Jump to content
Dogomania

Miniaturowa sunia na stałe w DT. 27.12.2021 [*]


Tola

Recommended Posts

Radosna wiadomość  🙂  Oby to była stała zmiana. Jej i Wam tego życzę  🙂  EDIT

Tu był mój drugi post, ale chyba wysłałyśmy nasze posty w tym samym czasie i mój pofrunął w eter, a pojawił sie po raz drugi mój poprzedni post. A w tamtym napisałam:

 Bardzo fajne fotki

IMGP3402.JPG

IMGP3403.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Tola napisał:

W oczekiwaniu na śniadanko - Zulcia też czeka!

IMGP3392.JPG

IMGP3396.JPG

IMGP3397.JPG

IMGP3402.JPG

IMGP3403.JPG

 

17 godzin temu, Tola napisał:

U nas wydarzyła się rzecz bardzo dziwna, której nie potrafię wytłumaczyć... Zulka z dnia na dzień zaczęła jeść i to zjada z apetytem!  Wcześniej nie jadła prawie nic, podawałam jej na łyżeczce,  bo łatwiej wtedy było jej zlizywać; pomlaskała, polizała, ale to naprawdę były znikome ilości. No i do miski  przynosiłam ją, bo cały czas leżała...Bardzo schudła, sterczą jej kości. Teraz po porannym spacerze przychodzi sama do kuchni i wyrażnie czeka na jedzenie!

Od paru dni reaguje też na szczekanie Florki -  gdy ktoś dzwoni do drzwi, zaczyna sama szczekać i... próbuje podskakiwać! A ostatnie dwa miesiące spędziła leżąc,wszędzie była noszona.  

To jeszcze nie wszystko - chodzi po mieszkaniu, potrafi sama wdrapać się do koszyka, a wcześniej spadała z tego nowego materacyka.

Przed blokiem, żeby się mogła załatwić, trzeba ją było postawić, podtrzymać, bo się przewracała przy próbie przykucnięcia... A teraz podtrzymywana na smyczy powolutku chodzi, wącha, rozgląda się!

Jest nadal słaba, to starowinka, ale jest inaczej, niż przez te ostatnie 2 - 3 miesiące...

 

              ♥ Tatty Teddy ♥ My Heart is Yours... ♥ | Tatty teddy, Teddy bear pictures,  Teddy pictures

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2021 o 21:21, elik napisał:

A Zulcia gdzie?  Nie było jej na śniadaniu  😉  ?

Zulcia po śniadaniu musi swoje wychodzić, drepcze więc po mieszkaniu, robi te swoje rundki, trudno jej zrobić wtedy zdjęcie. Reszta zwierzyńca układa się do snu.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Zulcia po śniadaniu musi swoje wychodzić, drepcze więc po mieszkaniu, robi te swoje rundki, trudno jej zrobić wtedy zdjęcie. Reszta zwierzyńca układa się do snu.

Czyli Zulcia była na śniadaniu, a teraz ma wychodne  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2021 o 09:59, elik napisał:

Czyli Zulcia była na śniadaniu, a teraz ma wychodne  🙂 

Tak to mniej więcej wygląda;)

Dnia 11.08.2021 o 15:24, Poker napisał:

Dzielna Zulcia.

Może jakiś lek zadziałał albo przeciw bólowiec.

Nie wiemy co się stało - ma zmienioną karmę i lek przeciwbólowy, czy to aż tak by zadziałało?

Teraz Zulka zafiksowała się na jedzenie  - rano jest pierwsza w  kuchni, a potem często sama przychodzi do kuchni i zagląda do miski!

Wciąż nie mogę w to uwierzyć,  rano wstaję i z niepokojem czekam, czy dzisiaj też będzie dobrze...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.08.2021 o 21:29, konfirm31 napisał:

Chwilo, trwaj :). Bardzo się cieszę 🙂

 

Dnia 6.08.2021 o 10:23, Tyśka) napisał:

Fantastycznie 🙂 Zulciu, wracaj do sił 🙂

 

Dnia 6.08.2021 o 14:37, dwbem napisał:

Super, oby to trwało jak najdlużej.

 

Dnia 6.08.2021 o 16:56, limonka80 napisał:

Ale radosne wieści !!! To pewnie  dlatego że mój Dżekuś cały czas trzyma za Zulcię łapki :-)) 

Zulka prezentuje się całkiem dziarsko, pewnie uznała że nie ma co tak leżeć, życie na łapach ciekawsze :-))

Oby ten stan trwał i trwał ....  

 

Dnia 10.08.2021 o 09:38, Maciek777 napisał:

Bardzo cieszy taka wiadomość 🙂 Niech to trwa jak najdłużej 🙂 

Bardzo dziękujemy  za te życzenia, niech się spełniają i niech ten stan trwa jak najdłużej:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2021 o 20:19, Tola napisał:

Bardzo dziękujemy  za te życzenia, niech się spełniają i niech ten stan trwa jak najdłużej:)

Oby to była trwała poprawa, a kryzys zdrowotny już nie powrócił. Tak bardzo cieszy widok Zuleczki na 4 łapeczkach ! <3

Zdrowia dużo życzę zwierzaczkom i ludziom, a Zuleczce najbardziej! <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Udało się nam wyrwać nad  morze, ze smutkiem zdaję sobie sprawę, że to ostatni wyjazd Zulci...

Ona bardzo lubiła te nasze wyjazdy, bardzo dobrze czuła się nad morzem, biegała, nosiła patyki, zawsze była taka radosna.

To drugi wyjazd, kiedy morze ogląda na naszych rękach.

 

1629727863129.jpg

1629727850423.jpg

 I Florka

1629727814721.jpg

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nie obyło się bez kłopotu - Zulce pękł nadziąślak, właśnie nad morzem!

Dobrze, ze tamtejszy wet zgodził się przepisać lek, którego dawkowanie  ustalaliśmy telefonicznie z wetem zamojskim.

Zulcia straciła trochę krwi, bo to miejsce bardzo ukrwione, a my wiele nerwów.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.08.2021 o 21:04, Tola napisał:

Nie obyło się bez kłopotu - Zulce pękł nadziąślak, właśnie nad morzem!

Dobrze, ze tamtejszy wet zgodził się przepisać lek, którego dawkowanie  ustalaliśmy telefonicznie z wetem zamojskim.

Zulcia straciła trochę krwi, bo to miejsce bardzo ukrwione, a my wiele nerwów.

Ojej bidusia  😞   A dopiero co pisałaś na wątku Saruni o nadziąślaku Zulci. Jeśli musiało się to stać, to dobrze, że stało się tam, a nie w drodze do domu. Współczuję  😞  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...