Jump to content
Dogomania

Penny

Members
 • Posts

  1387
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Nowy Tomyśl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Penny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Ogłoszenia Kommodusa: 1. [URL]http://tablica.pl/oferta/kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu-ID3YY1H.html[/URL] 2. [URL]http://www.gumtree.pl/cp-koty-i-kocieta/poznan/kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu-536147839[/URL] 3. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/197321/Kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu/[/URL] 4. [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/koty/Kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu,97821[/URL] 5. [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu-23035605.html[/URL] 6. ogłoszenia.wp.pl - dopiero się pojawi 7. [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/197321/Kommodus-5-miesieczny-kocurek-szuka-domu/[/URL] 8. [URL]http://poznan.naszemiasto.pl/ogloszenie/kommodus_5miesieczny_kocurek_szuka,23035605,t,ido.html[/URL]
 2. Dotychczas robiłam łapowym kociakom wspólne ogłoszenia, teraz zrobię im oddzielne. Duże są już te nasze kocurki, oj duże. To biorę się za ogłoszenia Trajana. Dziękujemy za zdjęcia kocurka :)
 3. Proszę o usunięcie mnie z listy. Jestem pod numerem 226: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=20695340#post20695340"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia?p=20695340#post20695340[/URL]
 4. [quote name='Ajula']nie działa :([/QUOTE] Niestety, są problemy z serwerem i dlatego zdjęcia nie są widoczne. Może jutro się naprawi.
 5. [quote name='supergoga']Na razie nie ma wydarzenia chyba - staramy sie działać. Mamy nadzieje, że sie uda. dziekujemy wszystkim za wsparcie.[/QUOTE] Wydarzenie było, przecież link był podany jeszcze parę dni temu tutaj na forum, no i dołączyłam do tego wydarzenia.
 6. Nie mogę znaleźć wydarzenia na FB. Chciałam je udostępnić i wysłać link paru osobom.
 7. Ktoś na wydarzeniu na facebook'u polecił dr Antosika z lecznicy Pluto ([FONT=Tahoma]os.Jagiellońskie 77 (Poznań - Rataje )[/FONT]).
 8. [quote name='piescofajnyjest']:) a ten Onek to jej chlopak??? bo caly czas sie kreci............[/QUOTE] Sołtys, bo tak ma na imię ten Onek, lubi chyba być na zdjęciach, bo często wtryniał się przed obiektyw :) A tak poza tym to on ogólnie jest bardzo towarzyski i lubi przebywać z psiakami, które są w hoteliku, ale jeśli któryś zaczyna mu podskakiwać to subtelnie pokazuje kto tu jest panem i władcą ;) Hm, czy Sołtys jest chłopakiem Korby? Raczej nie, bo nasz prosiaczek poza ludźmi nie widzi nic innego, dla niej liczy się bliskość z człowiekiem, dlatego szkoda, że jeszcze nie ma swojego człowieka na wyłączność, bo widać, że bardzo jej tego brakuje.
 9. [quote name='Gosiapk']Gdzie one przebywają? Super terem do biegania.[/QUOTE] Psiaki przebywają w hoteliku Grzeczny Piesek w Starym Tomyślu: [URL]http://www.grzecznypiesek.pl/[/URL]
 10. Cavi

  Zapraszam na Zekkusiowy bazarek: książki, podręczniki, gry komputerowe, psie akcesoria, ciuszki, różności!

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/246770-Ciuchy-książki-psie-akcesoria-i-inne-na-Zekkiego-do-16-09-13-godz-22

 11. To znaczy, że Kora zmieniła miejsce pobytu? hop!, zdjęcia są prześliczne. U wielu psów ciężko się robi zdjęcia portretowe, ponieważ nie lubią aparatów, a jak nie lubią to na niego nie patrzą tylko spoglądają gdzieś na bok. Albo Kora lubi aparaty, albo masz talent do robienia psich portretówek :) Zaraz dodam Twoje zdjęcia na stronę Łapy.
 12. Ja tylko raz byłam zobaczyć kociaki w Palmiarni. Nie jechałam tam z zamiarem adopcji, byłam tylko ciekawa jak to wygląda. Odniosłam bardzo dobre wrażenie. Wolontariuszki wspaniale opiekowały się kotkami i rozmawiały z zainteresowanymi osobami. Podobają mi się te akcje w Palmiarni. To chyba było rok temu lub może nawet dwa. Feluś, też fajne imię. Dobrze, że będzie miał kotkę do towarzystwa, no i dziewczynka zapewne również będzie spędzać dużo czasu z maluchem.
 13. [quote name='BeaBono']Hadrian pojechał do ds.[/QUOTE] Uff, o jednego kociaka mniej. Ślicznie dziękujemy (SPZ ŁAPA) za wspaniałą opiekę na Hadriankiem. Kotki na zdjęciach z Palmiarni jakieś takie wymęczone są :) Bardzo dawno nie byłam w Palmiarni, ale jeśli dobrze pamiętam to było tam duszno i wilgotno i pewnie dlatego kociaki tak się wylegiwały w klateczkach. Szkoda, że adopcje w Palmiarni nie udały się, ale widocznie to nie byli ludzie, którym bardzo zależało na kociątkach.
 14. Nawet do "twarzy" jej w takiej fryzurze :) Dobrze, że nie została obcięta na bardzo krótko. [SIZE=1]Po cichutku i tak będę czekać aż sierść jej odrośnie :)[/SIZE]
×
×
 • Create New...