Jump to content
Dogomania

Penny

Members
 • Content Count

  1,387
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Penny

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Nowy Tomyśl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Penny

  Kociaki w bdt (Poznań)

  Ogłoszenia Kommodusa: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu-ID3YY1H.html[/URL] 2. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-koty-i-kocieta/poznan/kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu-536147839[/URL] 3. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/197321/Kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu/[/URL] 4. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/koty/Kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu,97821[/URL] 5. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu-23035605.html[/URL] 6. ogłoszenia.wp.pl - dopiero się pojawi 7. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/197321/Kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu/[/URL] 8. [URL]http://poznan.naszemiasto.pl/ogloszenie/kommodus_5miesieczny_kocurek_szuka,23035605,t,ido.html[/URL]
 2. Penny

  @@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@

  Proszę o usunięcie mnie z listy. Jestem pod numerem 226: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=20695340#post20695340"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=20695340#post20695340[/URL]
 3. Penny

  Kociaki w bdt (Poznań)

  [quote name='supergoga']Na razie nie ma wydarzenia chyba - staramy sie działać. Mamy nadzieje, że sie uda. dziekujemy wszystkim za wsparcie.[/QUOTE] Wydarzenie było, przecież link był podany jeszcze parę dni temu tutaj na forum, no i dołączyłam do tego wydarzenia.
 4. Penny

  Kociaki w bdt (Poznań)

  Nie mogę znaleźć wydarzenia na FB. Chciałam je udostępnić i wysłać link paru osobom.
 5. Penny

  Kociaki w bdt (Poznań)

  Ktoś na wydarzeniu na facebook'u polecił dr Antosika z lecznicy Pluto ([FONT=Tahoma]os.Jagiellońskie 77 (Poznań - Rataje )[/FONT]).
 6. [quote name='Gosiapk']Gdzie one przebywają? Super terem do biegania.[/QUOTE] Psiaki przebywają w hoteliku Grzeczny Piesek w Starym Tomyślu: [URL]http://www.grzecznypiesek.pl/[/URL]
 7. [quote name='gosiaczek1984']wysłałam przelew 25zł za cegiełki i dodatkowo 20zł czyli 45zł trzymam mocno kciuki[/QUOTE] Ślicznie dziękujemy za pomoc :)
 8. Ja wierzę, że Parys się zmieni. Może ta wiara jest naiwna, bo po tym co on zrobił tylu ludziom, powinno podchodzić się sceptycznie do jego resocjalizacji, ale mimo to wierzę. Nie skrzywdził mnie, ani też nie widziałam jak krzywdzi innych i to pewnie dlatego myślę, że jeszcze uda się mu pomóc. Nie widziałam u niego agresji, a jedynie strach i niepewność. Dla mnie wydaje się takim małym zagubionym stworzonkiem, które zostało rzucone w nieznany mu świat i który broni się jak może, by zostawić go w spokoju, bo sam ze sobą czuje się najlepiej i żaden człowiek nie jest mu potrzebny. Moje najmilsze wspomnienie z nim związane zostało uwiecznione na filmiku, jak bierze ode mnie przysmaki. Jest wtedy taki radosny i taki, jak to ująć, śmiesznie niecierpliwy. Wiem, że najłatwiej daje się pieniądze na psy, które są w okropnym stanie fizycznym, jednak nie zapominajmy o tych, które z zewnątrz wyglądają dobrze, ale psychicznie są zniszczone, bo one również potrzebują leczenia, tyle że nie w klinice, a u behawiorysty.
 9. [quote name='BORYSboxer']on na pewno nie będzie długo na domek czekał...[/QUOTE] Też tak myślę. Młody, energiczny, zabawny i bardzo towarzyski, czego chcieć więcej.
 10. [quote name='Kocurek']Cioteczki podajcie proszę numer konta dla Czakusia razem ze swiftem...[/QUOTE] [URL]http://www.stowarzyszenielapa.pl/kontakt.html[/URL] [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD]Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom "ŁAPA" os.Batorego 24/10, 64-300 Nowy Tomyśl Nr Konta: 35 1160 2202 0000 0002 1858 8898 Kod SWIFT banku BIGBPLPW[/TD] [/TR] [/TABLE]
 11. Jejku, jaki chudzinek z tego naszego Czakusia. Biedactwo nacierpiało się. Mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie dobrze.
 12. Penny

  Kociaki w bdt (Poznań)

  Bardzo dziękuję za przyjęcie maluszków. Ratuje im Pani życie. Latifa rzeczywiście zasłużyła na order, bo mimo wykarmienia tylu kociąt przyjęła kolejne.
 13. No właśnie nie wiem czy jest jej gorąco. U wielu psów sierść jest naturalną ochroną i przed zimnem, i przed ciepłem, więc może skrócenie jej sierści spowoduje, że jednak będzie się męczyć w upały. Ja uwielbiam kudłatą Wendy, ale nie ja tu decyduję ;)
 14. Penny

  Bystra szuka pilnego DT.

  [quote name='iwonamaj']Ja moge, ale co wolno napisać, gdzie są, nr kontaktowy...Żeby nie zaszkodzić...[/QUOTE] "Żeby nie zaszkodzić"? Komu? Takie sprawy powinny być nagłaśniane, schronisko powinno się wstydzić za takie postępowanie, ba miasto powinno się wstydzić, że za takie coś płaci. Wolontariusze pomogą tym psom, ok, a co jeśli znów będzie taka sytuacja? Znów będą szczeniaki, które schronisko będzie chciało uśpić, bo są zbyt dzikie? Wolontariusze znów będą musieli błagać by ich nie usypiano, że oni się nimi zajmą itd. Schronisko nie nauczy się, bo każdy będzie się bał cokolwiek na nich powiedzieć. Dlaczego schronisko jest strasznym miejscem dla psów? Bo często psy mają złe warunki, mają kiepskie jedzenie, zagryzają się i umierają. A dlaczego? Ponieważ ludzie na to pozwalają. Jeśli zaczniemy zwracać uwagę na to wszystko co jest złe w schroniskach to może w końcu coś się zmieni, może nie w całej Polsce, ale choć w jednym schronisku.
 15. Co za ludzie, masakra normalnie. Dobrze, że psina już bezpieczna.
×