Jump to content
Dogomania

Koczuję już nie na polach ,a w NOWYM DOMU!!! Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc!!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='wieso']cioteczki to ja dziekuje ze ratujecie te bidulinki a wiec do jutra, trzymam kciuki, spieszmy sie zeby nie bylo za pozno i niech on juz nie moknie....[/QUOTE]
Tak czas jest bardzo ważny....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']U michelle jest miejsce w kojcu, chyba ostatnie zostało, bo mój Marianek zajął ostatnie w domku. Właśnie dziewczyny chyba się ku michelle skłaniają z tego co zrozumiałam.
To by wystarczyło prawie na 2 miesiące hotelikowania:multi:[/QUOTE]
Czy ktoś napisał do hoteliku? A gdzie jest hotelik? Potrzebny też transport.

Link to comment
Share on other sites

A ja zapraszam na kolejny bazarek dla Kukiego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227908-Ubrania-w-rozmiarze-S-bibeloty-płyty-drobiazgi-do-22-06-12-do-godz-22-00!!!!!!!!?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227908-Ubrania-w-rozmiarze-S-bibeloty-płyty-drobiazgi-do-22-06-12-do-godz-22-00!!!!!!!!?[/URL]

Podnoście, proszę. A nie lepiej mu by było u karmelci - w domowym dt? Avilia, to sprawdź proszę cioteczko ten domek według swojego uznania.

Dobrze, że chociaż jakąś prowizorkę mu dziewczyny zrobiły, tak leje :( :( :(

[B]STAŁE[/B]

lika1771 - córka 50zł
paula_t - 10zł
__Lara 5zł
ewu 10zł
agata51
Emma53 10zł
-----------------------
95zł

[B]JEDNORAZOWE[/B]

renatka_s 30zł
paula_t 10zł
ceris 30zł
skarpeta kudłaczy 150zł
Ania102 15zł
SHIRIN 70zł
ewakrakow 50zł
wieso 400zł
-------------------------
755zł

mc_mother
b-b
kajak
Aimez_moi


Wpisujcie kwoty i [B]czy jest to deklaracja stała czy jednorazowa.[/B]
[B]
Jakby było coś nie tak to poprawcie![/B]

Edited by __Lara
Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Dołączam się do trzymających kciuki za pieska.

Bardzo proszę o pomoc.Chcę założyć wątek dla


piesków,które ktoś wyrzucił z auta nie wiem

jak to zrobić.

Podpowiedzcie,bardzo proszę Cioteczki kochane.[/QUOTE]
Wejdź w Forum dalej Psy w potrzebie- znalezione, do adopcji-wybierz województwo i kliknij na Nowy wątek.
Napisz tytuł, tekst i gotowe:)
Powodzenia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Czy wiadomo już, dokąd psiak pojedzie?[/QUOTE]

ja też się dołączę do pytania, bo już tracę rachubę - czy psiak jedzie do michelle czy pod Kielce, czy jeszcze gdzieś indziej..? czy na razie nie jedzie nigdzie..? :(

mogę podrzucić 50 zł jednorazowo, bo sama wydaję co miesiąc ok. 300 zł na utrzymanie w hotelu u Murki "mojego" Rudaska ciągle szukającego domu:( poproszę o konto na pw.

[B]PS - wiem, że to na pewno już wiecie ale on musi mieć na prawdę dobre zdjęcia do ogłoszeń, żeby w ogóle zacząć mu szukać domu, bez tego ani rusz...:([/B]

Link to comment
Share on other sites

Tu link do zdjęcie Kukiego na fb, gdzie jest propozycja dt-ds.

[B]Avilia, napsz może pw do Pani Beaty, mnie muli net tak, że ledwo to wstawiłam
[/B]

[URL]http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=321179571290864&set=a.321179051290916.72028.100001964716636&type=3&theater[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Tu link do zdjęcie Kukiego na fb, gdzie jest propozycja dt-ds.

[URL="http://www.facebook.com/#%21/photo.php?fbid=321179571290864&set=a.321179051290916.72028.100001964716636&type=3&theater"]http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=321179571290864&set=a.321179051290916.72028.100001964716636&type=3&theater[/URL][/QUOTE]

Kurcze, byłoby super!!!!

Avilia, skontaktujecie się z tą Panią?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Na fb pjawiła się propozycja domu tymczasowego dla Kukiego z opcją stałego - Pani Beata. Mam nadzieję, że się dodzwoni...[/QUOTE]
Trzymam kciuki
Chyba wszystkim podalam konto.....Oprocz wieso bo nie wiem jakie zapadna decyzje,czy do mnie na konto czy bezposednio do hotelu gdyby nie wyszlo dt.

Link to comment
Share on other sites

[B]Rozmawiałam z panią Beatą z fb, która zaoferowała DT dla Kukiego.[/B]
Ona może przyjąć psa na tymczas pod warunkiem że będzie pies odrobaczony, odkleszczony, zaszczepiony, po wizycie u weta, zbadany - stan skóry, ogólny zdrowia, badanie krwi. I będzie wiadomo jaki jest z zachowania.
Tak że tzreba psa złapać, umieścić gdzieś niedaleko w hoteliku i oporządzić.

Edited by Dogo07
Link to comment
Share on other sites

[B]Nie wiem co sądzicie o DT z fb p. Beaty ?!


[COLOR=#008000][SIZE=3]ROZLICZENIE[/SIZE][/COLOR][COLOR=#008000]
[/COLOR][COLOR=#ff0000]WPŁATY[/COLOR][/B][COLOR=#000000]
paula_t - 20zł
skarpeta kudłaczy - 150zł
p.Aleksandra M. z fb - 50zł[/COLOR][B][COLOR=#008000]
[/COLOR]
[COLOR=#0000cd]DEKLARACJE[/COLOR]

[COLOR=#00ffff]STAŁE[/COLOR][/B]

lika1771 - córka 50zł
paula_t - 10zł
__Lara - 5zł
ewu - 10zł
agata51 - 10zł
Emma53 - 10zł
nombre - 10zł
-----------------------
[COLOR=#00ffff][B]105zł[/B][/COLOR]

[COLOR=#008000][B]JEDNORAZOWE[/B][/COLOR]

renatka_s - 30zł
paula_t - 10zł
ceris - 30zł
skarpeta kudłaczy - 150zł
Ania102 - 15zł
SHIRIN - 70zł
ewakrakow - 50zł
wieso - 400zł
bico - 50zł
p. Aleksandra M. z fb - 50zł
MikAga - 30zł
-------------------------
[COLOR=#008000][B]885 zł[/B][/COLOR]

mc_mother
b-b
kajak
Aimez_moi
znajoma dt Kołtunka
osoba z fb (z pw)
Ghanima

[COLOR=#cc3399][B]SERDECZNIE DZIĘKUJEMY :).[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, zbyt krótko rozmawiałam.
DT nie jest sprawdzone - to była tylko propozycja jaka się pojawiła na fb pod albumem Kukiego.

Pani jednak życzyła sobie aby pies był zaszczepiony na wszystko, odrobaczony, odkleszczony, zbadany porządnie przez weta, łącznie ze stanem skóry i badaniem krwi.
Pani ma suczke yoreczke i boi sie o małą. Aha, sunia nie jest wysterylizowana, ponieważ pani tego nie uznaje.

Ja dzwoniłam wstepnie, żeby sie właśnie dowiedzieć, jak wygląda sprawa tego dt, ponieważ to była super propozycja, ale jak się okazuje, nie jest to tak że pani bierze psa z ulicy i już.

Nie wiem, może ktoś bardziej doświadczony chce się jeszcze z panią skontaktować, omówić szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07'][B]Rozmawiałam z panią Beatą z fb, która zaoferowała DT dla Kukiego.[/B]
Ona może przyjąć psa na tymczas pod warunkiem że będzie pies odrobaczony, odkleszczony, zaszczepiony, po wizycie u weta, zbadany - stan skóry, ogólny zdrowia, badanie krwi. I będzie wiadomo jaki jest z zachowania.
Tak że tzreba psa złapać, umieścić gdzieś niedaleko w hoteliku i oporządzić.[/QUOTE]

A co będzie ,jeśli okaże się,że jakiś wynik nie jest w normie? Jest takie prawdopodobieństwo przecież...Poza tym jego zachowanie też nie jest teraz miarodajne: przerażony pies może reagować różnie-z agresją lękową włącznie...

Rozumiem,że najpierw miałby trafić do hoteliku,a kiedy zostanie "oporządzony"-do p.Beaty?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...