Jump to content
Dogomania

Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !


Paja

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paja']Bogusik grosz zawsze się przyda na karmę bądź inne rzeczy...chciała bym by Lorii przyjechała na początku lutego,ale to jeszcze nie pewne czy w tym terminie się uda bo jak wiadomo auto na wodę nie jeździ a pies trawą się nie naje..Wiem ile moje własne świnki potrafią wciągnąć w ciągu miesiąca.. ludzie z okolicy śmieją,że zamiast labki mam chodzącą świnkę...[/QUOTE]
Ok,Pajunia jeżeli uda mi się coś wcześniej wyskrobać,to zaraz dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Dziekuje i przybywam dzieki zaproszeniu na watek.

Wspomoge sunie 20 zl, poprosze numer konta. Rozumiem, ze psinka zbiera na transport do dt?[/QUOTE]

Obecnie głownie zbiera na transport to co zostanie albo i nie z wpłat jednorazowych pójdzie na jej potrzeby.


[quote name='pola53']Ja też dorzucę 20 zł, czy numer konta ten sam co dla Fifi?[/QUOTE]

Inne zaraz podeśle...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bym chciała wspomóc Lori,ale na leki i operację jednego z moich psów wydałam 1000zł.
Miał usuwany guz z ogona,jeszcze nie ma wyniku histopat.,a już na karku rośnie kolejny duży guz,jestem przerażona.
Zz tydzień zdjęcie szwów,potem wynik i zobaczę co weci zadecydują.
Jak tylko bedę mogła wspomogę sunieczkę.
Trzymam kciuki za maleńką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaH']Jaka fajna parówa :loveu: Z mojego prawie sznupa też sie parówka zrobiła. Na razie mogę jednorazowo 30zł, mam teraz tymczasa na leczeniu. A co ona je? Gotowane, puchy, suche? jakie? Póki co, proszę numer skarpety Lori.[/QUOTE]

Je to co jej w miske włoży schronisko...jak przybędzie juz do mnie to sucha rano i gotowane wieczorem.
Normalnie karmie psy 3 razy dziennie(Lori wystarczy zdecydowanie 2 bo musi troszkę schudnąć) tz stoi miska wystawiona 5/10min jak pies ma ja w nosie to zabieram i dostaje ja później i ma taki sam czas nie zje jej problem miski nie stoją z jedzeniem na podłodze bo jak powiedział do mnie ostatnio behawiorysta,, u pani w domu to jak na ruskim bazarze,,pies ma wiedzieć kiedy jest pora karmienia i zjadać od razu a nie pilnować miski.Jedynie co to cała dobę stoi miska z wodą i raczej nie wyliczam im kropel które więcej wypije ;)

Reszcie cioteczek dziękuje za przylecenie na wątek Lorci i ciepłe słowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka'][quote name='Paja']Będziemy ogromnie wdzięczni.Jeszcze mogę od siebie dorzucić fanty tylko trzeba je ode mnie zabrać.


Czasem bywam we Wrocławiu, więc mogłybyśmy się kiedyś umówić na odbiór fantów.[/QUOTE]

Musiała bym wiedzieć kilka dni wcześniej zanim będziesz bo ja jestem z poza Wrocławia,ale tz mieszka we Wrocku więc myślę,ze problemu nie będzie.

Ciotki kiedy będziecie u Lorci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']grosik ode mnie poszedł[/QUOTE]

Widziałam ciociu,ze doszedł i od innych cioć też już powoli schodzą.Uzupełnię jutro 1 strone bo w sumie to musze leciec ogarnąć zwierzyniec a śnieży tak,że świata nie widać.Mam nadzieje,że to śniegi tylko przelotne...

Proszę Was o porozsyłanie jeszcze troszkę wątku dzisiaj..ja niestety dziś nie dam rady...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...