblizu dziki, bo ja juz spotkalam 4 razy na wybiegu dla psow tu w Berlinie dzika,cale szczescie ze tylko raz moja Megi go pogonila a ja malo nie umarlam na zawal, kolejne razy ja zauwazylam go pierwsza i zdarzylam zapiac Megi na smycz. Megi go oszczekala ale on mial ja w glebokim powazaniu.[/QUOTE] Dzików nie widziałam, ale może uda mi się jakieś załatwić. Czego się nie robi dla igrzysk i chleba :-D
 7. To ja może "rozruszam" wątek - wolicie wersję,ze Fiona została zagryziona przez innego psa czy opcję, że na spacerze zaatakował ją dzik? Po uzgodnieniu wersji macie tu gwarantowaną obecność przynajmniej 10 znanych nicków :-)
 8. [quote name='dosyć kłamstw'](czyli te same osoby)przelewają sobie z konta nadira na swoje drugie konto,ale już to "hotelowe" uzbierane pieniądze....i tak się robi kasę na utrzymanie rodziny,[/QUOTE] Z ciekawości sprawdziłam sobie te "przelewy" na prywatne konta - znalazłam dwa. jeden dla faceta z allegro za kontenerek kupiony na aukcji a drugi przelew dla ...dosyć kłamstw :-) Niestety, Irena G. była w zasadzie głównym beneficjentem przelewów na prywatne konta z konta Stowarzyszenia. Poniżej potwierdzenie jednego z kilki przelewów: [IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/4c8dc377.jpg[/IMG]
 9. Oprócz leczenia objawów musisz znaleźć przyczynę. Infekcja bakteryjna jest prawdopodobnie powikłaniem, nie przyczyną.
 10. [quote name='dosyć kłamstw']Rikusia już nie ma:( nie było ostatnio nic...cisza...pustka...fotka gówna Rikiego zakończyła jego wątek.Dlaczego dopiero teraz jest informacja,że Rikuś odszedł? a nie żyje już od....na fb stzw pisała,że go nie ma 31.03.2014...[B]sam odszedł za TM?[/B][/QUOTE] Oczywiście, że nie sam. Nie poddał się bez walki - taki młody i zdrowy pies :-) Najpierw został przyduszony poduszką, potem uderzony młotkiem, głowa została odrąbana siekierą a wnętrzności wyprute ostrym nożem. Wielka Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną. Wystarczy, czy jeszcze wstawić filmik z tej jatki?
 11. Ma ok. 2 lata max. Jest wyższy niż owczarek, ale drobniejszej budowy. Nigdy nie mieszkał w domu więc nowi właściciele musieliby wliczyć 'w koszy" ewentualne straty.
 12. [quote name='egradska']czy ten piesek sie wyadoptowal?[/QUOTE] A czemu nie? :-) Oczywiście, że tak.
 13. Proszę zapytać usera Gosia. z wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239710-Kama-znalaz%C5%82a-dom-w-kt%C3%B3rym-nikt-jej-nie-uderzy[/url]! o dosyć kłamstw .... I suczka, która "zniknęła" u dosyć kłamstw zabrana ze schronu w Łodzi nr czipa 967000009467841 Riki, który u dosyć kłamstw czekał "na śmierć" [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238879-Strasznie-zabiedzony-jamnikowaty-staruszek-POTRZEBUJE-DOMU[/url]!!! Dosyć kłamstw szaleje, bo na fb nie dostała po raz kolejny "pod opiekę" jakiegoś psa.
 14. Mam problem z Zębatym: to jest typowo domowy pies. Po porannym wyjściu musi być jedzenie a potem Zębol idzie spać. I śpi tak do ok. 16-17. Wstaje i domaga się jedzenia. Potem trochę się posnuje i wieczorem znowu jest głodny. Dzielę mu jedzenie na małe porcje, ale jeżeli porcja jest za mała ( zdaniem Zęba ) to on dostaje furii - niszczy wszystko, co ma w zasięgu mordy. Głodny Ząb = wściekły Ząb. Na spacerach nie mona go spuścić ze smyczy, bo zeżre jakiegoś psa i będzie dramat. Żadne aportowanie go nie interesuje. Zaczyna wyglądać jak tucznik. Taki mega-apetyt to mu się "zrobił" po kastracji. Ma ktoś jakieś pomysły z wyłączeniem kilkugodzinnych spacerów 3x dziennie po 10km, bo nie dam rady. Myślałam, żeby np. wziąć go na rower i powoli jechać, ale to też działa.
 15. Arnold, wczoraj doszło. Data nadania na kopercie - 06-03-2014 :-) więc nawet szybko dostarczyli . W środku była kartka z życzeniami dla Zęba, złoty wisiorek z jakimś egipskim władcą ( ale nie wiem jakim, bo kojarzę tylko Tutenhamona ) i 10 funtów. W ten sposób Zębaty stał się najbogatszym psem w domu.
 16. Niestety, nic nie doszło :-( Jak było wysłane listem poleconym to można złożyć reklamację.
 17. Podniosło mi imageshack do jakiejś wyższej wersji i nie umiem wklejać zdjęć od pewnego czasu monika55 musi się wykazać :-)
 18. Potwierdzam wpłatę od madziakato 140,00 zł neelith - skontaktuj się z madziakato w sprawie poadopcyjnej :-) bo dziewczyna jest niezmotoryzowana.
 19. Guzy zostały usunięte, Hera jest wysterylizowana i jest szansa, że w piątek pojedzie do nowego domku. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/672/545104766b5138b0med.jpg[/IMG][/URL]
 20. Hera okazała się przemiłą suczką, prawdopodobnie kiedyś mieszkała w domu ale ktoś się jej pozbył. Przychodzi na przywołanie, podaje łapę, bez problemu chodzi na smyczy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/674/21e6603d63c16251med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
 • Create New...