Jump to content
Dogomania

JOAPG

Members
 • Content Count

  682
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About JOAPG

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wa-wa
 1. A ja parę słówek o Agencie chciałam wtrącić- takiego przytulaka to ja jeszcze nie miałam, jak się chłopak wyluzował to z zachowania nie dałaby my więcej niż 6 miesięcy. Chodzi uśmiechnięty jakby był niespełna rozumku.
 2. [quote name='Isadora7']No to pewnie długo miejsca nie zagrzeje[/QUOTE] oby, bo tyle sierotek jeszcze do obsłużenia, a ja najbardziej lubię jak mi się szybko tymczasowicze wyprowadzają.
 3. Tęsknię za nim, ale cóz taki los matki zastępczej. Na pocieszenie wzięłam do DT sznaucerowatego od malawaszki- szczenior narwany ale fajny.
 4. Kier vel Pitutek też już w swoim domku - 15 miesięcy był moim tymczasowiczem, ale w końcu się doczekał domku jaki mu się należał - fajnego, mądrego i kochającego. nie poszło mi z wstawieniem zdjęć więc przesłałam na maila jamników.
 5. [quote name='malawaszka']no to pewnie nie jest w żadnej - w safe-animal nie ma? [/QUOTE] Ano nie ma.
 6. [quote name='malawaszka']Dżekim jest niby zainteresowana, ale adopcja dopiero na pocz. lipca więc ja tego nie biorę pod uwagę bo liczę na cośwcześniej... druciak do Ulki - imienia nie ma jeszcze, ja mam teraz lekki zachrzantus w domu i w ogóle nie mam czasu myśleć, zobaczymy jaki będzie to i imię przyjdzie, rozmawiałam z P. Kasią to mówiła, że jest coraz lepiej, nie żeby jakiś wylewny, ale będzie z niego fajny pies tylko musi zaufać... a ja tak miałam nadzieję, że Monduś może pojedzie do domu i wtedy bym nowego tu wzięła do nas :placz:[/QUOTE] DRUCIAK to dobre imię! twarde łatwo psinie
 7. a czy może ktoś wie w jakiej bazie czipów sa psy z białogardu, bo sprawdziłam Agenta w 3 bazach i nieznalazłam rejestracji choć jest zaczipowany?
 8. Szkoda że ludzie nie wiedzą jak cudownie wziąć psinę i patrzeć jak się zmienia, jak się otwiera i jest szczęśliwa i nadrabia stracony czas.
 9. no to im zaszczy wszystko, ale nowy z salonu, a teraz w modzie jest second hand, a my mamy codzień nową dostawę.
 10. daaawo mnie tu nie było. Agent jest cudny, właśnie poszedł spać, ale to potwór, bawi sie a potem się bawi a jak się zmęczy to się bawi. Meśka powiedziała że chce małego kotka bo nie ma już siły się bawić z Agentem, a jak już nikt nie ma siły się z nim bawić to sobie sam rzuca piłkę i aportuje. On się boi nieznanego a jak już zna to koch, boi się burzy tak bardzo że jak wracaliśmy ze spaceru i zagrzmiało to wbił mi się pod krzak i zaczął kopać nerwowo norę. Nie zna ruchu ulicznego, ale jeździ samochodem bez sensacji. I ma tak wielką potrzebe bycia blisko, że jak tylko może to się przytula dot
 11. ZNALEZIONO NOWFUNLANDA - CZARNĄ SUNIE 19 stycznia Łomiankach szczegóły ogłoszenia i namiary na facebooku
 12. Mentor wie którędy jeździ sie do weta, a którędy na wycieczkę, zresztą Mesia też, ale ona zawsze lubiła samochód. Nawet jest przekonana że samochód jest jej, więc jak wracam do domu to ona musi policzyć koła i sprawdzić wszystkie klamki. A Mentor jak sprzedawałam mój poprzedni mesiolot i kupiec go oglądał, to wsiadł do środka i oświadczył że nie sprzeda. Zapomniałam dodać, że Mentor jak go wiozłam ze schroniska (ok 350 Km) to trząśł się cała drogę i potem też nie było łatwio, przez jakiś czas, zapakować go do samochodu bo do niego nie podchodził. Ale traumy związane z wywożeniem w nieznane
×
×
 • Create New...