Jump to content
Dogomania

Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !


Paja

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam u sunieczki w sobotę. Ona chyba czuje, że nadchodzą dla niej lepsze czasy, bo przywitała mnie zupełnie tak jak kiedyś - radośnie się przytulała, opierała się o mnie tymi króciutkimi łapeczkami. Jak to dobrze, że niedługo będzie grzała dupkę u Pai :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']nie jutro:) w sobotę będzie już z nami:) mam pytanie od której godz można ją zabierać:)?[/QUOTE]
Wydawanie piesków jest od 9.00 do 15.00. Chętnie przejadę się z Wami do schroniska i będę uczestniczyć w tej wielkiej chwili.

Link to comment
Share on other sites

Ale się cieszę!! Wreszcie się sunieczce los odmieni a u Pai będzie mała ekstra :)

[B]Lori[/B] ma ogłoszenia na:
[U]tablica.pl, ale.gratka.pl, lubliniak.pl, lublin.cwirek.pl, bialapodlaska.olx.pl, biala-podlaska.swistek.pl, biala-podlaska.lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, oglaszamy24.pl, aukcjezwierzat.pl, hiperogloszenia.pl, przygarnijzwierzaka.pl, pineska.pl, owi.pl, 24on.pl, 24polska.pl, neeon.pl, pajeczyna.pl, drobny.com.pl, ojej.pl, morusek.pl, e-zwierzak.pl, cafeanimal.pl, petsy.pl, adin.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']Aniu - pozwól, ze zostawię w ogłoszeniach kontakt do ciebie - za dużo stron do zmieniania....[/QUOTE]
Oczywiście - mam naszieję, że Paulinka nie ma nić przeciwko temu. jak zadzwoni ktoś sensowny, to oczywiście przekażę kontakt domkowi tymczasowemu.

Edit: Przed chwilą dowiedziałam się, że Zioberek utknął w Warszawie z awarią auta :-( czeka na lawetę i niestety nie przyjedzie po Lori.
Zioberku, życzę Ci bezpiecznej drogi do domu i do zobaczenia przy innej okazji. A Lori jakoś i tak dotrze do Pai - musi!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...