Jump to content
Dogomania

MagdaH

Members
 • Content Count

  1,885
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About MagdaH

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Skype
  magdah0111

Converted

 • Location
  Tychy, przy samym Browarze ;o)
 1. Oddany, bo...miał 8 lat. Zapewne właściciel sprawił sobie młodszy egzemplarz :angryy:
 2. [quote name='Fundacja Medor'][TABLE="width: 530, align: center"] [TR] [TD="width: 530, colspan: 2"][CENTER][TABLE="width: 530, align: center"] [TR] [TD][IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99245401.jpg[/IMG][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [TD][/TD] [/TR] [/TABLE] [HR][/HR][/CENTER] [/TD] [/TR] [TR] [TD="width: 290"][COLOR=#666666][B]numer: [/B][/COLOR]00 [COLOR=#666666][B]numer chip: [/B][/COLOR]0000000000000000 [COLOR=#666666][B]imię: [/B][/COLOR]Sznupi [COLOR=#666666][B]płeć: [/B][/COLOR]pies[/TD] [TD="width: 290"][COLOR=#666666][B]wiek: [/B][/COLOR]ok. 2 lat [COLOR=#666666][B]wielkość: [/B][/COLOR]srednia [COLOR=#666666][B]rasa: [/B][/COLOR]mix [COLOR=#666666][B]data przyjęcia: [/B][/COLOR]2012-11-14 [COLOR=#FF0000][B]kwarantanna do 2012-11-28[/B][/COLOR] [COLOR=#666666][B]przebywa w boksie: [/B][/COLOR]zwierzętarnia [/TD] [/TR] [TR] [TD="colspan: 2"][COLOR=#666666][B]opis: [/B][/COLOR]Sznupi to bardzo delikatny, łagodny piesek. Przeżywa duży stres w nowym miejscu, nie radzi sobie w stadzie. To psiak niezwykle łagodny, nie ma w nim cienia agresji. Wkrótce więcej informacji. [B]SCHRONISKO MARMUROWA 4 W ŁODZI TEL 42 656-78-42[/B] [/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] Czy ten pluszak ma już domek? Nie znalazłam na stronie schroniska w dzialach adopcje ani w szczęśliwych zakończeniach.
 3. Zapraszam na bazarek świąteczny z karteczkami i bilecikami do prezentów dla ONki Fortuny:

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...znice-do-10-12

  Nie wysyłaj bliskim SMSa z życzeniami na święta! Kup kartkę! :)

 4. MagdaH

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]

  [quote name='sacred PIRANHA'][...] a propo tej równości...a raczej jej braku... mi sąsiadka dziś łaskawie wytłumaczyła dlaczego ona nie sprząta po swoim psie...bo mi po yorkac jest łatwo, bo one robia małe gówienka a jak ona ma posprzątać taka wielką kupe po swoim owczarku? "myśli pani, że to przyjemne by było?"[/QUOTE] Rozumiem, ze sąsiadka jest jeszcze większa niż jej owczarek, a jak sama ze sobą idzie do toalety, to potem obsycha/czeka aż ktoś przyjdzie i sprzątnie/ czy jednak sama sobie jakoś radzi? skoro tak jej nieprzyjemnie :lol:
 5. MagdaH

  Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]

  [quote name='gops']ale jakby to nie był Pimpuś tylko inny duży agresywny równie pies mogłabyś stracić noge ;)[/QUOTE] W wyniku zakażenia o mało stopy nie straciłam (a wcale nie jest takie oczywiste, ze duży na pewno by odgryzł ;)), ale faktycznie różnica ogromna stracić nogę w wyniku pogryzienia przez duzego, czy amputacja na skutek powikłań po pogryzieniu przez małego. Leczenie trwało ponad pół roku, dlatego napisałam że koszt butów to najmniejszy problem. [quote name='gops']z ttb jest o tyle dobrze że najczęściej jak złapią to trzymaja robiąc mała krzywde oczywiście gdy faktycznie nie chcą walczyć na śmierć i życie . [B]i nikt mi nie powie że takie sytuacje nie maja wpływu na mojego dorastającego psa , mimo że wychowuje go na łagodnego psa każdy podbiegający agresor psuje całą moja prace[/B] .[/QUOTE] I tu sie podpisuję wszystkimi szłapami, niestety teraz z Biszkoptem mam czasami problem
 6. O rany :crazyeye: dopiero teraz trafiłam na wątek wiedziona Biszkoptowym imieniem. Biszkopta też mam, ale w typie asta, a ten pluszak jest klonem mojego Czesia:loveu: tylko Czesiu ogonka nie ma. Jak można taki miód wyrzucić?
 7. Ja dziś przelałam za IX, X, XI i XII na Zahira i Viki
 8. Padam na twarz przed urodą miltonii, ja się jeszcze nie dorobiłam, na razie mam rekonwalescencję vandy :( poparzone kilka listków i odgryziony kawałek korzenia, zgadnijcie przez kogo?
 9. [quote name='Gosiapk']pewnie ma obwinięte ręce bandażami, to i nie może pisać ;) :diabloti: :roflt: sorry, ale Czesio rządzi! Adam też :D Mam będzie za parę dni zachwycona, gdy skończy się remont i wszytko będzie świeże i nowe.[/QUOTE] Gosiu, dobrze Ci wiadomo, że bandaże niepotrzebne, czasami Jagoda igły postawi, ale tylko wtedy jak chcę ją cmoknąć ;) Za parę dni Mama mnie zabije, bo faceci wykuli dziure po rurę nie w tym miejscu co ustalała (O ku...wa, coś nam sie źle zmierzyło). Zaczynam wierzyć, ze kompetentni fachowcy siedzą w GB i ogólnie poza granicami, a ci co zostali:mad:... Tia, Adam rządzi :watpliwy: Ty lepiej maliznę od małego z ciężką robotą oswajaj, bo jak dorośnie (tak jak Adam) i będzie patrzył jak żona miesza zaprawę (tak jak Adam) i z troską zapyta "Magdziu, czy nie chciałabyś się przejść i odpocząć?" A ja głupia "Tak, tak, ooo tak!!!!", a ten "To weź siatkę, idź do Żabki i kup mi piwo, a przy okazji fajki", to miałam ochotę kogoś grzmotnąć i złożyć reklamacje u teściowej...niestety, teściowa nie żyje...Ale już dosyć długo i nie z tego powodu...
 10. [quote name='barb']A Magdy już trzeci dzień nie ma na wątku.:roll: Zeby znów nie zniknęła :razz:[/QUOTE] Nie, nie zniknełam, ale mam remont :grab: Wymiana instalacji wod-kan, mama na początku sie cieszyła, ze nowa łazienka, nowa kuchnia, a jak siedzi po uszy w cemencie to teraz ma pretensje:motz:, że może nie trzeba było, stare "działało", a teraz wszędzie gruz, plamy, paćki, Czesław położył sie w paćniętym kleju do tapet, usnął i przyschnął :mdleje: a jak się obudził to sie rozpiszczał i trzeba go było z wykładziny wycinać :flaming:Na dodatek udało mi się idealnie zaszpachlować oskrobane przez Biszkopta drzwi, Adam zapomniał, ze szpachla świeża i zamknął łapiąc nie za klamkę a za drzwi, westchnął "ojej" i plastyczną szpachlę wytarł sobie w pizamę...Po co myc ręce, przecież znowu za coś łapnie, prawda?:knuje:
 11. [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/845/88614389.jpg/[/URL] Żaaaarcieeee!!!!!! [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/211/57501710.jpg/[/URL] .....nie ma to jak kocie chrupki:evil_lol: [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/571/dsc00450hg.jpg/[/URL]...i jak tu zaparkować? przodem czy tyłem??? ;) [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/36/dsc00475ne.jpg/[/URL] ....najlepsze na świecie jest spanie w klozecie :lol: [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/715/dsc00477sz.jpg/[/URL] Domek ciasny, ale własny (tzn. na spółę z siostrą) [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/253/88860733.jpg/[/URL] z przodu Jeżyna z tyłu Jagoda
 12. Witam po dłuuugiej nieobecności, na achatina achatina, jeśli jeszcze wszystkich Korek nie zaklepała ja też sie piszę. Tylko nie wiem ile jeszcze zostało?
 13. 3 mikruski jedzą muchy z liści ... BŁAGAJĄ O POMOC w szukaniu DS lub DT!!!! Zginą bez pomocy.

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/228648-3-mikruski-jedz%C4%85-muchy-z-li%C5%9Bci-szukamy-DT-DS!!!

 14. [quote name='barb']Czyli bylaby z nich piekna para. Ciekawe[B] czy by sie polubili[/B] ? A ostatnio znow przybyla do schronu jakaś szorstka sunia.[/QUOTE] Czesław ostatnio nikogo nie lubi, Biszkopta i Fida toleruje, bo musi, [FONT=Arial][SIZE=2]Czesiu się obraził na Jeżyny (jeże pigmejskie), że w ogóle są, bo pańcia jest tylko jego a on nie potrzebuje się pancinym uczuciem i przytulaniem dzielić ;o) Mały zazdrosny Muchajew... [/SIZE][/FONT]
 15. MagdaH

  Nadziana na druty za TM [*]

  [quote name='MagdaH']Za marzec moja stałą wyślę w przyszłym tygodniu, jak dostane dopłate do zaliczek lutowej pensji albo zaliczkę na marzec (bo już sie sama pogubiłam:shake:)[/QUOTE] Wiem, mam nie marudzic , bo tak teraz wszędzie:evil_lol:;)
×