Jump to content
Dogomania

Paja

Members
 • Content Count

  6,125
 • Joined

 • Last visited

About Paja

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/24/1990

Converted

 • Location
  okol.Wrocław
 • Interests
  jazda konna i psy
 • Occupation
  sprzedawca

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, serdecznie zapraszam na bazarek ogłoszeniowy, z którego dochód będzie przeznaczony na Animę - kociczkę przebywającą u mnie w BDT. Ogłoszenia już od 1 zł! Pakiety 10-50 ogłoszeń ! Jeżeli nie jesteś zainteresowana/y to chociaż podbij, z góry dziękuję ;)) http://www.dogomania.com/forum/topic/143118-og%C5%82oszeniowy-bazarek-pakiet-ju%C5%BC-od-1-z%C5%82-10-50-og%C5%82osze%C5%84-do-1410/#entry15814915

 2. Możliwy transport za zwrotem za benzynę 31.08 możemy z chłopakiem zrobić dłuższą trasę proponujemy Wrocław-kołobrzeg lub coś na tej trasie nie koniecznie od Wrocławia.
 3. Możliwy trasport za zwrotem benzyny Wrocław a dokładniej (Gajków 5km od Wro)stad startujemy a gdzie dalej to do dogadania. Warunek pies musi być nie agresywny-w aucie będzie niespełna 2 letnie dziecko... ( chwilowo tylko transport mogę ze swojej strony proponować,bo jako dt już odpadam iż często jestem z dzieckiem w szpitalu)
 4. free

  witam.11 dni czekam na wpłatę,chcialabym zamknąć bazarek ;( czekam do nd

 5. Paja

  Henio ma wspaniały dom.

  jestem na zaproszenie
 6. [quote name='ewachw']:lol: no to nieźle.... My zaczęliśmy ograniczać smoczek, to znaczy w ciągu dnia staramy się go chować, bo jak go widzi to go bierze jak nie widzi to daje rade bez...Dajemy na noc.[/QUOTE] Ja też daje tylko do spania(w sumie do zaśnięcia -bo później wypluwa) ,w dzień tylko kiedy nie ma drzemki to sama go prosi bo jest marudna-ale to raz na ruski rok ona nie śpi w dzień..
 7. [quote name='ewachw']Ja dziś szczęsliwa...bo mój synek spał aż do 5.30...:diabloti:[/QUOTE] Współczuje moja chodzi spać o 19 w normie budzi się o 9 ale dziś i wczoraj pospała do 11 i aż zagladałam czy żyje i wszystko w porządku..
 8. *Monia* podaj łyżkę wody prosto z kranu na problemy brzuszkowe mi to polecił jeden z procesorów jak po szpitalu młoda miała problemy.(nam pomogła) Bo mimo ze młoda nie miała kolek przez 2 tygodnie szprycowali ją preparatem na kolki bo wiedzieli lepie co jej jest...a mała miała rota wirusa.Dopiero stary profesor nas z tego wyciągną zlecił badania i zmianę mleka...(skaza) ale według Pan niekompetencjach to były ostre kolki..
 9. Super foteczka co tam u was Marto słychać ;)
×