Jump to content
Dogomania

Skatowana i podpalona szuczka Pestka - Reportaż Telewizji Polskiej. Pestka ma dom.


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podrzucam ten wątek na Malamuty do innych ras ..... mam nadzieję że nie macie nic przeciwko .... wiecie, tak jak to czytam, zastanawiam sie czy mówiąc dz kolegi per "człowieku nie obrażam go ......zabiłbym takiego sk........syna ( bez obrazy dla pań )

Link to comment
Share on other sites

Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B]
Zadeklarowano kupienie [B]200 cegiełek[/B]
Na moje konto zapłacono za [B]160 cegiełek[/B]
Na moje konto wpłynęło [B]827 zł[/B]
w tym [B]30 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (10 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki)
koszt wystawienia aukcji ja płacę
prowizja allegro ja płacę

[B]827 - 30 = [SIZE=4][COLOR=red]797 zł[/COLOR][/SIZE][/B]

Taką kwotę przelałam dzisiaj na koto Fundacji: [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/pestka/pestka_przelew1.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja tu znaleźć tego sadystę:angryy::angryy::angryy:??? U nas wczoraj zakończył się proces i zobaczcie co dostali! Sukces:multi::multi::multi:!!!!
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203165-Walczymy-o-głodzone-dogi-niemieckie!!!-Nie-odpuścimy[/URL]!

[quote name='jaanna019']Wygraliśmy :multi:

[B]Wyrok[/B] : WINNI !
[B]Kara[/B] (jednakowa dla każdego z oskarżonych):
- pół roku ograniczenia wolności na rzecz nieodpłatnej pracy społecznej w wymiarze 40 godzin miesięcznie (dla każdego)
- przepadek zwierząt
- nawiązka w wysokości 2,5 tysiąca (dla każdego)

Wyrok nie jest prawomocny, ale... jestem pod wrażeniem wnikliwości Sądu. Materiał dowodowy przeanalizowany bardzo skrupulatnie. Uzasadnienie ustne wyroku trwało ok.40 minut i wg mnie jest bardzo trafione i uzasadnione.

Największą zasługę przypisuje Kasi - prawniczce, która nas reprezentowała przed Sądem.:loveu: Kasiu wielkie dzięki![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Ja tu znaleźć tego sadystę:angryy::angryy::angryy:??? U nas wczoraj zakończył się proces i zobaczcie co dostali! Sukces:multi::multi::multi:!!!![/QUOTE]

[FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Przy ruchliwej drodze Gdów-Myślenice, w miejscowości Winiary powinien być monitoring....[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asperges'][FONT=Tahoma][COLOR=#666666]Przy ruchliwej drodze Gdów-Myślenice, w miejscowości Winiary powinien być monitoring....[/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Genialne!!!!!!!! :)
Oby jak najczęściej Sądy skazywały złamasów zwierzęcych! Brawo Dziewczyny!!!
Pestuchna jak Ty?????

Link to comment
Share on other sites

W moim miescie odsiaduje juz drugi facet za zabicie psa pierwszy wyrok zapadł jeszcze przed ustawa ochrony zwierzat w 2004 a ustawa wysz la w 2007 był to pierwszy wyrok w Polsce facet dostał w zawieszeniu 1,5 roku i grzywne a teraz siedzi aktualnie facet za zabicie psa dostał rok i siedzi w pierdlu żeby złapać tego szatana co skrzywdził Pestkę to by tez posiedzial

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...